Лудогорец - Базел, групова фаза на ШЛ, 23. ХI. 16, 21:45

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Лудогорец - Базел, групова фаза на ШЛ, 23. ХI. 16, 21:45

Мнениеот Вълчан » 24 ное 2016 18:53

james написа:Само една дума може да каже всичко за този мач-СТРАХ!

Глупости......отборът игра доста прибрано и стратегически добре.Маи много бързо се забрави че Базел са много бърз и опитен отбор.Като нищо щеше да вземе победата при по отворена игра на нашите.Жалко че не се откриха възможности които да реализираме.И Базел също заслужават да продължат няма какво да се кривим.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Лудогорец - Базел, групова фаза на ШЛ, 23. ХI. 16, 21:45

Мнениеот doktora25 » 24 ное 2016 20:42

Dick написа:
doktora25 написа:Арсенал приятно ме изненадаха тази година. Никога не съм виждал от тях такова постоянство и силна игра в ШЛ, борба до последно. Трудностите, които имаха срещу Лудогорец на реванша едва ли ще ги пренебрегнат с лека ръка. А и Лудогорец вкарваше ранни голове в почти всеки мач. Ако тази "традиция" продължи или разградчани задържат нулевото равенство до възможно най-късен етап шансовете мисля че са напълно реалистични.

Ох, любимият ми форумен гений пак се изказва компетентно. Записа ли се за курсовете по ускорено готварство, които се организират на Алианц Арена тази година? Футбол няма да има, но експерти по варене на спагети и дегустация на червено вино и други италиански специалитети - със сигурност! Водени от главния готвач Татко Карло ще хапват, пийват, ще гледат другите отбори по телевизията и ще слушат разкази за един плешив испанец, който се опитал да набие в лимитираните хитлеристки глави философията за красивата игра и чудното й влияние върху индивида. После ще въздъхнат тъжно и ще гледат мрачно в полупразните чаши и чинии. Може и да си спомнят за един друг, дето им вдъхваше будистко спокойствие и източни мотиви...А в Ростов чистия ариец Боатенг реши пак да развесели Европа с не много успешно "deja vu" от Камп Ноу. Нищо, пак беше забавно!

Като съм ти сред любимците около Нова година чакам гласове в анкетата.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Лудогорец - Базел, групова фаза на ШЛ, 23. ХI. 16, 21:45

Мнениеот Вълчан » 25 ное 2016 17:32

Като се замисля каръкът идва от липсата на Алекси Сокачев.Тои носеше късмет на отбора.....Коментарите му предизвикваха съдбата във полза на орлите.Трябва да се изнамери и сложи на коментаторският пулт срещу ПСЖ. :mrgreen:

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Лудогорец - Базел, групова фаза на ШЛ, 23. ХI. 16, 21:45

Мнениеот ELFen » 27 ное 2016 21:19

^^^
Споделям напълно ;)
висша математика:314 :idea:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта