ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Udoji90 » 02 ное 2016 12:44

[offtopic]Логично е да зависи от мача им с ПСЖ, но не е задължително. Като човек, който следи Арсенал, мога да кажа, че Венгер е склонен в последния мач да пуска резервите дори в ситуация, в която 1-во и 2-ро място не са решени.[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот DrAvalanche » 02 ное 2016 13:07

На мен ли ми се стори, или вчера терена наистина беше много хлъзгав? Особено около 89-та минута беше много хлъзгаво :mrgreen:

Арсенал дойдоха, пуснаха 6 човека резерви или току що възстановени от контузия, поразходиха се и си взеха мача. Сигурно пак е виновна а група, в която командата на домуса гостува на 1/3 от двубоите в Разград, или пък българските съдии, които не спират да ги режат. Режат, режат...
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот maldin1 » 02 ное 2016 13:29

DrAvalanche написа:На мен ли ми се стори, или вчера терена наистина беше много хлъзгав? Особено около 89-та минута беше много хлъзгаво :mrgreen:

Арсенал дойдоха, пуснаха 6 човека резерви или току що възстановени от контузия, поразходиха се и си взеха мача. Сигурно пак е виновна а група, в която командата на домуса гостува на 1/3 от двубоите в Разград, или пък българските съдии, които не спират да ги режат. Режат, режат...
Винаги съм харесвал философите. Левски сигурно щеше да "скъса" тия резерви най-малко с 4:0, и то, ако няма за какво да играят, а пък, ако се бореха с ПСЖ на 1-вото място....малиии. Те и ЦСКА като биха Ливърпул имаше едни волеизявления как Ливърпул играли с десетия си отбор и нямало за какво да играят, абе българска му работа.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот DrAvalanche » 02 ное 2016 14:06

maldin1 написа:
DrAvalanche написа:На мен ли ми се стори, или вчера терена наистина беше много хлъзгав? Особено около 89-та минута беше много хлъзгаво :mrgreen:

Арсенал дойдоха, пуснаха 6 човека резерви или току що възстановени от контузия, поразходиха се и си взеха мача. Сигурно пак е виновна а група, в която командата на домуса гостува на 1/3 от двубоите в Разград, или пък българските съдии, които не спират да ги режат. Режат, режат...
Винаги съм харесвал философите. Левски сигурно щеше да "скъса" тия резерви най-малко с 4:0, и то, ако няма за какво да играят, а пък, ако се бореха с ПСЖ на 1-вото място....малиии. Те и ЦСКА като биха Ливърпул имаше едни волеизявления как Ливърпул играли с десетия си отбор и нямало за какво да играят, абе българска му работа.

Не ми пука какво си харесвал винаги. Но понеже отваряш дума за философи, да те попитам откъде намери основополагащото за философското си размишление твърдение, че Левски е щял да скъса ....
Ако не си забелязал, иронията в предното мнение е породена от нещо различно от това, че някой друг е късал някого.
И любимия ми финал на такива дълбокомислени "философски" анализи - "абе българска му работа" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Yoda_
Мнения: 345
Регистриран на: 16 юни 2014 16:53
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Yoda_ » 02 ное 2016 14:15

Красиво, красиво....не мача бе, завършека му !
При 2:0 си пожелах победния гол на Арсенал да е в последната минута, тогава, когато най-много боли, и когато най-дълбоко ще го усетят.... Кой беше тоя Йозил бре ?! :lol:

Е, така и стана !

Всъщност, това, че Лдгц не взе точка на Арсенал има и някои положителни страни - сега ще избегнем журналистическите крясъци, писъци, пресипнали викове тип СУкачев, навежданиците, теманетата и маанетата пред командващия (дано да е за кратко) футбола в България... Е, избегнахме го...донякъде.

А, нека споделя - също така ми се ще и Базел да бият с гол в добавеното време, и ако може да е от аут, при това след неотсъдени нарушение и очевадна засада !

А въпроса "Защо феновете мразят Лудогорец ?", знаете към кого да го зададете.
Имам предвид феновете на повечето от другите отбори, щото Лудогорец нямат такива.
Wikipedia : Българите са малък, но изключително прост народ. Тъпи, неуки, необразовани и озлобени комплексари, мързеливи неработещи пияници, чакащи на заплатите на жените си. Амин !

Изображение

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот maldin1 » 02 ное 2016 14:27

DrAvalanche написа:Не ми пука какво си харесвал винаги. Но понеже отваряш дума за философи, да те попитам откъде намери основополагащото за философското си размишление твърдение, че Левски е щял да скъса ....
Ако не си забелязал, иронията в предното мнение е породена от нещо различно от това, че някой друг е късал някого.
И любимия ми финал на такива дълбокомислени "философски" анализи - "абе българска му работа" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ами щом "тия", които два пъти играят в групите и имат точки "все някой им е виновен", то явно имаш по-добро предложение за отбор, който да играе по-добре в ШЛ. Щом си фен на Левски този отбор се съмнявам да е ЦСКА-София. Или просто си тук да плюеш за спорта, което си е пак "българска работа".
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот ELFen » 02 ное 2016 14:34

samo_levski написа:Лудогорец са селяни, а най-лошата черта на българския селянин е неговата наивност. Вчера това беше причината да загубят мача ...

В заключение мога да кажа, че квито и играчи за милиони да се купят, селския отбор си остава селски и по детски наивен. Начело с гелосания му собственик.

От цялата "конструктивна критика", на "градския" отбор вероятно му се вдигна...с всички шансове за полуфинал ... :roll: в някакъв турнир /наистина не знам в кой/ !
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот iliev72 » 02 ное 2016 15:20

Вече няма селски и градски отбори , но пък отбори със селендурски манталитет.Който беше демонстриран в целият си блясък в последните няколко дни.Не може в последният момент да променяш условията на хората които вече са си купили билети.За големите транспаранти и знамена е ясно , че има забрани от УЕФА , но другото си беше чист пробва изнудване.Като организираш без значение какво събитие и в началото се казват какви са условията.А не след като са се изкупили билетите и казваш - това не може , онова не може.Това е селендурското в това отборче !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот samo_levski » 02 ное 2016 15:23

ELFen написа:
samo_levski написа:Лудогорец са селяни, а най-лошата черта на българския селянин е неговата наивност. Вчера това беше причината да загубят мача ...

В заключение мога да кажа, че квито и играчи за милиони да се купят, селския отбор си остава селски и по детски наивен. Начело с гелосания му собственик.

От цялата "конструктивна критика", на "градския" отбор вероятно му се вдигна...с всички шансове за полуфинал ... :roll: в някакъв турнир /наистина не знам в кой/ !


ето още една голяма слабост на селянина. слуша или чете, но не разбира и никога не е виновен за нищо. конструктивна критика съм дал, но ти си я пропуснал удобно, защото не ти изнася. ето ти още малко:

абсолютната тактическата неграмотност и елементарна наивност на треньора ви, примесена със откровено селския ви бабаитлък да се биете в гърдите и да си мислите, че слънцето изгрява и залязва в разград и вие сте най-великото чудо пръкнало се във футбола в последните 30тина години ви костваха мача вчера.

само за справка ще ти кажа, че гърците и хърватите си взеха миналата година домакинските мачове с арсенал. а вие не можахте. а плащате много по-скъпо и на играчи и за трансфери от тхя. щото сте наивни, щото се биете в гърдите, като бай ганьовци.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот blue avalanche » 02 ное 2016 15:31

maldin1 написа:
DrAvalanche написа:На мен ли ми се стори, или вчера терена наистина беше много хлъзгав? Особено около 89-та минута беше много хлъзгаво :mrgreen:

Арсенал дойдоха, пуснаха 6 човека резерви или току що възстановени от контузия, поразходиха се и си взеха мача. Сигурно пак е виновна а група, в която командата на домуса гостува на 1/3 от двубоите в Разград, или пък българските съдии, които не спират да ги режат. Режат, режат...
Винаги съм харесвал философите. Левски сигурно щеше да "скъса" тия резерви най-малко с 4:0, и то, ако няма за какво да играят, а пък, ако се бореха с ПСЖ на 1-вото място....малиии. Те и ЦСКА като биха Ливърпул имаше едни волеизявления как Ливърпул играли с десетия си отбор и нямало за какво да играят, абе българска му работа.

Нека ти го кажа по друг начин. Щом ние ги бихме в София,къде са тръгнали срещу големите???


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта