Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот Vura » 28 май 2017 12:17

Има "хлъзгави" отбори още във втори кръг - Хонвед, Вардар, Дъндолк... В трети пък направо са ни почти равностойни част от отборите - Астана, Партизан, Риека, Розенборг, Славия Прага, Апоел БШ, Виторул... Няма лесно в ШЛ.

Потребителски аватар
Evil23
Мнения: 399
Регистриран на: 13 дек 2015 18:33

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот Evil23 » 28 май 2017 15:03

От тази година ще стане 3 пъти по-трудно да се влезе в групите на ШЛ. Така че за българските отбори турнирът, който ще бъде възможен, е ЛЕ.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 28 май 2017 15:26

krumeto написа:
Air_Smuggler_FU написа:Браво !

[offtopic]Дреме ми на сайдера и за Лудогорец и за безименните. Те влязоха във футбола с крещящи далавери, фалити, преименувания, прекръствания, припознавания, покупки на съдии и цели комисии и изпълкоми, нека по-скоро си отиват !

Баба ми Жечка обичаше да казва : Дори и за най-голямото и силно прасе, един ден идва Коледа ![/offtopic]


[offtopic]Забравил си истината, че някои завистливи баби не дочакват до коледа и нямат възможност да видят какво става с "най-голямото прасе"! ;)[/offtopic]


Ти наистина ли мислиш, че някой ви завижда ?! :lol: :lol:

[offtopic]На какво да ви завиждаме ?! На 3-те фена, на кремвиршите, на лелките с лилавите коси ли, на зелените потурки и лъскавите елечета ли ??
На това, че в Разград е мъртвило, няма хора, няма работа, няма живот, едно опустяло село ?!
На това, че работите за без пари на един и същ човек, на тютюна ли, на икономиката ви ли, какво имате там, освен поща, община и клон на някоя и друга банка, където да работят жените ви, за да ви изхранват ?
Едно нещо имате в момента, и то е съвсем временно, както се появи, така и ще изчезне и никой няма да си спомня за Лудогорец...
Ще потънете в небитието така, както е потънал града ви.[/offtopic]

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот k20dan4o » 28 май 2017 15:33

Evil23 написа:От тази година ще стане 3 пъти по-трудно да се влезе в групите на ШЛ. Така че за българските отбори турнирът, който ще бъде възможен, е ЛЕ.

Не от тази, от следващата. Тогава предварителните кръгове стават с 1 повече - първи, втори, трети и плейоф. Освен това вече може да се натресеш и на шампионите на Швейцария и Холандия, които досега започваха директно от групите. Абе става страшно.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 28 май 2017 17:29

"Рибата още в морето, а цървуланко приготвил тигана." (Молдовска поговорка, станала особено популярна сред привържениците на ФК "Милсами").
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот pink_pig8 » 28 май 2017 17:49

Captain Stottlemeyer написа:"Рибата още в морето, а цървуланко приготвил тигана." (Молдовска поговорка, станала особено популярна сред привържениците на ФК "Милсами").

Аз мислех,че е Казахстанска или Беларуска тая поговорка а феновете на Антверпен не ми се мисли какви поговорки са си казвали хахахахахахахахха :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот damyanov1963 » 28 май 2017 17:50

Captain Stottlemeyer написа:"Рибата още в морето, а цървуланко приготвил тигана." (Молдовска поговорка, станала особено популярна сред привържениците на ФК "Милсами").
:lol: Ако щеш вярвай, но точно това се канех да напиша.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот damyanov1963 » 28 май 2017 17:52

pink_pig8 написа:
Captain Stottlemeyer написа:"Рибата още в морето, а цървуланко приготвил тигана." (Молдовска поговорка, станала особено популярна сред привържениците на ФК "Милсами").

Аз мислех,че е Казахстанска или Беларуска тая поговорка а феновете на Антверпен не ми се мисли какви поговорки са си казвали хахахахахахахахха :lol: :lol: :lol:

Антверпен стигнаха до финала, благодарение на това, че съдията даде 8 минутно продължение с/у Левски, за да вкарат победния си гол :idea:
п.п.А беларуските поговорки за Левски започнаха още от 99-а година, когато Левски би Локомотив Витебск с 8:1 :!:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот k20dan4o » 28 май 2017 18:06

Captain Stottlemeyer написа:"Рибата още в морето, а цървуланко приготвил тигана." (Молдовска поговорка, станала особено популярна сред привържениците на ФК "Милсами").

Ние тук може да си говорим и мечтаем каквото си искаме, важното е някой от ръководството и играчите да не се изхвърлят излишно предварително. Това бе патент на Тодор Батков и послеее...всеки път корабокрушение.

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот pink_pig8 » 28 май 2017 18:06

damyanov1963 написа:
pink_pig8 написа:
Captain Stottlemeyer написа:"Рибата още в морето, а цървуланко приготвил тигана." (Молдовска поговорка, станала особено популярна сред привържениците на ФК "Милсами").

Аз мислех,че е Казахстанска или Беларуска тая поговорка а феновете на Антверпен не ми се мисли какви поговорки са си казвали хахахахахахахахха :lol: :lol: :lol:

Антверпен стигнаха до финала, благодарение на това, че съдията даде 8 минутно продължение с/у Левски, за да вкарат победния си гол :idea:
п.п.А беларуските поговорки за Левски започнаха още от 99-а година, когато Левски би Локомотив Витебск с 8:1 :!:

Колко типично за вас съдията е виновен че дал 8 минути хахахахааха кво да говорим като вие си знаете 1ви кръг и до там ;)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта