Судува-Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Судува-Лудогорец

Мнениеот anons » 25 авг 2017 09:32

Определено гледаха да свърши мача.....не е това което могат
Много от тях се уплашиха от откровено грубата игра на Судува.......подобно на ЦСКА-София играят ...грубо.
Какъв е смисъла да се хвърляш и да ти счупят краката...като ония първото полувреме една смислена атака нямаха ?

yonkok
Мнения: 8
Регистриран на: 16 май 2014 10:31
Контакти:

Re: Судува-Лудогорец

Мнениеот yonkok » 25 авг 2017 09:48

Нападението не беше добре. Срещу такива дървета трябва да се вкарва. Лукоки зле. Анисе е гигант, дано не го продадат. Защитат също беше добре, но все пак играха срещу ФК Дървар, които мисля Пирин ще ги бие без проблем.
Но целта е изпълнена - пак ще посещаваме европейски градове! За 6 години - 2 Шпионски лиги и 2 групи на Лига Европа, осминафинали и други чудеса!
Запалянко съм!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Судува-Лудогорец

Мнениеот PFC Litex » 25 авг 2017 11:30

Лудогорец са изостанали в подготовката и от там идват колебливите игри.
Мачът не съм гледал и нямам мнение за същия, но едва ли футболистите са било толкова свежи, след като вчера сутрин са провеждали тренировка, дали това е нормално да се прави в деня на мача не зная.
Изображение

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Судува-Лудогорец

Мнениеот bsz1916 » 25 авг 2017 12:47

На Лудогорец определено им трябват попълнения - не само заради напусналите състезатели но и поради това че доста от звездите им са вече в напреднала за футбола възраст ( Моци , Дяков , Марселиньо - 33г. , Кишада - 32 г. , Кешеро 31 г. ) - необходима е свежа кръв . Не съм съгласен че са играли с много слаб съперник - все пак този отбор е стигнал до плейофите за влизане в груповата фаза в ЛЕ отстранявайки цели 3 съперника . За сравнение отборът на Левски за последните 7 години е отстранил общо само 1 съперник в ЕКТ - отборът на Сутиеска през тая година !!!???

yonkok
Мнения: 8
Регистриран на: 16 май 2014 10:31
Контакти:

Re: Судува-Лудогорец

Мнениеот yonkok » 25 авг 2017 13:33

bsz1916 написа:На Лудогорец определено им трябват попълнения - не само заради напусналите състезатели но и .... в ЛЕ отстранявайки цели 3 съперника . За сравнение отборът на Левски за последните 7 години е отстранил общо само 1 съперник в ЕКТ - отборът на Сутиеска през тая година !!!???

Вярно че 3 съперника да отстраниш е постижение, ама все пак Судува бяха доста неграмотни, Жалгирис беше доста по-добър отбор. А Лудогорец определено има нужда от освежаване, като най-проблемно ще е със заместника на Марселиньо.
Запалянко съм!

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Судува-Лудогорец

Мнениеот drvasko98 » 25 авг 2017 13:51

Всичко това е вярно, но според мен Херо не е достатъчно добър за отбор с претенции в евротурнирите. На Дерменджиев мнозина му се подиграваха, имаше и неуспехи, но като цяло владееше отбора. Вчерашният мач беше напълно безумен (дори и като се имат предвид кадровите проблеми) и ако съперникът беше друг, резултатът можеше и е доста неприятен.

yonkok
Мнения: 8
Регистриран на: 16 май 2014 10:31
Контакти:

Re: Судува-Лудогорец

Мнениеот yonkok » 25 авг 2017 14:16

drvasko98 написа:Всичко това е вярно, но според мен Херо не е достатъчно добър за отбор с претенции в евротурнирите. На Дерменджиев мнозина му се подиграваха, имаше и неуспехи, но като цяло владееше отбора. Вчерашният мач беше напълно безумен (дори и като се имат предвид кадровите проблеми) и ако съперникът беше друг, резултатът можеше и е доста неприятен.

Да, с друг отбор щеше да се страда. Но Дерменджиев не владееше отбора. Това е и една от причините отборът да зацикли, искаше да е приятел с тарторите на всяка цена. И не е като да е нямало сигнали, че нещата не вървят. Но на Дермеджиев заслугите му са признати.
Запалянко съм!

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Судува-Лудогорец

Мнениеот bm16 » 25 авг 2017 15:32

drvasko98 написа:Всичко това е вярно, но според мен Херо не е достатъчно добър за отбор с претенции в евротурнирите. На Дерменджиев мнозина му се подиграваха, имаше и неуспехи, но като цяло владееше отбора. Вчерашният мач беше напълно безумен (дори и като се имат предвид кадровите проблеми) и ако съперникът беше друг, резултатът можеше и е доста неприятен.

На Дерменджиев никой не може да му отнеме постигнатите успехи и той ще остане в историята като може би най - успелия български треньор на равнище клубен отбор . Той обаче едва ли можеше да извърши наложителните и вече доста закъснели промени в състава . Мисля че Херо е точният човек за това , защото има невероятен нюх за откриването и развитието на млади таланти . Друг е въпросът дали ще му бъде дадено необходимото време защото той има доста чепат характер и не позволява на никой да му се меси .

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Судува-Лудогорец

Мнениеот bsz1916 » 25 авг 2017 17:37

Ситуацията в Лудогорец е доста деликатна . Кафу и Паломино бяха продадени , а повечето от останалите звезди са в напреднала възраст . Освен това се говори за сериозен интерес към Анисе , Мисиджан и Натанаел . Ако продадат още някои ще е нужна тотална промяна , но вече няма време нито за мащабна селекция , нито за адаптиране и обиграване . Ако пък някой от гореспоменатите получи примамливо предложение от силно първенство и не бъде продаден със сигурност ще му падне мотивацията . В същото време собствениците на Лудогорец не признават друго освен победи и първо място . Задачите пред Херо се очертават като много тежки , но ако не беше така едва ли той щеше да е начело на отбора . Пожелавам успех на треньора и отбора в първенството и Лига Европа .


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта