Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот damyanov1963 » 28 май 2017 19:36

pink_pig8 написа:
damyanov1963 написа:
k20dan4o написа:
damyanov1963 написа:А иначе до кой кръг стигаме, коментирай когато вие, или друг български отбор стигне до 3-ия пролетен, както ние през 2006-та ;)

Еее, помня я тая 2006 г...уникална беше. Левски тогава беше отбор. Вярно преписваме си го като голямо постижение за българския футбол - четвъртфинал срещу Шалке. А някой сеща ли се че по същото това време, в същия турнир в друг 1/4 финал играеха два румънски отбора един срещу друг - Стяуа срещу Рапид, вторите вече ги няма май. Къде са румънците, къде сме ние.

Ами виж им националния стадион на румънците и го сравни с нашия, това мисля че отговаря на въпроса, къде са те и къде сме ние....[/quote
Аз не знам защо все се сравняваме с румънците те са 21 милионна държава това е най-малкия довод да са по-добре от нас не само във футбола...

Има логика в твърдението ти. Тогава да се сравняваме с швейцарците, те са горе-долу колкото нас :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот pink_pig8 » 28 май 2017 20:49

damyanov1963 написа:
pink_pig8 написа:
damyanov1963 написа:
k20dan4o написа:
damyanov1963 написа:А иначе до кой кръг стигаме, коментирай когато вие, или друг български отбор стигне до 3-ия пролетен, както ние през 2006-та ;)

Еее, помня я тая 2006 г...уникална беше. Левски тогава беше отбор. Вярно преписваме си го като голямо постижение за българския футбол - четвъртфинал срещу Шалке. А някой сеща ли се че по същото това време, в същия турнир в друг 1/4 финал играеха два румънски отбора един срещу друг - Стяуа срещу Рапид, вторите вече ги няма май. Къде са румънците, къде сме ние.

Ами виж им националния стадион на румънците и го сравни с нашия, това мисля че отговаря на въпроса, къде са те и къде сме ние....[/quote
Аз не знам защо все се сравняваме с румънците те са 21 милионна държава това е най-малкия довод да са по-добре от нас не само във футбола...

Има логика в твърдението ти. Тогава да се сравняваме с швейцарците, те са горе-долу колкото нас :)

Мисълта ми беше,че имат по-голям избор много деца тренират и съответно вадят доста таланти...а остай ги швейцарците те са друга бира...ама като цяло може и да греша...Да вземем за пример една Хърватия,която е доста малка държава а какви футболисти има то теорията ми издиша прав си :lol:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот damyanov1963 » 28 май 2017 21:16

pink_pig8 написа:Мисълта ми беше,че имат по-голям избор много деца тренират и съответно вадят доста таланти...а остай ги швейцарците те са друга бира...ама като цяло може и да греша...Да вземем за пример една Хърватия,която е доста малка държава а какви футболисти има то теорията ми издиша прав си :lol:

Грешна е политиката на футболните ни ръководители, да налагат некадърни чужденци, вместо да наблягат на детско-юношеските школи. Изключение у нас е Лудогорец, но както се вижда за това трябват не пари, а много пари. Останалите си мислят, че маймуни с трици се ловят...
А може би е въпрос и на някакви други сметки.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот pink_pig8 » 29 май 2017 11:08

damyanov1963 написа:
pink_pig8 написа:Мисълта ми беше,че имат по-голям избор много деца тренират и съответно вадят доста таланти...а остай ги швейцарците те са друга бира...ама като цяло може и да греша...Да вземем за пример една Хърватия,която е доста малка държава а какви футболисти има то теорията ми издиша прав си :lol:

Грешна е политиката на футболните ни ръководители, да налагат некадърни чужденци, вместо да наблягат на детско-юношеските школи. Изключение у нас е Лудогорец, но както се вижда за това трябват не пари, а много пари. Останалите си мислят, че маймуни с трици се ловят...
А може би е въпрос и на някакви други сметки.

За мен лично и Лудогорец прекалиха с чужденците и най вече с бразилската колония...дано доживеем във всички отбори основата да е от качествени български играчи и няколко класни чужденци!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот damyanov1963 » 29 май 2017 11:56

pink_pig8 написа:
damyanov1963 написа:
pink_pig8 написа:Мисълта ми беше,че имат по-голям избор много деца тренират и съответно вадят доста таланти...а остай ги швейцарците те са друга бира...ама като цяло може и да греша...Да вземем за пример една Хърватия,която е доста малка държава а какви футболисти има то теорията ми издиша прав си :lol:

Грешна е политиката на футболните ни ръководители, да налагат некадърни чужденци, вместо да наблягат на детско-юношеските школи. Изключение у нас е Лудогорец, но както се вижда за това трябват не пари, а много пари. Останалите си мислят, че маймуни с трици се ловят...
А може би е въпрос и на някакви други сметки.

За мен лично и Лудогорец прекалиха с чужденците и най вече с бразилската колония...дано доживеем във всички отбори основата да е от качествени български играчи и няколко класни чужденци!

Дано!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот buhata_prime » 30 май 2017 18:04

Налагането на българи в Лудогорец, според мен, ще започне след 2-3 години, когато участие в групи на ШЛ стане почти невъзможно и усилията се концентрират върху ЛЕ. А все пак, в ЛЕ успехи са възможни и с повече българи. Доказа го "Левски" преди 10 години. А и дотогава ще пораснат първите юноши, които са изцяло от школата на Лудогорец. Щото тия сега в Б отбора и в U19 са събирани от кол и въже и за нищо не стават.
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Ако достигне плейофа за влизане в ШЛ, Лудогорец ще бъде поставен!

Мнениеот pink_pig8 » 30 май 2017 18:49

buhata_prime написа:Налагането на българи в Лудогорец, според мен, ще започне след 2-3 години, когато участие в групи на ШЛ стане почти невъзможно и усилията се концентрират върху ЛЕ. А все пак, в ЛЕ успехи са възможни и с повече българи. Доказа го "Левски" преди 10 години. А и дотогава ще пораснат първите юноши, които са изцяло от школата на Лудогорец. Щото тия сега в Б отбора и в U19 са събирани от кол и въже и за нищо не стават.

При U19 има няколко интересни таланта и съм съгласен за тия в Б отбора,но много силно впечатление правят 17 годишните наистина при тях има доста качествени дано се развият както трябва...Аз мисля че клуба трябва да се огледа в европейските държави ако ще взима чужденци...Хървати,сърби,румънци...просто на мен лично отбора ми изглежда в момента много "мек" ако мога така да се изразя.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта