Херо новия треньор на Лудогорец !

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

dickinsons
Мнения: 10
Регистриран на: 31 юли 2017 11:45
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот dickinsons » 11 авг 2017 15:28

mark1926 написа:
dickinsons написа:България е за хората в София и няколко по големи градове, Северна България е тотална циганизация особено селата и по-малките градове.
Политиката всичко за София и обезлюдяване на Северна България ще има катастрофални последствия, но нали се Македония ще идва към София, може да има паритет
Иначе един треньор не идва да ходи по заведения и чалгатеки и ку*рви всяка вечер, а да си работи спокойно.Едва ли Делио Роси ще затваря заведения в Студентски град


redman написа:При цялото ми уважение към хората от малките градове, но не е вярно, че чуждестранни играчи и треньори не идват, или трудно се навиват да дойдат в България. Както се вижда с Левски, няма проблем и Делио Роси, и Грант да дойдат. Просто Разград е черна дупка, както и доста други градове в България, там тези хора буквално няма какво да правят, все едно са отишли в Африка. Инфраструктура няма, забавления няма, не могат да доведат семействата си, децата им няма къде да учат и т.н. В случая не говорим за бразилци или румънци - за едните няма голяма разлика с родината им, освен ако не са от големите градове, а за другите родината им е съвсем наблизо, което им позволява всяка свободна минута да се прибират. Ако отбора имаше история, а града предлагаше поне малко личен живот /дори да не е София, но поне да беше Пловдив или Варна/, съвсем друго би било положението, при парите, които имат Лудогорец. При това положение Херо е единствения възможен избор, с изключение на Мъри, но той не е толкова луд да дойде в джунглата.



Съвършено вярно! Лудогорец е мъртвороден и поддържан от пари, печелят се титли,н о за един човек, а това е без бъдеще...
Не е важно кой ще е треньор в Разград, краят им не е далеч...


Не си ме разбрал, но толкова по темата
Не плачи на чужди гробове а си гледай твоя отбор
Ние постигнахме толкова много, немислимо да се подобри в близкото бъдеще

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ImmortaL_1000 » 11 авг 2017 16:33

vg_vasilev написа:Между другото - Херо такъв ще си го набие като треньор на Лудогорец, че после ще излети с 200 отново към Казакстан.



Именно ще стане същото като със Ребейро влизат 2та мача за ЛЕ и ги губят след това Херо излита . Само че този път не вярвам Дерменджиев да се върне. След това ще вземат нас*ан треньор от Бг първенство и така Лудогорец западат за винаги. Освен ако не вземат някой добър треньор който не от България.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот Вълчан » 11 авг 2017 16:54

Лудите ще си влязат без проблеми във ЛЕ и Херо ще е герои.. :mrgreen:

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот Балкански Орел » 11 авг 2017 19:33

Спиртал пишат, че преговарят с някакво голямо име от Европа.Еми кво по-хубаво за българското първенство, двама световни футболисти и тренер в Левски и световно известен тренер в Лудогорец.Безспортно се вдига нивото, поне на хартия.
[center]Levski & Lazio[/center]


Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ImmortaL_1000 » 11 авг 2017 23:26

Вълчан написа:Сигурно със този човек.....https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0 ... 0%BD%D1%82
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Да само такъв ни трябва като гледам кой отбори е взел не е постигнал кой знае какво. Пък ся е треньор на Гана Ганаааа !!!
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот Pragmatichen » 11 авг 2017 23:43

ImmortaL_1000 написа:
vg_vasilev написа:Между другото - Херо такъв ще си го набие като треньор на Лудогорец, че после ще излети с 200 отново към Казакстан.



Именно ще стане същото като със Ребейро влизат 2та мача за ЛЕ и ги губят след това Херо излита . Само че този път не вярвам Дерменджиев да се върне. След това ще вземат нас*ан треньор от Бг първенство и така Лудогорец западат за винаги. Освен ако не вземат някой добър треньор който не от България.


Отбор, който от Паломино и Кафу е взел 11 млн евро, дали ще западне?
Дали с изкарани над 35-40 млн от евротурнири, този отбор ще западне?
Където има мнооооооооого пари, никога няма да има западане.
Това не е Етър, Монтана или Марек.
Освен това, преди да говориш подобни нелепости, да не кажа глупости, замисляш ли се, че тази година от групите на ЛЕ Лудогорец ще изкара нови не малко пари?
Нали не мислиш, че Судува има някакъв шанс срещу Лудогорец?
Отсега ще ти кажа, и в двата мача Лудогорец ще ги бие тези.
;)
Последният бг отбор, който ще западне, това ще е Лудогорец.
Ако те западнат, то Славия какво, живи ли ще ги погребваме?
:lol:
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот slash1912 » 11 авг 2017 23:48

Прагматичен,аз досега не съм видял парите да играят на терена.Ако беше така,двата финала щяхме да ги загубим с 15 гола разлика минимум.По твоята логика в тази игра трябва да печелят винаги по-богатите и да няма никога изненади.
Тия извън футболни неща когато се случват по време на сезона винаги дават отражение,дано класата надделее и Лудогорец да няма проблеми.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

dickinsons
Мнения: 10
Регистриран на: 31 юли 2017 11:45
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот dickinsons » 12 авг 2017 12:52

slash1912 написа:Прагматичен,аз досега не съм видял парите да играят на терена.Ако беше така,двата финала щяхме да ги загубим с 15 гола разлика минимум.По твоята логика в тази игра трябва да печелят винаги по-богатите и да няма никога изненади.
Тия извън футболни неща когато се случват по време на сезона винаги дават отражение,дано класата надделее и Лудогорец да няма проблеми.


Финалът в Бургас беше театър, чак ми се гади от театъра. Не беше това начина. Всички от Разград знаят за какво говоря и това е най-обсъжданата тема тук

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 12 авг 2017 13:09

dickinsons написа:
slash1912 написа:Прагматичен,аз досега не съм видял парите да играят на терена.Ако беше така,двата финала щяхме да ги загубим с 15 гола разлика минимум.По твоята логика в тази игра трябва да печелят винаги по-богатите и да няма никога изненади.
Тия извън футболни неща когато се случват по време на сезона винаги дават отражение,дано класата надделее и Лудогорец да няма проблеми.


Финалът в Бургас беше театър, чак ми се гади от театъра. Не беше това начина. Всички от Разград знаят за какво говоря и това е най-обсъжданата тема тук


Нека да е театър. Факт е, че паднахте с дузпи.

А чичо Гошо го бяха сготвили много преди мача. Тъй че няма логика да се правят постановки. Още в първото полувреме по нова съобщиха ,че Херо е новият треньор.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта