ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Цецо Чука » 29 сеп 2017 14:05

hydetoshi написа:Може да е най-умния на света г-н Домусчиев. И к'во от т'ва?


Toва значи че не е редно да му правиш сметки и да му даваш акъл, това значи...

Лудогорец ще съществува в този си вид и ще доминира българското първенство точно дотогава докогато на Домусчиев му харесва да се занимава с това.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Непринуден » 29 сеп 2017 14:53

Честита победа. Да победиш втория в класирането немски отбор, вклинен между Боруся и Байерн, победил наскоро баварците и завършил предния сезон в зона ШЛ на Германия, си е голяма работа отвсякъде независимо от кадрови проблеми на съперника и кой бил играл.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот hydetoshi » 29 сеп 2017 15:35

Цецо Чука написа:
hydetoshi написа:Може да е най-умния на света г-н Домусчиев. И к'во от т'ва?


Toва значи че не е редно да му правиш сметки и да му даваш акъл, това значи...

Лудогорец ще съществува в този си вид и ще доминира българското първенство точно дотогава докогато на Домусчиев му харесва да се занимава с това.

Не виждам да давам акъл на някой. Само констатирам,че живеем в шибана държава и футболът ни е (предимно) аматьорски.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот nghcvth » 29 сеп 2017 15:36

Пореден голям мач на Лудогорец в ЕКТ и поредна тежка вечер за феновете на Микре Юнайтед. Само да отбележа, че реално от Хофенхайм от наистина основните играчи отсъстваха Бичакчич и Сандро Вангер, плюс Гнабри, който обаче има само 4 мача през сезона. Това изобщо не са били резервите на резервите, както някои опитваха да натъкнат преди мача.

Впечатли ме, че Лудогорец не се стреснаха от лошото начало и постепенно наложиха контрол над играта, което доведе до заслужената им победа. Лукоки направи страхотен мач, което изобщо не очаквах. Пластун също е много стабилен до момента през сезона в Европа.

Предстоят мачове с Брага, където очаквам Лудогорец да вземат поне 4 точки и да си осигурят класирането.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот openminded » 29 сеп 2017 15:47

Пак обръщалка, пак купен мач :lol: Тежка вечер за хейтърите ще да е била
Браво на Лудогорец

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Soulen » 29 сеп 2017 16:34

Немците, ако ще и с децата да са играли, няма значение. Лудогорец не са им виновни, че са с контузии и наказания. Други немски грандове няма освен Байерн и Борусия. Брага са по-качествен отбор и от турците и от немците, въпреки че нямат някакви звезди.
Лудогорец трябва да вземе между 2-4 точки от мачовете с португалците и ще си осигури класиране напред.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот bsz1916 » 29 сеп 2017 16:51

Отново голям мач на Лудогорец.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Балкански Орел » 29 сеп 2017 17:41

Аз пък казвам, много голям мач.Много яка победа на Лудогорец, евалата.Гледах само първото, защото трябваше да лягам.Бях сложил за Хикс и никога не съм оспорвал играта на отбора.Оспорвам клубът, феновете и ръководството.

ОБАЧЕ !

Факти:
1.Незапълнен малък стадион.
2.Никаква подкрепа, освен свирки, тромпети и други подобни играчки.Тъп чаршаф без никакво послание.За 7 години не си измислиха една читава песен с която да ги запомним.) Язък, че са орли.Толкова много песни могат да се направят за агитката.Дано, когато гостуват турците да измислите нещо наистина добро и родолюбско.
3.Никаква еуфория сред обществото.Днес цял ден съм сред хора и повечето даже незнаеха как е завършил тоя мач.И не съм от София, а от Добруджа.
4.10 чужденци и един българин, който когато играе в националният отбор не се раздрава и съвсем логично вече даже не е национал на България.
5.Изкуствено налагане от страна на БНТ за подкрепа от цяла България.Когато коментатора постоянно казваше "ЗА НАС" е добре това, а онова не.Като се има в предвид Лудогорец.Знам, че и към Левски се коментира така, но Лудогорец е твърде противоречив и млад проект за да бива коментиран по такъв начин.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот ELFen » 29 сеп 2017 17:55

^^^
Бях тръгнал да ти отговарям, но се отказах - това са безсмислици...
... може би Добрич се вълнува от това, кога ще има асфалт по улиците и нормално, някакъв си мач от ЕКТ да им на втори план / вчера бях втрещен от това как изглежда (имах работа в града) - В спомените ми от преди 25 години, бе приветлив град - нищо общо/ А за твое инфо и моя приятна изненада: :o срещнах по улиците 10 /десет/ добружанци ( от които две дами) с анцузи на Лудогорец (не знам дали заради мача) в рамките на двата часа които прекарах там !

Все пак малко позитивизъм не би навредил ;)
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 28.09.2017

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 сеп 2017 19:48

Soulen написа:Браво машини, няма да се самоцитирам понеже съм скромен. Все пак написах, че немците нямашт шанс да бият тук, евентуално можеха с късмет до равенство да додрапат. Логични резултати. Първия и втория поставен уверено крачат към елеминации. Все пак Лудогорец и Брага са далеч по-опитните отбори.

А ти беше толкова сигурен, че ще е жалко ако не си заложил на тоя мач. Казвам го без никаква ирония, просто ми направи впечатление как още преди седмица беше сигурен в крайния изход.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта