КБ: Локомотив Пловдив- Лудогорец | 0:4 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

mark1926
Мнения: 3156
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

КБ: Локомотив Пловдив- Лудогорец | 0:4 FT

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 10:06

Помагам за финала на Лудогорец, няма кой "истински" фен да отвори тема за финала на Лудогорец и с моето добро сърце...

Следващия кръг е в разменено гостуване - ДВА МАЧА, а финалът на неутрален терен!Тоест Лаута е финал за Лудогорец- един мач срещу най-неудобния си съперник пред неговите фенове, пред вярата на отбор и публика.

Прогноза... ЛОКОМОТИВ продължава, въпреки милиардите на Милиардера!...

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот drughi » 02 апр 2017 11:03

Дано пак няма подаръци от съдиите, като вчерашните им 2 гола на "Армията".
Иначе си ги бием по навик.
Те от Лаута имат комплекс.
В сряда ще ги оставим да играят и мислят само за първенството.
Жоро Дерменжиев е нтелегентен човек, пожелавам му успех и да вдигне шампионската титла.
Изображение

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mozart » 02 апр 2017 11:20

Напиши статистиката от срещите между двата отбора и да го видим този комплекс :) ! Имаше един мач между нас дето и вие ревахте като Микре Юнайтед вчера, след което се видя "засадата". Само като се сетя за цирковете тогава и за резултатът от този мач ме избива на смях :lol:
Аз съм от Микре Юнайтед

mark1926
Мнения: 3156
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 14:02

mozart написа:Напиши статистиката от срещите между двата отбора и да го видим този комплекс :) ! Имаше един мач между нас дето и вие ревахте като Микре Юнайтед вчера, след което се видя "засадата". Само като се сетя за цирковете тогава и за резултатът от този мач ме избива на смях :lol:



Мачове в Пловдив общо 8(ОСЕМ) ТРИ (3) победи за Локомотив две ремита и три победи за Лудогорец!
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q= ... btLswDOljA


На фона на цска и 14 мача без победа си е чист КОМПЛЕКС...

mark1926
Мнения: 3156
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 14:03

drughi написа:Дано пак няма подаръци от съдиите, като вчерашните им 2 гола на "Армията".
Иначе си ги бием по навик.
Те от Лаута имат комплекс.
В сряда ще ги оставим да играят и мислят само за първенството.
Жоро Дерменжиев е нтелегентен човек, пожелавам му успех и да вдигне шампионската титла.


Ако не е съдията ще ги отстраним, това е ЛОКОМОТИВ...

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mozart » 02 апр 2017 14:34

mark1926 написа:
mozart написа:Напиши статистиката от срещите между двата отбора и да го видим този комплекс :) ! Имаше един мач между нас дето и вие ревахте като Микре Юнайтед вчера, след което се видя "засадата". Само като се сетя за цирковете тогава и за резултатът от този мач ме избива на смях :lol:



Мачове в Пловдив общо 8(ОСЕМ) ТРИ (3) победи за Локомотив две ремита и три победи за Лудогорец!
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q= ... btLswDOljA


На фона на цска и 14 мача без победа си е чист КОМПЛЕКС...


Вие наред ли сте? Как може равностойна статистика да предизвика комплекс? Ами я кажи статистиката в нашите домякинства, защото ако гледаме нея ми се струва, че ще излезнете със събути гащи. Предвиждам лесен мач на Лаута за нас. Не сме печелили скоро купата и у време да я спечулим отново!
Аз съм от Микре Юнайтед

mark1926
Мнения: 3156
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 14:39

mozart написа:
mark1926 написа:
mozart написа:Напиши статистиката от срещите между двата отбора и да го видим този комплекс :) ! Имаше един мач между нас дето и вие ревахте като Микре Юнайтед вчера, след което се видя "засадата". Само като се сетя за цирковете тогава и за резултатът от този мач ме избива на смях :lol:



Мачове в Пловдив общо 8(ОСЕМ) ТРИ (3) победи за Локомотив две ремита и три победи за Лудогорец!
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q= ... btLswDOljA


На фона на цска и 14 мача без победа си е чист КОМПЛЕКС...


Вие наред ли сте? Как може равностойна статистика да предизвика комплекс? Ами я кажи статистиката в нашите домякинства, защото ако гледаме нея ми се струва, че ще излезнете със събути гащи. Предвиждам лесен мач на Лаута за нас. Не сме печелили скоро купата и у време да я спечулим отново!



Как, как?

По същия начин, по който предвиждаш лесен мач в Пловдив.Едно е сигурно в Пловдив на 5 април сряда 20-00 часа, ЛОКОМОТИВ ще разтрепери Лудогорец, това е гарантирано ,въпросът е дали това ще стигне за отстараняването му???...

Локомотив нее цска!!!Много над тях сме!!!И за пореден път ще го докажем...

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mozart » 02 апр 2017 14:44

ЦСКА умря, тези дето ги бихме вчера са МИКРЕ ЮНАЙТЕД. Предвиждам лесен мач точно защото статистиката е такава, че няма какво друго да си помисля. Сега да ти напиша статистиката от домакинските мачова за първенство: До момента мачовете в А група са 9 като имаме 8 победи и 1 равен, а головата разлика е стряскаща 13:0 :lol: Ако това не е комплекс не знам. Остава да събуете гащите още в съблекалнята ;)
Последна промяна от mozart на 02 апр 2017 14:57, променено общо 1 път.
Аз съм от Микре Юнайтед

mark1926
Мнения: 3156
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 14:53

mozart написа:ЦСКА умря, тези дето ги бихме вчера са МИКРЕ ЮНАЙТЕД. Предвиждам лесен мач точно защото статистиката е такава, че няма какво др,го да си помисля. Сега да тинапишя статистиката от домакинските мачова за първенство: До момента мачовете в А група са 9 като имаме 8 победи и 1 равен, а головата разлика е стряскаща 13:0 :lol: Ако това не е комплекс не знам. Остава да събуете гащите още в съблекалнята ;)


Тежка статистика, признавам, бих добавил и че равенството е в Каварна не в Разград!!! Пропускаш обаче нещо съществено... мачът е един и той е в ПЛОВДИВ!!! Това е проблемът ви, това е вашият ФИНАЛ, след това има разменено гостуване и финал на неутрален терен, НО СЕГА СТЕ В ПЛОВДИВ, с най-неудобния си съперник...СТАТИСТИКА 50 на 50...

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mozart » 02 апр 2017 15:02

mark1926 написа:
mozart написа:ЦСКА умря, тези дето ги бихме вчера са МИКРЕ ЮНАЙТЕД. Предвиждам лесен мач точно защото статистиката е такава, че няма какво др,го да си помисля. Сега да тинапишя статистиката от домакинските мачова за първенство: До момента мачовете в А група са 9 като имаме 8 победи и 1 равен, а головата разлика е стряскаща 13:0 :lol: Ако това не е комплекс не знам. Остава да събуете гащите още в съблекалнята ;)


Тежка статистика, признавам, бих добавил и че равенството е в Каварна не в Разград!!! Пропускаш обаче нещо съществено... мачът е един и той е в ПЛОВДИВ!!! Това е проблемът ви, това е вашият ФИНАЛ, след това има разменено гостуване и финал на неутрален терен, НО СЕГА СТЕ В ПЛОВДИВ, с най-неудобния си съперник...СТАТИСТИКА 50 на 50...

Абсолютно си прав, но да напишеш по-горе комплекс ;)! Иначе в мачовете на директна елиминация статистиката много не играе. Преди няколко години замалко да ни отстраните, но нямахте късмет последните минути и пропуснахте да ни елиминирате. Така звучи малко по-различно, малко по-феърплей! Успех в борбата за евротурнрите, но вероятно няма да ги достигнете през турнира за купата!
Аз съм от Микре Юнайтед


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта