ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот kiril.a.d » 07 дек 2016 11:15

ELFen написа:
kiril.a.d написа:Браво на отделите по мениджмънт на Домуса и ПСЖ! - снощи ни спретнаха...да речем добро шоу, вече от разстоянието на времето. Тази сутрин.
Та, явно са им малко парите от УЕФА, ама решиха да вземат и "едни пари" от залагане и то на точен резултат! ;)
Основания? - снощи, ПСЖ играха така разпиляно, като играе...оня измислен отбор ....-София! Никаква идея, че и почти никакъв напън, натиск...
Второ, по едно време още първото полувреме, показаха в малък прозорец, точно това класиране, което се получи, с което много ме разсмяха, тогава и учудиха де, доколкото Лудогорец все още водеше с 1:0 и временно беше с 5 точки!Просто...някой се изпусна или пък нарочно го пусна ;)
И трето - и двата гола на ПСЖ бяха след засада!!!!!!!! - обърнете внимание, как при първия гол, Кавани е в засада, прави две крачки назад и стреля!
При втория гол, две франсета са в засада, единия от които поема топката...дори ми остана съмнението че я пое с ръка, въпреки допряна до тялото и центрира към играч, който не е в засада. НО, поемането на топката е от засада!!!
Е, така трябвало да завърши мача ;)...ми честити суми, на печелившите и браво на Домуса, че и с франсета успя да направи договорка...Ма пък, парите не миришат, нали? И никога не са излишни, дори на французи ;)

Не е имало напън, натиск...за кой мач това?!?! :roll: Taka де, те и Монпелие така, по уговорка са ги драли 3:0 , че на шейха пари не му требат...отделно на Домусчиев също - че беше и фанал съдията, ФИФА, УЕФА... :mrgreen: имам чувството , че чак си вярвате бе... :shock:

:lol: и аз имам чувството, че чак си вярвате на...направо комсомолския патос, но то си е за ваша сметка! - мен, вече нищо не може да ме учуди, особено от как разбрах, че английското първенство е най-тото първенството!
Ама докато го разбера, колко години и колко пари загубих от залагания в тяхното първенство...Та и вашата ще е същата - има време да пораснете ;) ...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот kiril.a.d » 07 дек 2016 11:20

Апропо - с учудване не забелязвам коментиране на двата гола от засада, на франсетата и...бе на база комсомолския ви патос, не трябваше ли да ревете срещу тези голове и как Лудогорец е ощетен от съдиите, а иначе, направо щял да размаже ПСЖ? ;)
:lol: :lol: :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот СВОБОДЕН » 07 дек 2016 11:23

Браво на Лудогорец. Не крия, че не ги харесвам, но това в случая няма значение. Честно казано не гледах по голямата част от мача защото мислех, че ПСЖ ще бият с лекота. Не се случи, Лудогорец дори можеха да бият, жалко, че накраь се пропукаха. Но по важното е, че продължават напред, а това е голям успех каквото и да се случи в ЛЕ. Домусчиев може да е всякакъв, но този модел на управление който наллага вероятно е единствения който би могъл да донесе успех в българските условия. И докато в Лудогорец всичко е подредено, то в Левски и ЦСКА цари пълен хаос. Докато е така, те няма да имат подобни успехи. Глупостите които ни разправят и Спас Русев и разните там тръстове и други фенски организации за самоиздръжка, за управление на фенове и пр. могат да се осъществят някъде другаде, но не и тук.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот dream team » 07 дек 2016 11:26

То тези дето реват от съдиите обикновено са от други отбори, които го докарват до първите квалификационии кръгове в ЕКТ. :lol: :lol:

Иначе Лудогорец извади късмет в този мач, че първото полувреме куп положения на ПСЖ не влязоха. Мисля обаче, че трябва да поработят малко върху психологията. В моменти, когато на противника не му върви, трябва да се опиташ да го пречупиш с 2 и 3ти гол.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот ELFen » 07 дек 2016 11:32

kiril.a.d написа:Апропо - с учудване не забелязвам коментиране на двата гола от засада, на франсетата и...бе на база комсомолския ви патос, не трябваше ли да ревете срещу тези голове и как Лудогорец е ощетен от съдиите, а иначе, направо щял да размаже ПСЖ? ;)
:lol: :lol: :lol:

Явно се опитваш да мислиш логично и отговора тук е точно толкова логичен...Просто, това с оправданието със съдиите е приоритет на някои други - дали има засади, дали има дузпа за ПСЖ?!?! За толкова години си гледал и футбол и извън България предполагам и си разбрал, че това е част от играта ;)
висша математика:314 :idea:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот kiril.a.d » 07 дек 2016 11:33

dream team написа:То тези дето реват от съдиите обикновено са от други отбори, които го докарват до първите квалификационии кръгове в ЕКТ. :lol: :lol:

Иначе Лудогорец извади късмет в този мач, че първото полувреме куп положения на ПСЖ не влязоха. Мисля обаче, че трябва да поработят малко върху психологията. В моменти, когато на противника не му върви, трябва да се опиташ да го пречупиш с 2 и 3ти гол.

:lol: от съдиите реват всички!!! - дори и тези, които почтги редовно ги купуват, но като изпуснат да ги купят някой мач и почват да реват от съдиите ;) ...
Е как ще влязат положенията на ПСЖ, като се мъчат да не вкарат, защото целия мач е орегулиран на изненадващи обръщалки? :)
Иначе си прав, в последното изречение, но това се отнася за едни други мачове и едни други отбори ;) ...Примерно, когато Лудогорец гостува на Монтана ;) :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот kiril.a.d » 07 дек 2016 11:38

ELFen написа:
kiril.a.d написа:Апропо - с учудване не забелязвам коментиране на двата гола от засада, на франсетата и...бе на база комсомолския ви патос, не трябваше ли да ревете срещу тези голове и как Лудогорец е ощетен от съдиите, а иначе, направо щял да размаже ПСЖ? ;)
:lol: :lol: :lol:

Явно се опитваш да мислиш логично и отговора тук е точно толкова логичен...Просто, това с оправданието със съдиите е приоритет на някои други - дали има засади, дали има дузпа за ПСЖ?!?! За толкова години си гледал и футбол и извън България предполагам и си разбрал, че това е част от играта ;)

Ами така е - аз мисля логично и в патос не изпадам! НО, от мисленето логично, идват грешки в прогнозите ми, щото...какво казват? - "футболът не логична игра и за това е интересен"!
Е, то и тото не е логична игра и за това е интересна ;) - иначе, логично мислещите, отдавна да сме разорили всички букмейкъри...
Но се чудя, що за фенове са доволни да прецакат отбора им с голове от засада? ;) ...И що за фенове са все съгласни със съдиите, въпреки явни грешки?...
ЛОГИЧНО ;) фенове разглезени от съдиите ;)...
Последна промяна от kiril.a.d на 07 дек 2016 11:40, променено общо 1 път.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот Цецо Чука » 07 дек 2016 11:39

А Йовов изобщо няма смисъл да го коментираме.
Спомням си кога Левски влезе в ШЛ какви всенародни празненства беха, кви митинг-шествия и зари-проверки, гачели сме спечелили Световното.

А сега Делиормана като играе редовно в ШЛ, все нещо не им уйдисва-бавна била играта, защитна била и не знам си кви още тинтири минтири, и тва от човек от отбор със статистика 1-17 от единственото си участие в лигата.

Дейба тва кисело грозде дейба...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3803
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот loko1 » 07 дек 2016 12:16

Браво, поздравления!
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ШЛ | ПСЖ - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот Red_Neck » 07 дек 2016 12:16

Цецо Чука написа:А Йовов изобщо няма смисъл да го коментираме.
Спомням си кога Левски влезе в ШЛ какви всенародни празненства беха, кви митинг-шествия и зари-проверки, гачели сме спечелили Световното.

А сега Делиормана като играе редовно в ШЛ, все нещо не им уйдисва-бавна била играта, защитна била и не знам си кви още тинтири минтири, и тва от човек от отбор със статистика 1-17 от единственото си участие в лигата.

Дейба тва кисело грозде дейба...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Хем кисАло, ...хем па и нависоко :)

Не стреляйте по Бижутеру! На него толкоз му е капацитета. Човекът не може да надскочи своите възможности ....
Не забравяйте, че е заемал доста висока длъжност в отбор от столичен квартал, а за точно тази длъжност, в точно този клуб са необходими специфични ... компетенции :)
За следващото телевизионно студио да поканят карето: инж. Гонзалес - Боримиров - Бижутеру - Пелето!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта