ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот ceBep » 07 дек 2016 09:21

kiki59 написа:Доста смешни са твърденията на хейтърите ( които обикновено са привърженици на 2 столични ненавиждащи се един друг отбора , но обединени от завистта и злобата към превъзхождащия във всяко отношение отбор от Разград ) , че Лудогорец няма история и привърженици . Ами когато си 5 години подред шампион и в рамките на няколко години 2 пъти играеш в групите шампионската лига и дори печелиш точки , това не е ли история . Да не говорим че в Париж Лудогорец имаше повече фенове , отколкото единия от тези 2 отбора имаше на собствения си стадион в най-старото столично дерби преди няколко дни .

Каква злоба, какви 5 кренвирша. Значи щом не подкрепям фирмения проект съм хейтър. Вагона латиноси е допринесъл нещо за моя клуб ли, за националния ми отбор ли, за държавното ни първенство ли. С нещо сте пример за останалите ли с групата заплатаджии, на които им е през кура за клуба ви . Вие сте просто един скапан частен проект, активно подпомаган от държавата с фенове по джапанки замезващи кренвирши с лютеница преди и по време на мач от шампионска лига. Та кое трябва да ме впечатлява у вас.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 6.12.2016 / 21:45ч.

Мнениеот tiamat » 07 дек 2016 09:44

kiril.a.d написа:Ще гледам този погром с удоволствие, за да се насладя още веднъж на глупостта на Домусчиев. А каква и защо глупост?
Ми защото и той като всеки български олигарх, администрира и футбола така, че и футболния му проект да бъде монополист и да няма конкуренция в първенството.
И като нямаш вътрешна конкуренция, като излезеш в Европа, средни отбори като Арсенал и ПСЖ те бият като...маче у дирек! :lol:
Е не, някой да не ми разправя, че тези двата отбора са от водещите отбори в Европа!!! - да им видят европейските постижения ;)...
Та и аз очаквам нещо от порядъка на 4-6:0...всичко зависи от французите и нищо от Лудогорец!


Из "Стената на срама"

SlaviaSofia1913
Мнения: 24
Регистриран на: 18 фев 2011 08:37
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот SlaviaSofia1913 » 07 дек 2016 09:48

Браво на Лудогорец! Това е голям успех за българския футбол изобщо!

На тези които ги мразят: За съжаление да мразиш другите заради успехите им е типично българска черта... Елин Пелин някога е казал: "Ако България някога роди гений, това ще бъде геният на завистта".

Чували сме "доводи", че това не е български отбор, само чужденци имало и пр. глупости. Та в НАЦИОНАЛНИЯ отбор на Швейцария повече от половината футболисти не са родени там!

Всеки знае че в клубния футбол в Европа отдавна има отбори в които понякога няма дори и един футболист от съответната страна, но като кажеш Манчестър Сити знаеш че това е английски тим, като кажеш Пари Сен Жермен - френски и т.н.

Колкото до уважавания от мен до снощи Йовов, според мен човекът си търси някаква работа отново в Левски и се изложи така за да се хареса на някого. Това обаче е жалко поведение... много жалко!!!

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот petko.h.markov » 07 дек 2016 10:09

Защо в последните мнения се акцентира върху собственика,бюджета и заплатите.И правят сравнения с другите наши отбори.Лудогорец срещу кои отбори игра тази есен?Защо не правите сравнения с тях?Нали коментирате мача игран снощи.Много голямо уважение заслужават футболистите.Излязоха и играха без грам страх срещу футболисти много
по-добри от тях и много по-високо платени.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот Цецо Чука » 07 дек 2016 10:55

Браво на лудите, аресаха ми снощи.

Не разбирам пищенето от сини и червени фенове: вие кво искате, Домусчиев да спре на едно место или да им каже да не играят на неговите, докато вие се натуткате да си оправите клубните структури или да спрете да крадете пари от трансфери на никому неизвестни псевдофутболисти ли?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот ELFen » 07 дек 2016 11:01

Балкански Орел написа:Добре бе някой ще каже ли кво толкова е казал хаха


"Късметът е нужен във футбола, но забелязвам, че той е все с Лудогорец", каза Йовов след срещата.
На въпрос "Кои футболисти от Лудогорец могат да бъдат отличени?", Йовов отговори: "Ще оставя на Павката (б.а. другият гост в студиото бе Павел Колев) да коментира, защото аз не успях да забележа много".
"Не мога да съм привърженик на защитната игра и на това, което представляваше Лудогорец като игра и отбор. В повечето случаи това печели точки, но за мен ще е пагубно в следващ момент", анализира Йовов играта на "орлите" срещу ПСЖ. https://topsport.bg/levski/legenda-na-l ... orets.html
Последна промяна от ELFen на 07 дек 2016 11:03, променено общо 1 път.
висша математика:314 :idea:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот kiril.a.d » 07 дек 2016 11:01

Браво на отделите по мениджмънт на Домуса и ПСЖ! - снощи ни спретнаха...да речем добро шоу, вече от разстоянието на времето. Тази сутрин.
Та, явно са им малко парите от УЕФА, ама решиха да вземат и "едни пари" от залагане и то на точен резултат! ;)
Основания? - снощи, ПСЖ играха така разпиляно, като играе...оня измислен отбор ....-София! Никаква идея, че и почти никакъв напън, натиск...
Второ, по едно време още първото полувреме, показаха в малък прозорец, точно това класиране, което се получи, с което много ме разсмяха, тогава и учудиха де, доколкото Лудогорец все още водеше с 1:0 и временно беше с 5 точки!Просто...някой се изпусна или пък нарочно го пусна ;)
И трето - и двата гола на ПСЖ бяха след засада!!!!!!!! - обърнете внимание, как при първия гол, Кавани е в засада, прави две крачки назад и стреля!
При втория гол, две франсета са в засада, единия от които поема топката...дори ми остана съмнението че я пое с ръка, въпреки допряна до тялото и центрира към играч, който не е в засада. НО, поемането на топката е от засада!!!
Е, така трябвало да завърши мача ;)...ми честити суми, на печелившите и браво на Домуса, че и с франсета успя да направи договорка...Ма пък, парите не миришат, нали? И никога не са излишни, дори на французи ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот ELFen » 07 дек 2016 11:08

kiril.a.d написа:Браво на отделите по мениджмънт на Домуса и ПСЖ! - снощи ни спретнаха...да речем добро шоу, вече от разстоянието на времето. Тази сутрин.
Та, явно са им малко парите от УЕФА, ама решиха да вземат и "едни пари" от залагане и то на точен резултат! ;)
Основания? - снощи, ПСЖ играха така разпиляно, като играе...оня измислен отбор ....-София! Никаква идея, че и почти никакъв напън, натиск...
Второ, по едно време още първото полувреме, показаха в малък прозорец, точно това класиране, което се получи, с което много ме разсмяха, тогава и учудиха де, доколкото Лудогорец все още водеше с 1:0 и временно беше с 5 точки!Просто...някой се изпусна или пък нарочно го пусна ;)
И трето - и двата гола на ПСЖ бяха след засада!!!!!!!! - обърнете внимание, как при първия гол, Кавани е в засада, прави две крачки назад и стреля!
При втория гол, две франсета са в засада, единия от които поема топката...дори ми остана съмнението че я пое с ръка, въпреки допряна до тялото и центрира към играч, който не е в засада. НО, поемането на топката е от засада!!!
Е, така трябвало да завърши мача ;)...ми честити суми, на печелившите и браво на Домуса, че и с франсета успя да направи договорка...Ма пък, парите не миришат, нали? И никога не са излишни, дори на французи ;)

Не е имало напън, натиск...за кой мач това?!?! :roll: Taka де, те и Монпелие така, по уговорка са ги драли 3:0 , че на шейха пари не му требат...отделно на Домусчиев също - че беше и фанал съдията, ФИФА, УЕФА... :mrgreen: имам чувството , че чак си вярвате бе... :shock:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот djd » 07 дек 2016 11:11

Браво на Лудогорец! Успя да излъже ПСЖ поне за 1 точка, макар че можеше да вземе като нищо и 3т. И двата им гола на ПСЖ по-скоро не бяха от 100% положения.

По принцип не обичам много да гледам ШЛ, особено когато играе български отбор срещу някой европейски гранд.
Просто оставам с горчив вкус от видяното. Изказването на Домусчиев, че грандовете вече се страхували от Лудогорец, е самозаблуда, ако е казано сериозно. Много сме далеч от най-добрите - играем бавен футбол, физическата ни подготовка е не е някакъв връх в спорта, а по-скоро слаба до средна, оттам нататък и тактиката се ограничава от качествата и състоянието на футболистите. За съперничеството във вътрешното първенство по-добре да не говорим. Затова и в Европа можем да излъжем от време на време някой на контри и толкова.

Успех на Лудогорец в елиминациите на Лига Европа!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 6.12.2016 / 21:45ч.

Мнениеот kiril.a.d » 07 дек 2016 11:12

tiamat написа:
kiril.a.d написа:Ще гледам този погром с удоволствие, за да се насладя още веднъж на глупостта на Домусчиев. А каква и защо глупост?
Ми защото и той като всеки български олигарх, администрира и футбола така, че и футболния му проект да бъде монополист и да няма конкуренция в първенството.
И като нямаш вътрешна конкуренция, като излезеш в Европа, средни отбори като Арсенал и ПСЖ те бият като...маче у дирек! :lol:
Е не, някой да не ми разправя, че тези двата отбора са от водещите отбори в Европа!!! - да им видят европейските постижения ;)...
Та и аз очаквам нещо от порядъка на 4-6:0...всичко зависи от французите и нищо от Лудогорец!


Из "Стената на срама"

:lol: няма срам! - има пак смях и доза учудване...как така и французи ще седнат да се договарят с някакъв си...балкански отбор?
Иначе, това, което съм написал е абсолютната логична реалност!!!
НО, гледам ви коментарите по-горе, как пак ви е обхванал някакъв си футболен патос и естествено, пак сте забравили, че и футбола е бизнес! ;)
Е, мен, на 57 години патос не може да ме обхване, тъй като прекалено много съм видял и разбрал от/в живота ;) - още снощи взе да ми се изяснява работата, като гледах мача! - много бързо ми мина учудването, защо ПСЖ не играе и предположението за подценяване на Лудогорец. Особено след като дадоха на повторение двата гола на ПСЖ и какви явни засади бяха...Е, като те е страх да не размажеш противника и трябва да завършиш на определен резултат, естествено е да..."караш през просото", както се изразяваше дядо ми, пък будалите, да зяпат там и да се радват :lol:
Та много ме учудват и карат да се усмихван...високопатосните коментари, на разни...футболни разбирачи тук ;) ...бе карай там - радвайте се на шоуто, сега ви е паднало...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта