Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот popokutepetel » 27 юли 2017 19:28

bsz1916 написа:
LSFC 1914 написа:
mikata написа:Трябва по-малко да ги подкрепят съдиите в България :idea:


Това е най-смисленото мнение в темата! Ако не ги подпираха в България, едва ли щяха да са шампиони 6 пъти подред. А и тоя смешник дето плюе Дерменджиев е много тъпо парче! Като ги вкара в ШЛ и ги направи шампиони тогава не рева.

Само че тези които са след тях в класирането , са още по - подкрепяни от съдиите отколкото Лудогорец . Но за тях се смята че това е в реда на нещата , защото те винаги са биле толерирани . Излиза че новакът Дунав трябваше да е шампион тази година , защото само той от първите 4 отбора не беше подкрепян от съдиите , а напротив - беше постоянно ощетяван .


В последните 15 г. най-подкрепяните отбори в Бг са Тире София, което играеше под името Литекс, а в последните 6 г. Каузата. Съдиите печелят на Каузата поне по 15 т. на сезон. Ако имаш желание ще ти ги посоча за миналия сезон. Друга тема е дали и щяха ли да станат шампиони ако тези точки не им бяха подарени.

Потребителски аватар
Napoli_Ultras
Мнения: 49
Регистриран на: 20 май 2017 13:38
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот Napoli_Ultras » 27 юли 2017 19:36

Така като ви чета,за пореден път се убеждавам а навярно и другите,че в България всеки разбира от политика и футбол.Много акъл давате,кой кой да сменя кой да е титуляр,всякаш вие присъствате на тренировките!Аз съм твърдо далеч да защитавам Лудогорец,но като зрител който наблюдава мача мога да кажа,че просто нямахте късмет.Израелците имаха два шанса,втория с рикошет докато Лудогорец имаха 5 полежения и не вкараха,но това е футбола!И Барса и Реал губят мачове от по-слаби, вместо да подкрепите отбора си (без това сте шепа) вие почвате да плюете Дерменджиев който години ви прави шампиони а и ШЛ,имахте и други нали така и нито един няма неговите успехи.За реванша смятам ,че имате прекалено голям шанс да върнете два гола стига и играта на Лудогорец да върви.Успех!
Изображение Изображение

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот bsz1916 » 27 юли 2017 19:38

popokutepetel написа:
bsz1916 написа:
LSFC 1914 написа:
mikata написа:Трябва по-малко да ги подкрепят съдиите в България :idea:


Това е най-смисленото мнение в темата! Ако не ги подпираха в България, едва ли щяха да са шампиони 6 пъти подред. А и тоя смешник дето плюе Дерменджиев е много тъпо парче! Като ги вкара в ШЛ и ги направи шампиони тогава не рева.

Само че тези които са след тях в класирането , са още по - подкрепяни от съдиите отколкото Лудогорец . Но за тях се смята че това е в реда на нещата , защото те винаги са биле толерирани . Излиза че новакът Дунав трябваше да е шампион тази година , защото само той от първите 4 отбора не беше подкрепян от съдиите , а напротив - беше постоянно ощетяван .


В последните 15 г. най-подкрепяните отбори в Бг са Тире София, което играеше под името Литекс, а в последните 6 г. Каузата. Съдиите печелят на Каузата поне по 15 т. на сезон. Ако имаш желание ще ти ги посоча за миналия сезон. Друга тема е дали и щяха ли да станат шампиони ако тези точки не им бяха подарени.

Ако махнем и точките подарени на отборите от кв. Подуене и с. Микре сигурно пак щяха да станат шампиони , дори с по-голяма разлика поне от тези 2 отбора . Не съм сигурен ако към точките на Дунав , прибавим и тези отнети им от съдиите , какво щеше да стане , но вероятно Дунав щеше да се придвижи с 1 -2 места нагоре .

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот pomiqr272 » 27 юли 2017 19:39

LudogoretsRazgrad написа:Пореден мач,треньора виновен.. ПОРЕДЕН.. ОТНОВО само 1 смяна направи тоя загубеняк и изкара точно Кешеру????? защо не Кафу,който от месеци го няма? ПРАВИЛНО Кешеру му се изхили при смяната,как ще бием след като имаме такъв некадърен треньор. ЖОАО ПАУЛО защо не пуска? ЗАЩО Не прави смени по-рано ??? ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВА ДА ДЪРЖИ КАФУ НА ТЕРЕНА? И НЕ САМО ТОЙ ВИНОВЕН,КОЙ ПРОДАДЕ ПАЛОМИНО И НЕ КУПИ ЗАМЕСТНИК? Лукас Саша ще играе бек вече? Защо Минев не му предложихте същата заплата?? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Въпрос към ДОМУСЧИЕВ - ЗАЩО НЕ КУПИШ ЦЕНТРАЛЕН ЗАЩИТНИК ЗА ОКОЛО 5/6 Милиона ЕВРО ? МАЛКО ЛИ СПЕЧЕЛИ,НАГЛЕЦ ТАКЪВ.. АЛЧЕН за пари. Иска да печели,без да дава :evil: Всички знаем как спечели 32 милиона от първия мач с Жалгирис в Китай.


Ще перифразирам една американска поговорка: "Като си толкова умен, защо нямаш футболен клуб в ШЛ"?

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот pomiqr272 » 27 юли 2017 19:41

bsz1916 написа:
popokutepetel написа:
bsz1916 написа:
LSFC 1914 написа:
mikata написа:Трябва по-малко да ги подкрепят съдиите в България :idea:


Това е най-смисленото мнение в темата! Ако не ги подпираха в България, едва ли щяха да са шампиони 6 пъти подред. А и тоя смешник дето плюе Дерменджиев е много тъпо парче! Като ги вкара в ШЛ и ги направи шампиони тогава не рева.

Само че тези които са след тях в класирането , са още по - подкрепяни от съдиите отколкото Лудогорец . Но за тях се смята че това е в реда на нещата , защото те винаги са биле толерирани . Излиза че новакът Дунав трябваше да е шампион тази година , защото само той от първите 4 отбора не беше подкрепян от съдиите , а напротив - беше постоянно ощетяван .


В последните 15 г. най-подкрепяните отбори в Бг са Тире София, което играеше под името Литекс, а в последните 6 г. Каузата. Съдиите печелят на Каузата поне по 15 т. на сезон. Ако имаш желание ще ти ги посоча за миналия сезон. Друга тема е дали и щяха ли да станат шампиони ако тези точки не им бяха подарени.

Ако махнем и точките подарени на отборите от кв. Подуене и с. Микре сигурно пак щяха да станат шампиони , дори с по-голяма разлика поне от тези 2 отбора . Не съм сигурен ако към точките на Дунав , прибавим и тези отнети им от съдиите , какво щеше да стане , но вероятно Дунав щеше да се придвижи с 1 -2 места нагоре .


Къде ли щяха да са 2010, ако не им зачитаха головете от засада?

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот hydetoshi » 27 юли 2017 19:48

HANIBAL написа:
hydetoshi написа:
HANIBAL написа:
Dux написа:Ако обобщим с две думи - комфорта, който е изкуствено създаван за Лудогорец ги отдалечи от реалността. След съдийските гювечи на мача с ЦСКА е ясно и на децата, че разградчани ще са новият-стар шампион. А кой има нужда от това? То е ясно. Жалко за вечните ни надежди за честно и справедливо първенство. Жалко за българския футбол.

Всичко в Лудогорец е създадено с много пари,амбиция и добра организация.Къде виждаш нещо изкуствено?Изкуствено беше първенството,когато всички отбори играеха за да стане накрая един от отборите на властта Шампион!Затова сега ви боли и плачете.Не искате справедливо и честно първенство,а връщане на синьо-червеното статукво.Когато двата назначени от комунистите гранда обираха безплатно футболистите на другите отбори,не беше "жалко за българския футбол"!?Когато армейските отбори играеха за ЦСКА,а милиционерските за Левски......това първенство ли беше?Това реалност ли беше?Какви съдийски гювечи си видял в мача с припознавачите?Сватбата се уплаши да изгони още двама от домакините,защото това беше реалното положение.А да се правят подобни драми след една загуба е несериозно.Във футбола има победители и победени.Вчера Лудогорец игра разконцентрирано,а и нямаше късмет.През целия мач,с изключение на първите 20 минути,контролираха играта и атакуваха.Направиха много и непростими пропуски,които им костваха мача.Но затова футболът е интересен.Ще видим как ще се развие реванша.Мисля че шансове има.Дано да се справят.

Ми той Лудогорец е Отбора на Властта. Или вие на село още не сте го разбрали? Кой ви построи трибуна Моци? Кой помага за базата? Кой постоянно ходи да реже лентички? Сега чакаме да видим как стоят нещата с новата трибуна. Съдиите все случайно вас ви подпират. Много случайности, много нещо.! А феновете горките мислят,че било честна игра. Ха-ха-ха.

Не съм на село.Това първо!Никой не ми е строил трибуна "Моци",защото нямам нищо общо нито с Разград,нито с Лудогорец.Това второ!Има и трето и четвърто,но не ми се обяснява на такива като теб.Не си на ясно с очевадни факти,как да ти обясня по сложната материя?С подобни слепоци до никъде няма да стигнем!Мислите само за себе си и за своите назначени от БКП грандове.Съдиите понякога подпират Лудогорец,но това не е случайно!Въведено е от комунистическите изроди,отборите на Народната армия и на Народната милиция!Така е тръгнало и така върви.Но защо най много плачат тези,които измислиха некоректните практики?Никой от вас не иска честна игра.Искате тутманика да е пак в София!Ако ви интересуваше честната игра,щяхте да протестирате когато постоянно грешат във ваша полза.Това е практика от много,ама много години!Просто Гришата и Домуса използват вашите хитрини.Докато ГГ беше в Литекс,го плюехте също както сега плюете Киро.След като премести Ловеч в София стана добър! Толкова ви е желанието за честна игра,жалкари!Ако Домуса вкара още едно ЦСКА в Първа лига и премести и Разград в Борисовата градина.....и него ще припознаете!Не виждам какво толкова е станало,че един отбор победил Интер е победил Лудогорец?Още повече,че мачът беше повече от равностоен.Нападателите нямаха ден.Дерменджиев ли е виновен?

Щом никой не е строил трибуната,Домусчиев да върне 6-е милиона ,които държавата му даде. Това е официална информация.Сега да не кажеш,че аз съм си я измислил. Иначе с "ясновидци" като Домусчиев(не слепци като мен),вчера в Лудогорец,българин беше само Дяков,а за последните години по времето на хегемонията на Лудогорец,която някои незнайно защо наричат "Златен век за българския футбол",националния ни отбор пропадна до четвърта урна за жребиите и ще играе на европейско или световно евентуално някъде към началото на 22 век.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот phd » 27 юли 2017 21:38

Л-ц нямаше късмет в първия мач.
Вижда се, че има отстъпление в дефанзивен план, това е нормално, в България кой отбор ги кара да играят в защита?
Две загуби срещу отбори от Литва и Израел означават, че Л-ц е по-слаб от средноевропейски тим, за разлика от минали години.
Мисля, че шансовете все още за 80-20 за Разград въпреки лошия резултат.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот bsz1916 » 27 юли 2017 21:49

phd написа:Л-ц нямаше късмет в първия мач.
Вижда се, че има отстъпление в дефанзивен план, това е нормално, в България кой отбор ги кара да играят в защита?
Две загуби срещу отбори от Литва и Израел означават, че Л-ц е по-слаб от средноевропейски тим, за разлика от минали години.
Мисля, че шансовете все още за 80-20 за Разград въпреки лошия резултат.

Дано да си прав , но мисля че шансовете на Апоел са доста по - големи от тези на Лудогорец . Миналата година в групите на Лига Европа този отбор победи като гост с 2:0 Интер - Милано , а после не загуби и гостуването на Саутхямптън в Англия . Сега елиминира шампиона на Унгария след 2 победи в Израел и Унгария . Трудно ми е да повярвам че ще отпаднат след такъв резултат в първия мач .

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот phd » 27 юли 2017 22:07

bsz1916 написа:
phd написа:Л-ц нямаше късмет в първия мач.
Вижда се, че има отстъпление в дефанзивен план, това е нормално, в България кой отбор ги кара да играят в защита?
Две загуби срещу отбори от Литва и Израел означават, че Л-ц е по-слаб от средноевропейски тим, за разлика от минали години.
Мисля, че шансовете все още за 80-20 за Разград въпреки лошия резултат.

Дано да си прав , но мисля че шансовете на Апоел са доста по - големи от тези на Лудогорец . Миналата година в групите на Лига Европа този отбор победи като гост с 2:0 Интер - Милано , а после не загуби и гостуването на Саутхямптън в Англия . Сега елиминира шампиона на Унгария след 2 победи в Израел и Унгария . Трудно ми е да повярвам че ще отпаднат след такъв резултат в първия мач .

Разград имаха прекалено много положения. Апоел ще трябва да допуснат много по-малко ситуации, ако искат да продължат.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот ImmortaL_1000 » 27 юли 2017 22:48

Какво само треньора целия отбор е зле . Това не е същия Лудогорец като преди. Като този от миналата година. Ся ми се вижда много разпуснат със много грешки в атака в защита ,грешни пасове направо много зле. Ся ако дано имат късмет на реванша .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта