ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Ще успее ли Лудогорец да отстрани Копенхаген

Да
23
35%
Не
43
65%
 
Общо гласове: 66

KalinS37
Мнения: 135
Регистриран на: 13 юли 2016 11:58

Re: ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Мнениеот KalinS37 » 24 фев 2017 14:54

black sea написа:Другарю столичанин (предполагам), защо се заяждаш ненужно при положение,че много добре знаеш, че казвам истината. Знам, боли те от нея, но това са фактите. Виж си стадиона на твоя отбор, базата му, собственика му, играчите му (който и да е този отбор). А положението е трагично при всички "професионални" отбори, освен при Лудогорец. Това, че съм фен на Черно море означава ли, че трябва да съм тотално пристрастен, необективен и да лъжа. Значи първо виж ситуацията в твоя отбор и след това вече гледай какво става при другите. И не се прави на ударен - много добре помниш, че групата на Копенхаген беше най-слабата, от може би десетки години насам. Средняка Порто, ужасно слабия в момента Лестър, а представянето на Брюж е просто без коментар. И в тази "компания", Копенхаген останаха едва на трето място. Друг е въпроса, че нашите "професионални" отбори са пълна скръб, пълен ...майтап. Просто Лудогорец е малко по-добре от другите.


Представянето на Брюж в групите на ШЛ, е напълно съпоставимо с представянето на Базел!
Доколкото знам Лестър са шампиони на Англия, и като такива са по-силни от Арсенал!
Порто са най-големият португалски гранд, колкото ПСЖ са най-големият френски такъв!
Май има някой, който е пристрастен и необективен, но това е съм аз! А, от истината явно вас ви боли, съфорумнико! Както написах, решете от кой отбор сте! ;)

ПП Ситуацията в моя отбор няма нищо общо с резултатите на Лц в ЕКТ! Както няма нищо общо с грандоманията на отбора от делиормана! :lol:

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Мнениеот ELFen » 24 фев 2017 16:51

KalinS37 написа:
black sea написа:Другарю столичанин (предполагам), защо се заяждаш ненужно при положение,че много добре знаеш, че казвам истината. Знам, боли те от нея, но това са фактите. Виж си стадиона на твоя отбор, базата му, собственика му, играчите му (който и да е този отбор). А положението е трагично при всички "професионални" отбори, освен при Лудогорец. Това, че съм фен на Черно море означава ли, че трябва да съм тотално пристрастен, необективен и да лъжа. Значи първо виж ситуацията в твоя отбор и след това вече гледай какво става при другите. И не се прави на ударен - много добре помниш, че групата на Копенхаген беше най-слабата, от може би десетки години насам. Средняка Порто, ужасно слабия в момента Лестър, а представянето на Брюж е просто без коментар. И в тази "компания", Копенхаген останаха едва на трето място. Друг е въпроса, че нашите "професионални" отбори са пълна скръб, пълен ...майтап. Просто Лудогорец е малко по-добре от другите.


Представянето на Брюж в групите на ШЛ, е напълно съпоставимо с представянето на Базел!
Доколкото знам Лестър са шампиони на Англия, и като такива са по-силни от Арсенал!
Порто са най-големият португалски гранд, колкото ПСЖ са най-големият френски такъв!
Май има някой, който е пристрастен и необективен, но това е съм аз! А, от истината явно вас ви боли, съфорумнико! Както написах, решете от кой отбор сте! ;)

ПП Ситуацията в моя отбор няма нищо общо с резултатите на Лц в ЕКТ! Както няма нищо общо с грандоманията на отбора от делиормана! :lol:
Колега, Вие определено или сте за специализиран преглед или просто от футбол не отбирате ;)
За протокола ПСЖ-Барселона 4:0 и Лестър е пред изпадне...
висша математика:314 :idea:

KalinS37
Мнения: 135
Регистриран на: 13 юли 2016 11:58

Re: ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Мнениеот KalinS37 » 24 фев 2017 17:25

ELFen написа:
KalinS37 написа:
Представянето на Брюж в групите на ШЛ, е напълно съпоставимо с представянето на Базел!
Доколкото знам Лестър са шампиони на Англия, и като такива са по-силни от Арсенал!
Порто са най-големият португалски гранд, колкото ПСЖ са най-големият френски такъв!
Май има някой, който е пристрастен и необективен, но това е съм аз! А, от истината явно вас ви боли, съфорумнико! Както написах, решете от кой отбор сте! ;)

ПП Ситуацията в моя отбор няма нищо общо с резултатите на Лц в ЕКТ! Както няма нищо общо с грандоманията на отбора от делиормана! :lol:
Колега, Вие определено или сте за специализиран преглед или просто от футбол не отбирате ;)
За протокола ПСЖ-Барселона 4:0 и Лестър е пред изпадне...


Какво казвате, съфорумнико, Лестър не са били шампион на Англия за миналия сезон?! :lol:
За ПСЖ вече по-горе написах какви са били обстоятелствата, за да направите равен в Париж! :o
А, може би сравнявате Лц с Барселона, или ги сравнявате с ПСЖ?! :mrgreen:

ПП Явно не се научихте да бъдете по-скромни!

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Мнениеот bluesupport » 24 фев 2017 19:06

За нашите стандарти Лудогорец е доста повече от приличен отбор и най-важното - играе футбол. Всички останали в момента са много далече от тази игра и ако Копенхаген са "дърводелци", за нашите явно все още не е измислено правилното определение. И на мен Домуса изобщо не ми е симпатичен, напротив пълен олигофрен е ( без да искам му използвах запазеният лаф ), но пък, ако трябва да съм честен нашето шофьорче да не би да е по-различен. Доста хора явно се подразниха от слагачеството на някои коментатори и от излишните приказки по медиите, но отборът си е добър. Антипатичен ми е единствено Мооооооооциии, понеже си е тъпак.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 24 фев 2017 20:22

Истината е, че Лц са още ЗЕЛЕНИ за ЕКТ. Може би са тръгнали по верния път, посипан с жълтици от някакъв съвременен Аладин, но им трябва още време да узреят. Ми те до един 1/4 финал в ЛЕ не могат да стигнат, а на всичкото отгоре се радват и гордеят, че отпаднали "геройски" от евроколоса Копенхаген...
То пътя към финала, за който афишират амбиции е доста по-трънлив :idea: .
Навярно фалшивото им самочувствие идва и от победите над изгорелите преди десетилетия еврошампиони, кой знае...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Илич Рамирес
Мнения: 151
Регистриран на: 27 ное 2013 10:57
Контакти:

Re: ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Мнениеот Илич Рамирес » 25 фев 2017 13:06

Мача протече както го бяха запланували силовите трибойци от Дания.При късмет можеше да вкараме един гол,но до там.
Това с владеенето на топката и опитите да се играе футбол не помогна.Слабата игра на Марселиньо и Кафу,а те са способните да играят на двойно,на скорост да обработват топката и въобще да измислят нещо срещу рендетата от скандинавието.Старанието на Кешеру и Вандерсон не стигна.
Но пак предпочитам да гледам отбор мъчещ се да играе,пред такъв да ръга,рита,блъска и т.н.Натрапиха на футболистите едно бреме с приказки за финали и резултата не закъсня.Дерменджиев се беше уплашил още първия мач и това се предаде бързо и на футболистите.От там и крайния резултат.То взе да става както преди с Батков.Отваряш уста и .....резили.
Относно коментари по назад,ще кажа само, че има да ги сънувате 1/4 и 1/2 финали в ЕКТ.
При тия формати от последните няколко години и от както в ЛЕ вече могат да се спечелят добри приходи, за момента Българските отбори нямат никакъв шанс.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2072
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Мнениеот k20dan4o » 25 фев 2017 15:04

damyanov1963 написа:Истината е, че Лц са още ЗЕЛЕНИ за ЕКТ. Може би са тръгнали по верния път, посипан с жълтици от някакъв съвременен Аладин, но им трябва още време да узреят. Ми те до един 1/4 финал в ЛЕ не могат да стигнат, а на всичкото отгоре се радват и гордеят, че отпаднали "геройски" от евроколоса Копенхаген...
То пътя към финала, за който афишират амбиции е доста по-трънлив :idea: .
Навярно фалшивото им самочувствие идва и от победите над изгорелите преди десетилетия еврошампиони, кой знае...

Само да кажа че не са сравними вече форматите. При вашия 1/4 финал през 2006 г. изиграхте общо 14 мача. Точно толкова изиграхме ние за да играем 1/16 финали.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 25 фев 2017 16:56

k20dan4o написа:
damyanov1963 написа:Истината е, че Лц са още ЗЕЛЕНИ за ЕКТ. Може би са тръгнали по верния път, посипан с жълтици от някакъв съвременен Аладин, но им трябва още време да узреят. Ми те до един 1/4 финал в ЛЕ не могат да стигнат, а на всичкото отгоре се радват и гордеят, че отпаднали "геройски" от евроколоса Копенхаген...
То пътя към финала, за който афишират амбиции е доста по-трънлив :idea: .
Навярно фалшивото им самочувствие идва и от победите над изгорелите преди десетилетия еврошампиони, кой знае...

Само да кажа че не са сравними вече форматите. При вашия 1/4 финал през 2006 г. изиграхте общо 14 мача. Точно толкова изиграхме ние за да играем 1/16 финали.

Това е така, но става въпрос и за мачовете през пролетния дял, където мачовете са доста по-сериозни от предварителните кръгове през лятото, а има и друго несравнимо - финансовото с-ние на двата отбора.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Мнениеот buhata_prime » 25 фев 2017 18:48

Е, то като сме тръгнали да правим сравнения... Нима можем да сравняваме Артмедия с Копенхаген, или пък Валенсия с Удинезе?!?!
Не ме нерви, ше пусна декларация!!!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЛЕ - Копенхаген - Лудогорец |0:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 26 фев 2017 18:04

buhata_prime написа:Е, то като сме тръгнали да правим сравнения... Нима можем да сравняваме Артмедия с Копенхаген, или пък Валенсия с Удинезе?!?!

Защо с Удинезе, сравния с Шалке...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта