ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 сеп 2017 19:49

Цецо Чука написа:Написа ли се вече по-назад в темата че Домуса е купил мача или тва тепърва предстои?

Абе собственика на Хофенхайм го е уредил така. Нали и той е паралия, докарал отбора си от 8 дивизия до ЕКТ, направо немски Домус.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 сеп 2017 20:02

Като цяло откъм тактика Лудогорец беше просто страхотен. Положенията на немците и трудното вкарване на голове от страна на разградчани бяха плод само на индивидуални грешки, не на подредбата и начина на игра на отбора като цяло. Играят ли така в оставащите мачове, но без да допускат тия индивидуални грешки шансовете им за излизане от групата са наистина сериозни.

Ако наложат този начин на игра за постоянно след отпадането им от ЕКТ първенството ще свърши. в ППЛ играят безобразно, но май май ще излезе, че си пазят добрата игра за Европа.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 28.09.2017

Мнениеот BRF » 29 сеп 2017 20:02

Кашчей написа:
BRF написа:
krumeto написа:
BRF написа:Очаквам повторение на гостуването на Вердер преди десетина години в София,но е възможно и домакините да вкарат гол!

Няма значение как ще завърши мача. Поне ще гледаме европейски футбол. :lol:
Някои скоро няма да имат това щастие! :oops:

В този ред на мисли,някои са гледали европейски футбол когато други са се радвали на В група!Така че малко по-спокойно!Това е просто прогноза!
п.п. Вие да не сте на олимпииския принцип,че нямало значение как ще свърши мача?


А не очакваш ли гостуването на Спартак Москва в Ловеч, по същото време? Нали си фен на тези, които играха с московчани тогава!

И на този мач съм бил,все пак го играха в Бургас!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 28.09.2017

Мнениеот Кашчей » 29 сеп 2017 20:07

BRF написа:
Кашчей написа:
BRF написа:
krumeto написа:
BRF написа:Очаквам повторение на гостуването на Вердер преди десетина години в София,но е възможно и домакините да вкарат гол!

Няма значение как ще завърши мача. Поне ще гледаме европейски футбол. :lol:
Някои скоро няма да имат това щастие! :oops:

В този ред на мисли,някои са гледали европейски футбол когато други са се радвали на В група!Така че малко по-спокойно!Това е просто прогноза!
п.п. Вие да не сте на олимпииския принцип,че нямало значение как ще свърши мача?


А не очакваш ли гостуването на Спартак Москва в Ловеч, по същото време? Нали си фен на тези, които играха с московчани тогава!

И на този мач съм бил,все пак го играха в Бургас!

Е, честно казано не помня къде играха, но резултатът си говори за силата на отбора ви в ЕКТ през годините.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 28.09.2017

Мнениеот BRF » 29 сеп 2017 20:11

Кашчей написа:
BRF написа:
Кашчей написа:
BRF написа:
krumeto написа:
BRF написа:Очаквам повторение на гостуването на Вердер преди десетина години в София,но е възможно и домакините да вкарат гол!

Няма значение как ще завърши мача. Поне ще гледаме европейски футбол. :lol:
Някои скоро няма да имат това щастие! :oops:

В този ред на мисли,някои са гледали европейски футбол когато други са се радвали на В група!Така че малко по-спокойно!Това е просто прогноза!
п.п. Вие да не сте на олимпииския принцип,че нямало значение как ще свърши мача?


А не очакваш ли гостуването на Спартак Москва в Ловеч, по същото време? Нали си фен на тези, които играха с московчани тогава!

И на този мач съм бил,все пак го играха в Бургас!

Е, честно казано не помня къде играха, но резултатът си говори за силата на отбора ви в ЕКТ през годините.

Отборът ми е побеждавал германски отбори ,а като първия български отбор класирал се в групите на този турнир победи два пъти Байер Леверкузен!

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Вълчан » 29 сеп 2017 21:02

Зашеметяващо второ полувреме.Доста пъти немците бяха поставяни във неудобно положение.Мисля че съдията леко ги пожали със картоните.Резервите им играха много силно през първите 25 минути.Относно публиката ....има си и по тихи и заспали зрители.Явно във Разград са такива.Но половината град бе на стадиона и мексиканската вълна бе хубава.Наи важното обаче бе много силната им игра.Пуснете си второто полувреме на запис и на спокоиствие преценете дали не смачкаха железните шваби.

borusiq
Мнения: 2
Регистриран на: 01 май 2017 21:41
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот borusiq » 30 сеп 2017 02:11

Имахме два ключови мача, които трябваше да вземем с минимум усилия, но вместо това се получи така, че да вадим и мача със Септември, и този с Хофенхайм. На много хора им беше за първи път на този стадион и не са свикнали с "атмосферата", която не е
типичната футболна. Иначе малко инфо от кухнята... всичко различно от две победи срещу Септември и Хофен щеше да се смята за провал.
Не ми хареса, че в А сектор имаше прекалено много хора, които бяха дошли само да гледат мач от Лига Европа.
Не удобрявам, че хофенците не бяха в аквариума. Решили са да се направят пред германците.
За мача: като видях, че излизаме без централен нападател, ми стана ясно, че ще хитрува Херо. Много важен гол вкара Дяков! Истински капитан. Херо им нареди да оставят на Хофе инициативата и да държат 2-ма до центъра за контри, както и стана. Горкичките немци! Ако имаха малко акъл да се затворят, щяха да си тръгнат поне с 1 точка, но си повярваха, а Херо знаеше, че точно така ще стане.
Разочарован съм от играта на Вандер, все едно е ял нещо кофти преди мача, но вече стават 5-6 мача поред. Анисе е една дупчица, единственото хубаво нещо, което направи за целия мач, бе да се дръпне, за да шутира Дяков. Тея двамата просто правеха издънка след издънка. Спрях да им ги броя по едно време.
Стойностен мач, много хубава група, очаквам още 4 такива срещи. Всяка ще бъде с много емоция и непредвидима!

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8912
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Soulen » 30 сеп 2017 11:49

Betchualeng Arnaikem написа:
Soulen написа:Браво машини, няма да се самоцитирам понеже съм скромен. Все пак написах, че немците нямашт шанс да бият тук, евентуално можеха с късмет до равенство да додрапат. Логични резултати. Първия и втория поставен уверено крачат към елеминации. Все пак Лудогорец и Брага са далеч по-опитните отбори.

А ти беше толкова сигурен, че ще е жалко ако не си заложил на тоя мач. Казвам го без никаква ирония, просто ми направи впечатление как още преди седмица беше сигурен в крайния изход.

Не съм заложил, поради две причини. Първо, вероятнотта да ги урочасам е огромна, а втората е, че едно време много ме влечаха хазартните игри, но приключих с тях.

Иначе с оглед развитието на мача, очаквах по-скоро Х да вземат, вярно е че бях сигурен, че Хофе няма да бият, защото Лудогорец такива мачове не ги губи като домакин с отбори тип Базел.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1864
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 28.09.2017

Мнениеот Sstefanov » 30 сеп 2017 13:22

BRF написа:
Кашчей написа:
BRF написа:
Кашчей написа:
BRF написа:
krumeto написа:Няма значение как ще завърши мача. Поне ще гледаме европейски футбол. :lol:
Някои скоро няма да имат това щастие! :oops:

В този ред на мисли,някои са гледали европейски футбол когато други са се радвали на В група!Така че малко по-спокойно!Това е просто прогноза!
п.п. Вие да не сте на олимпииския принцип,че нямало значение как ще свърши мача?


А не очакваш ли гостуването на Спартак Москва в Ловеч, по същото време? Нали си фен на тези, които играха с московчани тогава!

И на този мач съм бил,все пак го играха в Бургас!

Е, честно казано не помня къде играха, но резултатът си говори за силата на отбора ви в ЕКТ през годините.

Отборът ми е побеждавал германски отбори ,а като първия български отбор класирал се в групите на този турнир победи два пъти Байер Леверкузен!

Отново си жалък :D Твоя отбор бил преди 30 годин някой отбор. Режи вените бургаски глорихънтър. Ти нямаш нищо общо с цдна, че да говориш.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 28.09.2017

Мнениеот Кашчей » 30 сеп 2017 14:49

BRF написа:
Кашчей написа:
BRF написа:
Кашчей написа:
BRF написа:
krumeto написа:Няма значение как ще завърши мача. Поне ще гледаме европейски футбол. :lol:
Някои скоро няма да имат това щастие! :oops:

В този ред на мисли,някои са гледали европейски футбол когато други са се радвали на В група!Така че малко по-спокойно!Това е просто прогноза!
п.п. Вие да не сте на олимпииския принцип,че нямало значение как ще свърши мача?


А не очакваш ли гостуването на Спартак Москва в Ловеч, по същото време? Нали си фен на тези, които играха с московчани тогава!

И на този мач съм бил,все пак го играха в Бургас!

Е, честно казано не помня къде играха, но резултатът си говори за силата на отбора ви в ЕКТ през годините.

Отборът ми е побеждавал германски отбори ,а като първия български отбор класирал се в групите на този турнир победи два пъти Байер Леверкузен!


Твоят(любим сега) отбор е побеждавал само втородивизионния Унион Берлин. Байер Леверкузен бе победен два пъти от ЦСКА, не от "Литекс-Ловеч". Твоят любим отбор има едно излизане от групите, когато регламентът беше друг, а сега дори не може да влезе в тях, докато "Лудогорец" има 2 излизания от групи за 3 участия, като първото излизане беше повече от убедително-5 победи и 1 равен от 6 мача. Ако продължават все така, ще направят нещо, което за бутаните столични клубове е немислимо. И още нещо-който живее само с велика история има не особено добро настояще, а се живее в настоящето.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта