Жалгирис - Лудогорец | 12.07.2017 | 2:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Много важен въпрос към разбиращите футбола,относно вчерашният мач

Мнениеот sizif » 13 юли 2017 23:36

Питай Киро или Петричев.Те знаят истината.
Нищо общо нямате с Апостола

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Много важен въпрос към разбиращите футбола,относно вчерашният мач

Мнениеот Zaash » 14 юли 2017 00:10

Ето ти сериозен отговор.
1. Вандерсон малко преди смяната направи нелепо отиграване, за което и в махалат ще му се смеят ( и не му прави чест, че при смяната не откликна на треньора за поздрав, защото треньора е този който решава и дисциплинираният играч го знае!!!)!
2. Видя се, че второто полувреме Лудогорец издишаха, къде психически къде физически. Много грозно впечатление ми направи бавното връщане на офанзивните играчи при атаките на Жалгирис.
3. Пропуските на Лудогорец са ключето от развитието на двубоя, а не решението на треньора. При тези играчи би трябвало когото и да пуснеш да не сбъркаш срещу този противник. Но явно повечето от футболистите на лудите вече нямат търпение да заиграят в световноизвестен отбор и черната работа и "вчерашния ден" са загърбили. Само че забравят, че ако Лудогорец не достигне излас на световно ниво каквото е ШЛ ще получат най-много промоция в турско-кипъро-гръцката част наоколо. И ако не помислят за отбора, ще закопаят и себе си. Ето това последното трябва да се досети "Чичо Гошо", както му викат, да им го каже иначе са до тук. Жалгирис, а и който и да е отбор след това няма да пропусне шанса си, а за лакомета сме чували още като малки в кварталните игрички. И точно това прецака лудите вчера. Типичната лакомия... с което ти отговарям и на въпроса и за Лукоки. То са заплахи то е желание. И не се осъзнават, че потъне ли Лудогорец никой от тях няма да е толкова ценен колко днес ( лично мнение Мисиджан трябва да играе).
И накрая оптимистична нотка- смятам, че макар и трудно Лудогорец ще продължи, а аз обикновено познавам...

Потребителски аватар
LudogoretsRazgrad
Мнения: 68
Регистриран на: 16 юли 2013 15:41
Местоположение: Разград

Re: Много важен въпрос към разбиращите футбола,относно вчерашният мач

Мнениеот LudogoretsRazgrad » 14 юли 2017 01:25

ivo77 написа:Смяната беше при резултат 1:1..


Тогава за тази смяна шока е бил още по-голям :idea: :?: :idea:

Потребителски аватар
LudogoretsRazgrad
Мнения: 68
Регистриран на: 16 юли 2013 15:41
Местоположение: Разград

Re: Много важен въпрос към разбиращите футбола,относно вчерашният мач

Мнениеот LudogoretsRazgrad » 14 юли 2017 01:33

Zaash написа:Ето ти сериозен отговор.
1. Вандерсон малко преди смяната направи нелепо отиграване, за което и в махалат ще му се смеят ( и не му прави чест, че при смяната не откликна на треньора за поздрав, защото треньора е този който решава и дисциплинираният играч го знае!!!)!
2. Видя се, че второто полувреме Лудогорец издишаха, къде психически къде физически. Много грозно впечатление ми направи бавното връщане на офанзивните играчи при атаките на Жалгирис.
3. Пропуските на Лудогорец са ключето от развитието на двубоя, а не решението на треньора. При тези играчи би трябвало когото и да пуснеш да не сбъркаш срещу този противник. Но явно повечето от футболистите на лудите вече нямат търпение да заиграят в световноизвестен отбор и черната работа и "вчерашния ден" са загърбили. Само че забравят, че ако Лудогорец не достигне излас на световно ниво каквото е ШЛ ще получат най-много промоция в турско-кипъро-гръцката част наоколо. И ако не помислят за отбора, ще закопаят и себе си. Ето това последното трябва да се досети "Чичо Гошо", както му викат, да им го каже иначе са до тук. Жалгирис, а и който и да е отбор след това няма да пропусне шанса си, а за лакомета сме чували още като малки в кварталните игрички. И точно това прецака лудите вчера. Типичната лакомия... с което ти отговарям и на въпроса и за Лукоки. То са заплахи то е желание. И не се осъзнават, че потъне ли Лудогорец никой от тях няма да е толкова ценен колко днес ( лично мнение Мисиджан трябва да играе).
И накрая оптимистична нотка- смятам, че макар и трудно Лудогорец ще продължи, а аз обикновено познавам...


Не разбирам тая мания всеки да заиграе в световноизвестен отбор.. Пример ще дам с Паломино,да отиде в голям Италиански отбор,и ще играе в Лига Европа през този сезон,но къде е гаранцията че всяка година ще могат да се класирват за ЕКТ? Това не е България,Хърватия или Швейцария.. все едни и същи да стават шампиони,докато в Италия с конкуренция като Ювентус,Наполи,Рома,Милан,Интер,Фиорентина.. Аталанта рядко ще виждат ЕКТ. Докато в Лудогорец,никой не може да ги спре в България,и си натрупаха приличен коефициент,който им дава лесен път до групите на ШЛ всяка година. Един умен футболист не би се махнал от Лудогорец,след като има шанс всяка година да играе в групите на ШЛ срещу отбори като Реал Мадрид,Барселона,Байерн М. и т.н. Същото бе и с Кайсара. Отиде в Шалке 04 и от там вече е в някой си турски отбор İstanbul Başakşehir който почти няма успехи и участия в ЕКТ,докато можеше да си остане в Лудогорец и отново да играе срещу топ отбори. Вярно че може би взема повече пари,но струва ли си да изпускаш големи европейски мачове,за повечко пари?

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Жалгирис - Лудогорец | 12.07.2017 | 2:1 FT

Мнениеот ELFen » 14 юли 2017 10:42

Air_Smuggler_FU написа:Глейте са...колкото и готина и сексапилна да е една мадама в чуждите очи, когато си бил дълго с нея, вече ти е писнала, демек омръзнала, и почваш да се оглеждаш за нещо странично. Така е и с "проекта", братя Домусчиеви май започна да им омръзва тая зелена играчка, наречена Лудогорец.
А и малко ги попритиснаха политически, а това води до големи сътресения. Ако политическата обстановка мръдне малко в една или друга посока, и ГГ усети натиск, за една нощ ще зареже безименните и за миг ще ги забрави. Такива са реалностите в БГ.... :evil:

А може пък интереса на Домусчиеви да е спаднал, защото вече си имат друг проект.... Може да искат да сменят зелената играчка с една ИСТИНСКА червена играчка. Майко мила, тогава не ми се мисли какво ще става - грухтене, квичене, иди ми-доди ми, пак припознаваници, пак клетви за вярност, и накрая пак ще припознаем по-силния за момента, пък може и да е преименуван Лудогорец.... Но това по-нататък, засега се чучвайте пред ТВ да гледате Левски и Ботев в Европа ! :lol:

Няма нищо лошо в мокрите сънища, ма бъркате човека ... под вола няма да напипаш теле, а само ... ;)
И що да купува безимените, като може МАН Ю например :geek:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Жалгирис - Лудогорец | 12.07.2017 | 2:1 FT

Мнениеот dreben23 » 14 юли 2017 12:31

Слаби сте затова падате. Отиде, момци. Серж много е задобрял, и на реванша може да ви шибне, той им е най-добрият и ви изиграха умело с тактика. Звездата им е Серж и казах на приятелите мои, че ще вкара на Лудогорец, щото винаги звездите вкарват головете. Беше лесно да се предположи.. Но ви изиграха, щото не го пуснаха титуляр и отиде. Мен чак тъжно ми стана какво ви причини за някакви броени минутки там тоя лошият Серж. Те като гост са слаби, но проблемът е, че Лудогорец не е силен и си отиде ШЛ-то и тая година. Просто нашите отбори са абсолютни ментета, защото не се занимават с футбол ами с простотии - кой на кого да навреди, тогава нивото е за Х-сове само и падения. Хората по света считат хиксовете за лоши резултати и се радват на победи. А българските отбори цял живот си правят мръсно и не си взеха поуките и всяка година губим време да гледаме падения на един или друг наш отбор. Ами спрете се с мръсотиите и се обединете фенове, ръководства на клубове и на чиновнически отдели, за да почнем да правим коефициент за тая страна с победи като излязат отборите ни в Европа, хиксовете не вадят коефициент или загубите. Нивото на българския ни футбол е ниско и ще ни се смеят докат си правиме мръсотиите и ще падаме и от недотам силните европейски отбори. Всяка година е едно и също, некви се карат кой да иде в евротурнирите, за да скъса нервите на българския футболен фен. Ботев и той ще замине, онези са машини. Левски има някакви шансове, ама май с този треньор и те заминаха. Абе хора, разберете, като се правят гадории има един отгоре дето гледа и връща, защото и други фенове на отбори искаме да виждаме любимците си тама, а вие не ни давате. И после всеки ми говори, ъм, патриоти, матриоти трябва да бъдеме, ам че спри се да правиш лошо и ще бъдем всичките! :)

Желанието на отборите ни е да се явим като участници в турнирите за няколко там хиляди евра, а какви ли не малки държавици правят големите лоши просто луди и ги побеждават. Ние гледаме да си начешем крастата. Това е истината и трябва да се промени нещо - клубовете в България трябва да са си приятели, за да скочат заедно на лошите навън. Тогава почнете да ми говорите за патриотизъм, преди това нема смисъл. :)

Из другите страни това е разликата, че всички са си приятели и си помагат и затова и ще успеят. А тука не може да стане никога, докато не се обединят усилията. Не го ли проумяхте, всяка година е едно и също, защото нито един от тези клубове не иска да загърби егото си! Хората по интервюта по света се уважават, а аз чета как всеки плюе по лошия, създават се дори клубове фантоми и какви ли не простащини, защото това са си простащини и губене на време и пари. А тук трябва да се докарат Атлетико, Барса, Арсенал и Юве да направят школи и от тези школи да излизат играчи и за тях, и за нас. Не да ми събирате ментета и да ме убеждавате, че са футболисти, защото следим изкъсо футбола някои и не сме ги и чували. Така няма да дойдат успехи за никого, на България и е нужна помощ от света, иначе си оставаме ментета отборите ни бе. Тва е, такива са... И е дразнещо за футболния запалянко да ги гледа как се дънят един по един.. Някви дори и на жребий не участват! А онзи другият пък дето участва той и голово положение в два мача не създаде. И некъв дебел русенец като го даваха ми вика - ами те са по-добри и ще се класират в Руси. Другият събеседник му вика - абе пич, тъп ли си, кое им е по-доброто и дори в ефира ми спорят та се излагат. :lol: Мани, мани.. :!: :lol: :cry: :oops:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Много важен въпрос към разбиращите футбола,относно вчерашният мач

Мнениеот Zaash » 14 юли 2017 19:10

LudogoretsRazgrad написа:Не разбирам тая мания всеки да заиграе в световноизвестен отбор.. Пример ще дам с Паломино,да отиде в голям Италиански отбор,и ще играе в Лига Европа през този сезон,но къде е гаранцията че всяка година ще могат да се класирват за ЕКТ? Това не е България,Хърватия или Швейцария.. все едни и същи да стават шампиони,докато в Италия с конкуренция като Ювентус,Наполи,Рома,Милан,Интер,Фиорентина.. Аталанта рядко ще виждат ЕКТ. Докато в Лудогорец,никой не може да ги спре в България,и си натрупаха приличен коефициент,който им дава лесен път до групите на ШЛ всяка година. Един умен футболист не би се махнал от Лудогорец,след като има шанс всяка година да играе в групите на ШЛ срещу отбори като Реал Мадрид,Барселона,Байерн М. и т.н. Същото бе и с Кайсара. Отиде в Шалке 04 и от там вече е в някой си турски отбор İstanbul Başakşehir който почти няма успехи и участия в ЕКТ,докато можеше да си остане в Лудогорец и отново да играе срещу топ отбори. Вярно че може би взема повече пари,но струва ли си да изпускаш големи европейски мачове,за повечко пари?


Има много истина в отговора ти, но трябва да приемем факта, че всеки би предпочел да работи ( играе) там където като цяло нивото е по-високо(и то много по-високо) пък макар и не в топ отбор на първенството, отколкото в много силен тим, редовен участник в евротурнирите и добро заплащане, но има мачове на разорани ниви, отбори които са на нивото от аматьорите от големите първенства и не на последно място, колкото и да хвалят страната всички чужденци повечето се стараят да започнат работа някъде на запад, рано или късно. Това последното е остаряло мислене изградено през годините, защото в някои отношения, тук вече човек, може да се окаже, че живее по-спокойно ( визирам тероризма, и потоците от имигранти на запад).
Дано Лудогорец отстрани Жалгирис, много по-добри са, но големият проблем на тима е и най-големият му плюс. Твърде много силни играчи, които държат да играят и не смятат, че заслужават да седят резерви.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Жалгирис - Лудогорец | 12.07.2017 | 2:1 FT

Мнениеот FCD » 14 юли 2017 23:29

dreben23 написа:Слаби сте затова падате. Отиде, момци. Серж много е задобрял, и на реванша може да ви шибне, той им е най-добрият и ви изиграха умело с тактика. Звездата им е Серж и казах на приятелите мои, че ще вкара на Лудогорец, щото винаги звездите вкарват головете. Беше лесно да се предположи.. Но ви изиграха, щото не го пуснаха титуляр и отиде. Мен чак тъжно ми стана какво ви причини за някакви броени минутки там тоя лошият Серж. Те като гост са слаби, но проблемът е, че Лудогорец не е силен и си отиде ШЛ-то и тая година. Просто нашите отбори са абсолютни ментета, защото не се занимават с футбол ами с простотии - кой на кого да навреди, тогава нивото е за Х-сове само и падения. Хората по света считат хиксовете за лоши резултати и се радват на победи. А българските отбори цял живот си правят мръсно и не си взеха поуките и всяка година губим време да гледаме падения на един или друг наш отбор. Ами спрете се с мръсотиите и се обединете фенове, ръководства на клубове и на чиновнически отдели, за да почнем да правим коефициент за тая страна с победи като излязат отборите ни в Европа, хиксовете не вадят коефициент или загубите. Нивото на българския ни футбол е ниско и ще ни се смеят докат си правиме мръсотиите и ще падаме и от недотам силните европейски отбори. Всяка година е едно и също, некви се карат кой да иде в евротурнирите, за да скъса нервите на българския футболен фен. Ботев и той ще замине, онези са машини. Левски има някакви шансове, ама май с този треньор и те заминаха. Абе хора, разберете, като се правят гадории има един отгоре дето гледа и връща, защото и други фенове на отбори искаме да виждаме любимците си тама, а вие не ни давате. И после всеки ми говори, ъм, патриоти, матриоти трябва да бъдеме, ам че спри се да правиш лошо и ще бъдем всичките! :)

Желанието на отборите ни е да се явим като участници в турнирите за няколко там хиляди евра, а какви ли не малки държавици правят големите лоши просто луди и ги побеждават. Ние гледаме да си начешем крастата. Това е истината и трябва да се промени нещо - клубовете в България трябва да са си приятели, за да скочат заедно на лошите навън. Тогава почнете да ми говорите за патриотизъм, преди това нема смисъл. :)

Из другите страни това е разликата, че всички са си приятели и си помагат и затова и ще успеят. А тука не може да стане никога, докато не се обединят усилията. Не го ли проумяхте, всяка година е едно и също, защото нито един от тези клубове не иска да загърби егото си! Хората по интервюта по света се уважават, а аз чета как всеки плюе по лошия, създават се дори клубове фантоми и какви ли не простащини, защото това са си простащини и губене на време и пари. А тук трябва да се докарат Атлетико, Барса, Арсенал и Юве да направят школи и от тези школи да излизат играчи и за тях, и за нас. Не да ми събирате ментета и да ме убеждавате, че са футболисти, защото следим изкъсо футбола някои и не сме ги и чували. Така няма да дойдат успехи за никого, на България и е нужна помощ от света, иначе си оставаме ментета отборите ни бе. Тва е, такива са... И е дразнещо за футболния запалянко да ги гледа как се дънят един по един.. Някви дори и на жребий не участват! А онзи другият пък дето участва той и голово положение в два мача не създаде. И некъв дебел русенец като го даваха ми вика - ами те са по-добри и ще се класират в Руси. Другият събеседник му вика - абе пич, тъп ли си, кое им е по-доброто и дори в ефира ми спорят та се излагат. :lol: Мани, мани.. :!: :lol: :cry: :oops:

С удивление изчетох анализа ти, а епилогът изкърти всякави останали плочки в банята. Преди да правиш внушения, поне прегледай видеоматериалите, та да не се излагаш. Макар и да има доста голяма доза истина, не анализираш правилно нито целите на клубовете, нито причините да са слаби. Като цяло никой няма за цел да вреди на други и тези сюжети са само във въображението на някого. И тези драма сюжети в един момент от много приказки, обслужващи дадени интереси, стават още по-драматични, но не и базирано на реалността. Клубовете в България са ментета, защото са затънали в партийни и мафиотски зависимости - това е горчивата истина в над 90% от случаите. Те са предимно ръчни перални машинки и това им е истинската основна дейност, а футболът е някаква досадна странична дейност, докато ние феновете наивно вярваме. Логично следствие са състояния на стадиони, играчи с ниски качества и вече дори неплатени заплати. Иначе на идеалистично ниво си прав, но туморът е обхванал вече целия организъм. Партията-майка назначава, партията по милост и симпатии разпределя, партията спуска спонсори-олигарси, които е създала, партията създава първенства, партията разделя и владее. Пълен кошмар, чист социализъм, в който си живеем и затова тези политически игри ескалираха тази година до такава степен, та чак стигнаха до УЕФА. Просто на хората от белия свят не са им понятни тези машинации. Финалът на анализа ти е интересен, но е пореден опит за изопачаване на факти и далеч от реалността с риск да изляза от темата. Визираш явно гост-коментаторите в Евроком. Да, Дунав не игра на върха на възможностите си поради много причини, не вкара дори гол, издъни се. Но да казваш, че са играли въобще слабо, че нямали едно голово положение за два мача, след както с лека ръка профукаха поне 5-6 такива 100-процентови и удариха греда, ееее... А реално са 21 опасните удари срещу 21 на противника. Българският футболист има проблем, че право мери, ама криво цели вратата и това е резултат на спортно-техническата подготовка, а тя е лоша, защото не се инвестира достатъчно в "страничната дейност" или хората, които се грижат за подготовката са некадърници и парашутисти. Дунав е просто един български отбор от многото и не прави изключение. Нито пък е първият, който се е издънил. Айде да не връщаме лентата назад с далеч по-титуловани клубове, че... Като добавим дългата лятна почивка, където ги събират от плажовете /буквално/ в недобра кондиционна форма, поръчковите назначения и липсата на самочувствие, резултатите не са изненадващи. За капак неадекватен БФС и абсолютно некомпетентни и неправилни решения във времето. Едно от тях и основна причина за мен е, че ние лятото спим летен сън, а искаме да бием отбори в топ-форма. И тук е общото с Лудогорец, защото и те до един момент не играха никак зле, но след това сякаш почнаха да издишат. Но да ги сравняваш по опит и ресурс по какъвто и да е друг начин с малък клуб като Дунав или други подобни е нелепо и несъстоятелно. Най-малкото да казваш, че са "слаби". Лудогорец има сили да се справи с такава ситуация, стига да преодолеят вътрешните си търкания и недоразумения. Всичко сами си правим, никой не ни е виновен. И без чужди школи можем да си подредим къщичката, ако народът има воля да изчисти тумора, но това е слаб и вече доста чалгализиран народ. Иначе да има чужда помощ, да идват чужди школи, да идват инвеститори, да идват специалисти - лошо няма, винаги е полезна обмяната на опит. Но защо не идват? Хубаво е да сме обединени като нация, за да вървим напред, но не сме. Може би някой ден ще сме. Дано.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта