Херо новия треньор на Лудогорец !

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот kiril.a.d » 15 авг 2017 11:09

Кaзвaл съм ги и пaк ще го кaжa: - Xеро е треньор от рaнгa нa Вили Вуцов! - рaзликaтa е, че винaги гледa дa се уреди в отбор, в който "имa гръб" от БФС и кaто се оплквa и плaче, не го прaви с фaлцетa нa Вили, порaди което рaзни зaпaлянковци му се връзвaт!
Тa, с Xеро, кaто нищо може дa дойде "зaвършекът" нa проектa Лудогорец, Домусa дa прибере едни пaри и...Лудогорец към Втoрa лигa, кaкто Xеро успя дa зaкопaе Черноморец, след всичко което нaпрaвиxa зa този отбор, Бaлъков и Бобич!
Тa, нa Рaзгрaдчaни, могa дa им честитя почти, новия Бруно Рибейро, мaкaр и в Бългaрия дa сa си товa, което сa...но по други причини ;) ...бе aко ги кaжa, пaк ще ме бaннaт, зa системно писaне нa истини! ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ImmortaL_1000 » 15 авг 2017 23:49

Херо щом е бил треньор от Левски значи Лудогорец не ги очаква нищо добро.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Levski80
Мнения: 2
Регистриран на: 02 авг 2017 12:49
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот Levski80 » 18 авг 2017 08:39

kiril.a.d написа:Кaзвaл съм ги и пaк ще го кaжa: - Xеро е треньор от рaнгa нa Вили Вуцов! - рaзликaтa е, че винaги гледa дa се уреди в отбор, в който "имa гръб" от БФС и кaто се оплквa и плaче, не го прaви с фaлцетa нa Вили, порaди което рaзни зaпaлянковци му се връзвaт!
Тa, с Xеро, кaто нищо може дa дойде "зaвършекът" нa проектa Лудогорец, Домусa дa прибере едни пaри и...Лудогорец към Втoрa лигa, кaкто Xеро успя дa зaкопaе Черноморец, след всичко което нaпрaвиxa зa този отбор, Бaлъков и Бобич!
Тa, нa Рaзгрaдчaни, могa дa им честитя почти, новия Бруно Рибейро, мaкaр и в Бългaрия дa сa си товa, което сa...но по други причини ;) ...бе aко ги кaжa, пaк ще ме бaннaт, зa системно писaне нa истини! ;)


Ти си ненормален бе!
1.Херо е най-добрият треньор в момента в БГ!
2. Левски изтътрва Херо заради Гонзо, а Петрович, заради Пелето. Така че, отбор каквото си направи на себе си, друг не може да му го направи.
3. За мое най-голямо съжаление .... с Херо, Лудогорец сега започват(смятай, 6 титли ... нищо не са)... те тепърва започват!
4. С назначаването на Херо в Лудогорец до какво ще доведе това: Гриша Ганчев се отказва от ЦСКА-София, т.к. хвърлените пари няма да имат възрващаемост, а и те вече за една година съществуване дължът 8 милиона на НАП за емблемата. Смятай за 5 години докъде ще им стигне дългът? Просто безсмислено начинание, а оттам ако трябва да прекръстват Витоша Бистрица на ЦСКА-софия 2, не ми се мисли. В Левски нещата и те няма как да цъфнат и вържат. Просто от тъпотия до там я докарахме. Първо Херо изпъдихме от Герена, а след това и Петрович.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ivan56 » 20 окт 2017 13:58

Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 20 окт 2017 20:06

ivan56 написа:Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)

Интересното е не, че ползва 3 схеми, а че като цяло му носят успех. Явно човека просто разучава в детайли противника и си измисля нещо според ситуацията.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот sin4ec » 20 окт 2017 21:24

ivan56 написа:Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)

Не схемата играе на терена, а играчите. Въпросът не е толкова в схемата, а да обясниш на всеки поотделно задачите и функциите му на терена.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

fixxxsers
Мнения: 98
Регистриран на: 04 май 2012 16:07
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот fixxxsers » 21 окт 2017 02:15

sin4ec написа:
ivan56 написа:Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)

Не схемата играе на терена, а играчите. Въпросът не е толкова в схемата, а да обясниш на всеки поотделно задачите и функциите му на терена.

Вероятно ако се замислиш ще осъзнаеш каква безмислица си написал!
Изображение

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот шивача » 21 окт 2017 09:48

ivan56 написа:Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)

Много бързаш. Така и кувемба вкара три гола в няква контрола и го превъзнасяха. Херо има проблеми в съблекалнята, личи му още от първия ден. А успехите в лига европа в никакъв случай не са лично негови. Там мотивацията винаги е на макс, както и при дербитата в България. Все пак играят и много пари, а и в отбора е събрана доста класа(без Херо да е замесен в нея ). За мен Херо не е лош треньор, но мен не ме кефи и в Лудогорец ще се провали.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ivan56 » 21 окт 2017 10:55

шивача написа:
ivan56 написа:Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)

Много бързаш. Така и кувемба вкара три гола в няква контрола и го превъзнасяха. Херо има проблеми в съблекалнята, личи му още от първия ден. А успехите в лига европа в никакъв случай не са лично негови. Там мотивацията винаги е на макс, както и при дербитата в България. Все пак играят и много пари, а и в отбора е събрана доста класа(без Херо да е замесен в нея ). За мен Херо не е лош треньор, но мен не ме кефи и в Лудогорец ще се провали.


Шивач, няма какво да бързам. Аз мнението за Херо съм си го изградил през годините. Е и малко съм пристрастен де :)
Херо отиде в Лудогорец с ясната представа какво се случва в съблекалнята, и как печките и латиносите си правят каквото си искат, този проблем не е от вчера, именно за това си отиде и Дерменджиев(изградил проекта Лудогорец)
Херо от доста време не е този нервак, който беше през годините, но съблекалнята ще я овладее(поне така мисля), именно това иска Домуса. Но и двамата са на ясно, че тези играчи вече я нямат мотивацията да играят за отбора, след нова година, ще става интересно и ще има доста промени в отбора.
Дали ще успее, времето ще покаже.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ivan56 » 21 окт 2017 10:58

sin4ec написа:
ivan56 написа:Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)

Не схемата играе на терена, а играчите. Въпросът не е толкова в схемата, а да обясниш на всеки поотделно задачите и функциите му на терена.


Синчец, е това нали е пак задача на треньора, да подбере правилните играчи за приложената схема.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта