Сисиньо

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Сисиньо

Мнениеот ELFen » 24 апр 2017 14:16

Тва момче, продължава да не знае къде се намира...и срещу софийския клуб от Ловеч вчера :shock:
висша математика:314 :idea:

kimmy_rz
Мнения: 99
Регистриран на: 11 ное 2010 08:46
Контакти:

Re: Сисиньо

Мнениеот kimmy_rz » 24 апр 2017 18:49

Отново под всякаква критика. Няма значение кой ще пускат вместо него. Трябва да пробват с друг - примерно някое младо момче. Дали със сисито или с някой младок все едно и също.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Сисиньо

Мнениеот miro_rz » 24 апр 2017 20:10

Този е далеко от класата на отбрът , дано поеме друга посока с добро !
Изображение

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Сисиньо

Мнениеот Vura » 25 апр 2017 18:39

Иначе има 60 мача за Сантос. Излишно е да казвам какъв отбор за Бразилия са Сантос.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Сисиньо

Мнениеот ELFen » 08 дек 2017 12:05

Пореден мач при гостуването на Хафенхайм, където ми скъса нервичките / заедно с Мисиджан/...
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Сисиньо

Мнениеот matador1 » 10 дек 2017 02:33

Преди време имах кратък разговор с един бразилец. Питах го от кой отбор е. Той си ми каза: "Е, как кой? Сао Паоло". Аз му казах, че от Българските отбори вероятно би подкрепил Лудогорец, онеже повечето му играчи са бразилци. Пичът ме помоли да му покажа състава, стана му много интересно. Когато го видя, ми каза: "Пф, човек, тия не ги знам, ама само тоя - Сисиньо. Той е супер добър, играеше в Сантош, баща ми му е голям фен на тоя отбор и там много го почитаха".

Беше много интересно и неочаквано развитие на нещата.

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Сисиньо

Мнениеот мили » 10 дек 2017 08:11

matador1 написа:Преди време имах кратък разговор с един бразилец. Питах го от кой отбор е. Той си ми каза: "Е, как кой? Сао Паоло". Аз му казах, че от Българските отбори вероятно би подкрепил Лудогорец, онеже повечето му играчи са бразилци. Пичът ме помоли да му покажа състава, стана му много интересно. Когато го видя, ми каза: "Пф, човек, тия не ги знам, ама само тоя - Сисиньо. Той е супер добър, играеше в Сантош, баща ми му е голям фен на тоя отбор и там много го почитаха".

Беше много интересно и неочаквано развитие на нещата.

Да, обаче ние сме нетърпеливи. Искаме да са като Меси, Роналдо... :roll:
Така сме със състезатели, треньори... Само със собственика сме винаги търпеливи и послушни. ;)
Сега не харесваме и Херо(половин сезон не е изкарал). :?

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сисиньо

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 10 дек 2017 19:02

мили написа:
matador1 написа:Преди време имах кратък разговор с един бразилец. Питах го от кой отбор е. Той си ми каза: "Е, как кой? Сао Паоло". Аз му казах, че от Българските отбори вероятно би подкрепил Лудогорец, онеже повечето му играчи са бразилци. Пичът ме помоли да му покажа състава, стана му много интересно. Когато го видя, ми каза: "Пф, човек, тия не ги знам, ама само тоя - Сисиньо. Той е супер добър, играеше в Сантош, баща ми му е голям фен на тоя отбор и там много го почитаха".

Беше много интересно и неочаквано развитие на нещата.

Да, обаче ние сме нетърпеливи. Искаме да са като Меси, Роналдо... :roll:
Така сме със състезатели, треньори... Само със собственика сме винаги търпеливи и послушни. ;)
Сега не харесваме и Херо(половин сезон не е изкарал). :?

Дълго време и Мантула изглеждаше трагичен и силно се надявах да играе срещу нас :D
После обаче изигра доста добри мачове. В Лудогорец правилно дават възможност на всеки да се аклиматизира и чак след това решават става ли не става ли.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Сисиньо

Мнениеот matador1 » 11 дек 2017 14:45

Не знам човек, момчето му светнаха очите като видя, че Сисиньо е в Лудогорец. Така че, независимо как се представя, очедно не е бил купен напразно, а с потенциал да е голямата звезда на Лудогорец. Предполагам, че проблемте са или в треньорите, които не го "употребяват" както трябва, или в някаква липса на разбирателство с отбора... и на мен ще ми е интересно да видя как би играл с капацитета си, защото реакцията си беше на "еба майката, тоя какво прави в някакво забутано отборче от Източна Европа?!?!?!". Ако пък си известен играч в Бразилия... 100% ставаш, ебаси.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта