Лудогорец в група с Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лудогорец в група с Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ

Мнениеот защо » 25 авг 2017 18:12

fcw написа:Групата никак не е лоша. Избягахме от отбори тип Копенхаген. Няма да се играе на кучи студ. Лудогорец имат съвсем реален шанс за първото място. Успех!

Те са по-подходящи, така ми се струва. На Херо отборите са прекалено моделирани и схематични, с такива нестандартни португалци и турци няма да им е удобно. За Хофе да не говорим. На чичо Гошо щеше да му е по-лесно в такава група, ама точно той пък уцели Копенхаген. Бе още е рано, има време за всякакви кризи, контузии, нови играчи в Лудогорец, може да изглеждат съвсем различно нещата след един месец.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

ikar
Мнения: 1244
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Лудогорец в група с Брага,matador1 и Истанбул ББ

Мнениеот ikar » 25 авг 2017 18:26

Поздравления за прецизният и точен коментар на колегата matador1На този етап от надпреварата да се търсят посредствени отбори е наивно и нереално.От трите отбора най-добро впечатление прави немският отбор въпреки че в мача със Ливърпул допуснаха безброй грешки във фаза защита и не случайно треньора на победителите заяви че този мач спокойно мажеше да завърши и 9-7.Хофенхайм силно впечатлява със динамиката с която играят.Брага в никакъв случай не са по-квалитетен отбор от Маритимо който въобще не впечатли в мачовете със Ботев.Комшиите са може би най непредсказуеми от трите отбора.Да срещу Севиля направиха много добър мач но в края на двубоя физически отпаднаха, а ми се струва че и испанците ги бяха силно подценили в началото.
И все пак Лудогорец не е обречен и има реални шансове да излезе от групата.........

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Лудогорец в група с Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 25 авг 2017 19:15

NOMER14 написа:Толкова слаби и неизвестни отборите и без опит в Евротурнирите...

Като изключим дребния факт, че Брага печели турнира Интертото през 2008 година, а 3 години по-късно губи финала в Лига Европа срещу Порто... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Лудогорец в група с Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ

Мнениеот doktora25 » 25 авг 2017 19:24

Не разбирам защо толкова отписвате Брага, при положение че преди 6 години играха финал в турнира. Отборите от Иберийския полуостров традиционно се представят силно в него, независимо от тяхното име, традиции и текущо състояние. Чувстват се просто комфортно и им върви. През 10 от последните 15 издания на турнира победителят е от там, включително и 6 финалиста. Единственото предимство е че стилът им вероятно ще е удобен за Лудогорец, както и че повечето от футболистите ще разбират тактическите указания на треньора на Брага по време на мачовете. :)

Хофенхайм. Да, разделиха се с двама от най-добрите си играчи, но въпреки това имат в състава си двама от шампионите с Бундестима през лятото Вагнер и Демирбай, таланта Гнабри и унгарския национал реализатор Шалай. Немските отбори традиционно се хвърлят здраво в груповите фази на ЕКТ, никога не се предават и много разчитат на домакинствата си, още повече когато си дават сметка че много трудно биха повторили представянето си в БЛ. Най-пресният пример е Аугсбург от миналата година.

Истанбул ББ. Притесняват ме и те доста, гледах ги срещу Севиля. Адебайор, Клиши, Кайсара, Инлер, Емре (оригиналът), босненският национал Вишча. Трудно ще е.

Истината обаче е следната. Ако Лудогорец покаже игрите си от миналата есен, заздрави защитата си и я запълни с поне 2 нови класни попълнения (бек и централен), които бързо се аклиматизират (не знам дали не е късно за това обаче) има шансове да вземе точки от всеки от тези отбори и да излезе от групата. Пожелавам им го най-искрено. В противен случай, с текущия потенциал и форма шансовете са минимални и на автопилот няма как да стане.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Лудогорец в група с Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ

Мнениеот metodito » 25 авг 2017 19:29

Поне "Левски" се спаси от Херо. Айде да иляди при вас.

Иначе по темата, мисля, че ще се биете заедно с Брага за второто място. Програмата в Германия е много напрегната и няма да се учудя Хофенхайм да не излизат с оптимален състав. Не са клуб от ранга на Байерн и Дортмунд да се бият на няколко фронта едновременно. За мен Истанбул ББ са фаворити в групата. Брага ги помня преди години, ама това беше отдавна. Ма принципно португалците играят грозен (или по-точно "правилен"), но ефективен футбол с много тичане.

Смятам, че с тези играчи имате шанс за второто място, но този треньор... Пожелавам ви да продължите. За вътрешното, пожеланията ми са ясни.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Лудогорец в група с Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ

Мнениеот PFC Litex » 25 авг 2017 19:37

gihuelo написа:С повечето неща съм съгласен освен една малка поправка. Турския тим е един от най-слабо посетените отбори в първенството на Турция-средно по около 3000 човека на мач и трибуните са празни при домакинствата им.

Първенството е едно, а групова фаза на ЕКТ съвсем друго.

Това са зрителите от плейофа със Севиля
Attendance: 12,894
Изображение

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 590
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Лудогорец в група с Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ

Мнениеот jembajemba » 25 авг 2017 20:27

Според букмейкърите положението не е добро.

Бет 365 за победител в групата:
Хофе - 2.1
Истанбул - 3.5
Брага - 5
Лудогорец - 6.5

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Лудогорец в група с Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ

Мнениеот Вълчан » 25 авг 2017 20:41

NOMER14 написа:Толкова слаби и неизвестни отборите и без опит в Евротурните. Никога български отбор не е играл с тях. Може би в Интертото германците...
Луд късмет ги гони лудите. Но неизвестността на противниците не ще напълни и трибуна Моци.
Напълно безмислен турнир в този си формат.

И аз мисля така.Много смотана група и смотани отбори.Мисля че ще се класират нашите за следващият етап.Гледах Германците със Ливърпул и бяха пълна пародия.Явно не са така постоянни както през пролетта.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лудогорец в група с Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ

Мнениеот miro_rz » 25 авг 2017 21:38

В рамките на една седмица ще бъдем последователно домакини на Левски , Брага и ЦСКА-София и за моя радост ще си бъда в България !
Групата е кофти и зависи как ще тръгнат първите мачове , очаквам подценяване от страна на Брага и Хофенхайм . Турците ще спечелят групата . :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Hertha_BSC
Мнения: 23
Регистриран на: 26 фев 2017 09:53
Контакти:

Re: Лудогорец в група с Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ

Мнениеот Hertha_BSC » 25 авг 2017 22:49

На пръв поглед, групата изглежда равностойна. Поне на хартия, всеки от тези отбори би могъл да завърши първи. Опитът на Брага е плюс за отбора. Хофенхайм пише история. Истанбул ББ е отбор, от който се очаква да отсрами големите Галатасарай и Фенербахче.
Португалците последните сезони играят редовно в Европа, без особен успех. Ясно е, че Брага е отбора, който е най- близо до ТОП 3 в страната. Все някога ще се остави трайна следа на европейската сцена, защо не този сезон?
Отборът на Хофенхайм е дисциплиниран и добре подреден. Млад , амбициозен треньор, който си поставя високи цели. В мачовете срещу Ливърпул се видя, че липсва опит. Е като се има предвид от коя държава са (Германия ), ясно е, че са си взели поуките след плейофа.
Истанбул ББ е скритият фаворит в групата. Турция трудно би понесла нов провал на клубно ниво, така, че Истанбул, бъдете сигурни, ще играе не на 100 а на 1000%. Отварям една скоба ( Коняспор няма финансовата мощ, пък и единиците, за да остави значима следа. Страната възлага големи надежди на Истанбул тук, и Бешикташ в ШЛ. )
Лично мнение:
Лудогорец има дълга скамейка от равностойни играчи, това е големия плюс за отбора. Работата на треньорския щаб е най- важна в подобен момент. Да се направи така, че Разград да не изостава в първенството, и до последно да има шанс за излизане от групата. Димитър Димитров и компания да улучат баланса на силите.
П.С. - ЦСКА и Левски трябва да се възползват от това положение. Сега е момента да прекъснат хегемонията на ПФК Разград. ;)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта