ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 19 авг 2017 23:41

Дай линк, моля....
Иначе само за два отбора си заслужава ходене на мач - Арсенал и Евертън, ако Руни е в групата.
Турнирът на Уефа е мъртвороден в тая си форма - поставени отбори без квалификации, пробутани отбори от ШЛ, загубили квалификации, оцелели отбори от безсмислени квалификации през юни/юли. Затова стадионите празни. Дори букмейкерите нямат нужда от такъв турнир.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот miro_rz » 20 авг 2017 18:35

Така като гледам слаби отбори няма . Ако се паднем с отбор от Англия , Белгия , Франция , Германия или Холандия ще запаля колата да ги гледам !
Изображение

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот mozart » 21 авг 2017 08:24

iliev72 написа:vg_vasilev,искрено ме забавляваш с думите :) Бил съм фен на национала до еди кога си :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Или си фен или не си ! Има начало , но няма край. Затова българска дума е поддръжник. Без значение какво се случва с този отбор ти го подкрепяш. Аз не съм бил фен на Лудогорец и не ме вълнува и не ги гледам. Май това е единственият български отбор който участва в ЕКТ и не гледам. В него няма нито един качествен българин , а българите които са национали от този отбор. В национала са покъртителни и изпитвам желание да им счупя краката и ръце поне на 10 места за да не се налагам да ги гледам отново в национала. И въобще не ме интересуват как играят.

Гледам, че освен това да не гледаш и да се интересуваш от Лудогорец и във форума им не влизаш :)
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот HekakaB » 21 авг 2017 19:05

Една група...Милан, Лудогорец, Динамо Загреб (че са ви абонати) и Слави Прага примерно би била готина.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот Pragmatichen » 22 авг 2017 04:57

HekakaB написа:Една група...Милан, Лудогорец, Динамо Загреб (че са ви абонати) и Слави Прага примерно би била готина.

Точно Милан, в тази им форма и с този им състав, не са желан съперник.
Е, ще има посещаемост, но няма смисъл..
Лудогорец се нуждае от точки и класиране извън групата, а не от мачове с видимо по-силни отбори и достойно отпадане(пък макар и пред пълни трибуни).
Истината е, че след втория мач със Судува, ако продадат и Анисе, отборът доста ще се отслаби, каквото и да си говорим, слаб или силен, Кафу си беше Кафу, същото е валидно и за Паломино и Анисе.
Да продадеш основен нападател, защитник и играч от средата на терена, не е много добре.
На тяхно място имаме Жоао Пауло, който е неубедителен, нов вратар Хорхе Брун, с основна вина за отпадането от Апоел при 3:0, и новият поляк Яцек Горалски(ако не бъркам името).
Т.е. отборът продава трима титулярни играчи, силни и доказани, а на тяхно място...нищо.
Кон за кокошка, както се казва.
С подобна стратегия в групите на ЛЕ ще е трудно, и затова е важно съперниците да са преодолими.
Да не забравяме и смяната на треньора с един нов, който с НИЩО не е по-убедителен нито като кариера, нито като успехи.
Нещо сбъркано има в последните седмици в Лудогорец, нещо не правят както трябва, но ще видим.
Левски наема Грант или Роси, а Лудогорец при тези милиони, които има, наема Херо?
Къде е Делио Роси, къде е Херо???
Нещо не ми се връзва....
Чак пък толкова да е стиснат Кирил и да не може да наеме качествен треньор, което вложение само по себе си ще му се избие тройно после като приходи..? ;)
Ще видим!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот mozart » 22 авг 2017 09:38

Не виждам нищо сбъркано в Лудогорец. Отпаднахме от ШЛ и решиха да обновят отбора. Нищо страшно не се е случило освен, че приходите този сезон ще са по-малки, но напълно достатъчни да няма сътресения, а с приходите от продажбите може да се вземат прилични заместници. Дай боже така да се обновява състава с обиграване в групите на ЛЕ :). Киро е стиснат и по-добре. Разходите трябва да се правят много преценено. Засега доказват, че се справят, а и има още две трибуни да се строят, с козирка ;)!
Относно Левски, все повече ми заприличват на ЦСКА последните години преди фалита. Трансфери, скъпи футболисти, скъпи треньори, въобще цветя и рози. Дали вече не е измислена схемата за припознаване и при Левски? При тези разходи съвсем скоро ще разберем :)
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот IvailoRz » 23 авг 2017 11:23

Нека правим сметки след утрешния мач!? Още не сме ги отстранили ..нека има един голям отбор ,ние и два по -слаби. Така хем ще има зрелище ,хем шанс за по-предно класиране.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот Pragmatichen » 23 авг 2017 17:02

[quote="IvailoRz"]Нека правим сметки след утрешния мач!? Още не сме ги отстранили ..нека има един голям отбор ,ние и два по -слаби. Така хем ще има зрелище ,хем шанс за по-предно класиране.[/quote
Прав си, нека мине реванша :)
99% сме се класирали, ама 99 не е 100 :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 23 авг 2017 17:18

Трябва им на Лудогорец един гол на чужд терен за да си наредят мача и са ги били . Судува и 2 гола да вкара падат .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот Балкански Орел » 24 авг 2017 10:53

Херо ще реве пак, точно както преди години беше начело на Литекс и ги изхвърлиха като мръсни котета.
[center]Levski & Lazio[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта