Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 03 авг 2017 11:53

Ако бяха вкарали на чужд терен щеше има огромна разлика. Головете на чужд терен в тези кръгове са много важни. Мисля че отбора не си дават много зор. Не играят на 100% .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Мнениеот ivan56 » 03 авг 2017 12:03

Може и да има много добри докарани играчи от скаутите на Лудогорец, но има и ментета на квадрат.
Едно от ментетата ги закопа снощи, бил тръгнал да затваря ъгъла, това може да го каже някой лаик само, който футбол е гледал само по тв. При двама защитника близо до играча на евреите, и топка отиваща по към аут колкото към вратата, да тръгнеш да излизаш си е чиста проба глупост.
Кирчо, вече държеше евраците в ръката, когато типично по еврейски, без изпотяване, му ги прибраха.
С две думи. Еврейска работа :lol:
Но като гледам Лудогорец, мога да се обзаложа с всеки, че ще е шампион, без никакъв проблем.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Мнениеот vg_vasilev » 03 авг 2017 12:33

Следващият мач за Уефа без Кафу и вратаря, с Дани Наумов и Мисиджан. Но трябва заместник и на Марселиньо.

А имам чувството , че тази година Апоел и Лудогорец пак ще се срещнат. Но тогава победите за Лудогорец ще са 2 от 2.

Кафуто вече излиза на Домуса много скъп. Вчера заради него изгуби едно 2-3 милиона евра. А и ако го беше продал миналата година за 8 означава, че е поне 10 милиона назад . Честито!

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Мнениеот d.milanov » 03 авг 2017 13:21

Резултата ме изненада, но виновен си е само и единствено треньора на евреите. Това да имаш 2 гола преднина от първия мач и да ти вкарат след това 3 на контраатака, не говори добре. Явно бяха подценили втория мач и излязоха да го решат в началото. За Лудогорец единствено и както винаги, ако на Вандерсон и Марселиньо им се играе, се получават интересни неща, ако не им се играе резултатите са ясни. Останалите играчи са ниска топка. Основната грешка(а може и да не са имали избор, примерно с освобождаваща клауза) беше продажбата на Паломино, поне от спортно-техническа гледна точка. От финансова - може само да гадаем.

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Мнениеот openminded » 03 авг 2017 13:53

Именно, продажбата на Паломино без да бъде осигурен качествен заместник беше пълна дивотия.Като резерви пък имаш играчи като Сисиньо, Лукоки, Кишада и нз кой още, които не е ясно освен на взимат заплати нещо друго вършат ли.Не съм вярвал, че ще го кажа, но в момента за мен Анисе е единственият играч в отбора, чиято форма и игра не е паднала, даже се е подобрила.Всичко друго е надолу.След 3-0 когато евреите се юрнаха да вкарват се видя, че много трудно може да бъде задържан контрола в средата или да бъде успокоена играта, а след гола тотално се обърка всякакъв баланс

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Мнениеот actrus » 03 авг 2017 13:56

Сега е момента, всички разбирачи на играта Футбол, които мразят Лудогорец да напишат своите (ди)Арии, как Лудите не могат да играят. А истината е,че това е футбол. Не винаги по-добрият печели. Беше хубава футболна вечер. Много емоции, много ядове, и един рикошет ни лиши от ШЛ. Но живота , продължава с ЛЕ

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 03 авг 2017 14:07

actrus написа:Сега е момента, всички разбирачи на играта Футбол, които мразят Лудогорец да напишат своите (ди)Арии, как Лудите не могат да играят. А истината е,че това е футбол. Не винаги по-добрият печели. Беше хубава футболна вечер. Много емоции, много ядове, и един рикошет ни лиши от ШЛ. Но живота , продължава с ЛЕ

Приказваш абсолютни глупости. В първия мач Апоел ви надигра!!! Вие - вчера. Но елиминацията е от 2 мача!
Вчера го научихте. ;)
Срещу Жалгирис ви се размина, защото още във Вилнюс можеха да ви скъсат гьона. "Червената лампа" още тогава светна, обаче вие сте големи отворковци и никой не обърна внимание.
Впрочем, "чевената лампа" светна още с Милсами. Но вашето високомерие ви накара да настъпите една и съща мотика 2 пъти. Сами си "напишете оценката"!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 03 авг 2017 14:09

blue avalanche написа:
actrus написа:Сега е момента, всички разбирачи на играта Футбол, които мразят Лудогорец да напишат своите (ди)Арии, как Лудите не могат да играят. А истината е,че това е футбол. Не винаги по-добрият печели. Беше хубава футболна вечер. Много емоции, много ядове, и един рикошет ни лиши от ШЛ. Но живота , продължава с ЛЕ

Приказваш абсолютни глупости. В първия мач Апоел ви надигра!!! Вие - вчера. Но елиминацията е от 2 мача!
Вчера го научихте. ;)
Срещу Жалгирис ви се размина, защото още във Вилнюс можеха да ви скъсат гьона. "Червената лампа" още тогава светна, обаче вие сте големи отворковци и никой не обърна внимание.
Впрочем, "чевената лампа" светна още с Милсами. Но вашето високомерие ви накара да настъпите една и съща мотика 2 пъти. Сами си "напишете оценката"!

ПП. Аз не знам как в спорта може по-слабия да спечели??? :o Като сте по-силния отбор, защо след гола на Апоел играхте ганкиното??? И не създадохте нито едно положение? За 30 минути!!!

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Мнениеот vg_vasilev » 03 авг 2017 14:19

blue avalanche, защото Дерменджиев е прост и смени Анисе, вместо Кафу и в центъра стана мазало. Както миналият мач като смени Кешеру вместо Кафу и Лудогорец си игра цял мач с 10 човека.

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Лудогорец - Апоел Беер Шева | 3:1 FT

Мнениеот actrus » 03 авг 2017 14:25

blue avalanche написа:
blue avalanche написа:
actrus написа:Сега е момента, всички разбирачи на играта Футбол, които мразят Лудогорец да напишат своите (ди)Арии, как Лудите не могат да играят. А истината е,че това е футбол. Не винаги по-добрият печели. Беше хубава футболна вечер. Много емоции, много ядове, и един рикошет ни лиши от ШЛ. Но живота , продължава с ЛЕ

Приказваш абсолютни глупости. В първия мач Апоел ви надигра!!! Вие - вчера. Но елиминацията е от 2 мача!
Вчера го научихте. ;)

Срещу Жалгирис ви се размина, защото още във Вилнюс можеха да ви скъсат гьона. "Червената лампа" още тогава светна, обаче вие сте големи отворковци и никой не обърна внимание.
Впрочем, "чевената лампа" светна още с Милсами. Но вашето високомерие ви накара да настъпите една и съща мотика 2 пъти. Сами си "напишете оценката"!

ПП. Аз не знам как в спорта може по-слабия да спечели??? :o Като сте по-силния отбор, защо след гола на Апоел играхте ганкиното??? И не създадохте нито едно положение? За 30 минути!!!


Прочети първото изречение, нататък не те интересува. Давай акъл на Н.Митов.не на нас.Благодаря. Чао


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта