ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Sisi 1914 » 30 сеп 2017 14:54

Уникално играхте и заслужено спечелихте.
Честити 3 точки, лудогорци!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Mathias_Coureur » 30 сеп 2017 20:56

Защо феновете на Хофенфайм бяха в сектор А, а не в клетката-затвор? Българите по-ниска категория хора ли сме от немците? Или може би УЕФА не разрешава да се ползва тази клетка в груповата фаза на ЕКТ?
Аз никога, когато съм гостувал в Разград не съм бил в сектор, различен от клетката, там условията за гледане на мач са ужасни - преди между едни тръби нищо не виждаш на терена, а сега с този плексиглас ако е слънчево , също нищо не виждаш.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот krumeto » 30 сеп 2017 21:57

Mathias_Coureur написа:Защо феновете на Хофенфайм бяха в сектор А, а не в клетката-затвор? Българите по-ниска категория хора ли сме от немците? Или може би УЕФА не разрешава да се ползва тази клетка в груповата фаза на ЕКТ?
Аз никога, когато съм гостувал в Разград не съм бил в сектор, различен от клетката, там условията за гледане на мач са ужасни - преди между едни тръби нищо не виждаш на терена, а сега с този плексиглас ако е слънчево , също нищо не виждаш.

Що за въпрос?
Вече стотици пъти е писано за клетката и се знае, че беше построена не за "по-ниска категория хора", а за едни диви животни(пр----а).
Покрай сухото гори и мокрото.
Запазете спокойствие, не е далеч денят, когато и гостите на Лудогорец Арена ще имат по-добри условия от вашите най-хубави сектори. Сега протестирате заради лошите условия, като се построи ще се спукате през гърба, от завист! ;)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Mathias_Coureur » 30 сеп 2017 22:07

krumeto написа:Що за въпрос?
Вече стотици пъти е писано за клетката и се знае, че беше построена не за "по-ниска категория хора", а за едни диви животни(пр----а).
Покрай сухото гори и мокрото.
Запазете спокойствие, не е далеч денят, когато и гостите на Лудогорец Арена ще имат по-добри условия от вашите най-хубави сектори. Сега протестирате заради лошите условия, като се построи ще се спукате през гърба, от завист! ;)

Напротив, не завиждам, просто си възмущавам от двойния аршин, който се прилага спрямо българските агитки и германците. А относно "дивите животни" - който направи золум - 10 години забрана да посещава спортни мероприятия и 10 000 лв глоба+ 50 часа обществено полезен труд, да видим тогава дали ще има "диви животни".
Искам, като ходя на гостуване в Разград, да виждам какво се случва на терена!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Unforgiven_M » 01 окт 2017 00:42

Mathias_Coureur написа:Напротив, не завиждам, просто си възмущавам от двойния аршин, който се прилага спрямо българските агитки и германците. А относно "дивите животни" - който направи золум - 10 години забрана да посещава спортни мероприятия и 10 000 лв глоба+ 50 часа обществено полезен труд, да видим тогава дали ще има "диви животни".


Докато никой не спазва закони и никой не налага санкции и докато има пияни и надрусани полуидиоти в "агитките" /разбирай хулиганските групировки/, какво трябва да правят собствениците на отбори, които искат да съществуват нормално, а не да правят ремонти след всяко домакинство на гореспоменатите?

10 години? Сериозна глоба? Да бе да, ама не и в тази пародия на държава и тази пародия на футболно първенство!

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот krumeto » 01 окт 2017 07:40

Unforgiven_M написа:
Mathias_Coureur написа:Напротив, не завиждам, просто си възмущавам от двойния аршин, който се прилага спрямо българските агитки и германците. А относно "дивите животни" - който направи золум - 10 години забрана да посещава спортни мероприятия и 10 000 лв глоба+ 50 часа обществено полезен труд, да видим тогава дали ще има "диви животни".


Докато никой не спазва закони и никой не налага санкции и докато има пияни и надрусани полуидиоти в "агитките" /разбирай хулиганските групировки/, какво трябва да правят собствениците на отбори, които искат да съществуват нормално, а не да правят ремонти след всяко домакинство на гореспоменатите?

10 години? Сериозна глоба? Да бе да, ама не и в тази пародия на държава и тази пародия на футболно първенство!

Защо Хофенхайм били в сектор А? Ами защото от тях не се очакват бомбички, които да паднат върху деца!
Те са нормални хора. Не предизвикват побоища пред стадионите! Не са като "диваци"! :roll:
За действията на "диваците" глоби получава отбора им, и то символични. А те ги защитават! :oops:
Аз не съм съгласен да съм в обсега на някой "дивак", затова съм благодарен на собственика на отбора, че ги затвори в клетка за животни. Днес ще отида с внука си на Лудогорец Берое, защото гостите са отделени от нас. В никакъв случай не слагам привържениците на Берое при "ония", но какво да се направи, да се направи още един сектор за тях ли? "Ония" ще ни вдигнат на балон, с помощта на министъра и парламента!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот mozart » 01 окт 2017 17:52

Бяха в сектор А защото това е Сектор Гости за групите. Ако не бе така нямаше да има лиценз и 4-та категория. Няма двоен аршин или ако има то той е от УЕФА. За мачовете до плейофите се изисква 3-та категория стадион, какъвто реално е този в Разград, а такава категория позволява такъв сектор видно от мачовете с Жалгирис и Апоел. До 2-3 месеца се почва новият сектор гости , като по време на строежа гостите ще бъдат където бяха феновете на Хофенхайм.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот HekakaB » 02 окт 2017 20:23

Стига сте си съчинявали глупости. В никой мач от турнирите не е разрешено да има сектор без седалки. Независимо от категорията на стадиона.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот nevinen_autist » 03 окт 2017 20:11

Аз очаквах Лудогорец да спечели срещата! Може много! :)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта