ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот blue avalanche » 02 ное 2016 19:42

Вълчан написа:
ELFen написа:^^
Не знам по силна дума, за това ще използвам - парадокс :)
Една от основните плювни по Лудогорец е броя на българите в отбора и няма как да подкрепяш такъв отбор, защото няма нищо българско в него...
Арсенал, обаче се подкрепя нормално от "българи" , без прилагане на подобен критерий, нищо че е английски клуб, спонсориран от араби , с тренер французин и двама англичани в състава :mrgreen:

Това да подкрепяш чужд отбор на Български стадион срещу Български отбор граничи със тотална шизофрения.За мен тези дето се правиха на големи фенове на Англичаните са сбъркани.Гъзодавци един вид.Хора без никаква национална гордост.Явно изпитаха голям кеф турчин като вкара на Българи.Държавата ни няма нужда от такива.Нека ходят час по скоро да бършат дърти задници във Англия и мият чинии по скъсване.
За мен лично тези първи 15 минути ми донесоха отдавна забравена емоция.Само заради тях си струва да благодаря на отбора от все сърце.Останалите които злобеят и пишат тука глупости Любо Пенев им го каза преди време...

Л-ц не е националния отбор. Той не е "Кауза"! :mrgreen: Той е една частна фирма!
Трябва ли от национална гордост да купувам фанелки Бургелов,вместо Адидас???
Хората са фенове на Арсенал още преди Л-ц да се появи.
Я стига!

Потребителски аватар
Garra Dembele
Мнения: 278
Регистриран на: 09 авг 2010 21:55
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Garra Dembele » 02 ное 2016 19:53

ImmortaL_1000 написа:Вече ще подкрепям само чужди отбори нашите шитни не стават за нищо .


Остана да си смениш и гражданството и ще си перфектен.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Pragmatichen » 03 ное 2016 02:29

Виждал съм слаби отбори, с треньор мотиватор, нахъсан и умен, и отборът прогресира.
Но за първи път виждам отбор с потенциал, силен и сработен, но със слаб треньор, не можещ, страхлив и некадърен флегматик, който като типичен лузър заявява, че е доволен от загубата, при все, че си имаше право на още 2 смени и си ги държа като ПУЯК!
Арсенал се освежаваха, вкарват свежи сили, чичо Гошо държи издъхналия Марселиньо и едвам ходещия Вандерсон и иска с 1 смяна да победи английски свеж отбор.
Най- малкото му липсва хитрост и тарикатлък, че когато имаш 3-4 мин до края като направиш 2 смени и накъсваш ритъма на игра, печелиш време и ето ти го 2:2.
Така загуби мача и в Ливърпул, така изпусна победата и в Базел, така ни биха тук и Реал с 1:2, а Гошо си държи смените, докато Анчелоти пускаше Хамес и останалите да ни атакуват свежи.
Абсолютен страхливец и некадърник!
По същия начин загуби и в от Стяуа в Букурещ, така подари и мача на Звезда, та се наложи да играем продължения.
Знам поне 5-6 случая, в които Лудогорец повежда и поради страха на треньора си и неумението да прави навреме смени, накрая сме със загуба, 0 точки и "играхме добре".
Този пуяк трябва час по-скоро да бъде сменен, защото ще оплеска и мача с Базел, а това е мач, който е напълно възможно да бъде взет, и вземем ли го сме 100% абсолютно гарантирано в ЛЕ.
Не може на отбор от такъв ранг, с бюджет и възможности да стои начело един флегматичен и заспал пенсионер, просто не може!!
И обърнете внимание - РЕВЕМ, ЧЕ НЯМАЛО БЪЛГАРИ В СЪСТАВА, но хайде кажете ми добра дума за Минев, Дяков и Стоянов??
4-ма българи има в този отбор(вкл. и треньора) и те са неговите най-големи дупки, пълен провал!
Минев, Дяков, Стоянов и Дерменджиев не са за Лудогорец.
Не знам Кирил защо го държи този Гошо, но е ГОЛА ВОДА!!!
Сигурен съм, че има парите и възможностите да привлече качествен мотиватор от чужбина и да разкара тоя пъзльо.
Ще ми играеш с Арсенал при 2:2 и мача свършва и той направил една смяна и си държи двете за вкъщи :(
При това има дълга резервна скамейка, качествени играчи, направо е за УБИВАНЕ!!!
Да не говорим, че снощи изгубихме 500 хил евро от загубената точка, в Базел изпуснахме още 1.5 млн евро, заради УМРЕЛИЯ Дерменджиев, който иска да добута мача до края без смени :(
При видимо превъзхождащи го съперници, правещи смени, оказващи натиск и т.н.
Няма такъв тъпак!!!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Hurbata
Мнения: 45
Регистриран на: 17 юни 2012 18:16
Skype: hurbata_91
Местоположение: Мадрид
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Hurbata » 03 ное 2016 03:12

Долно уйно написа:
Hurbata написа:Само на мен ли ми се струва, че при паса за "фамозния" гол на Йозил имаше очевадна засада?? В смисъл, радвам се, че бихме, ама се почувствах малко тъпо... Гледах повторенията сто пъти и пак смятам, че засадата е очевидна!!... А при първия гол достатъчно е топката да е с микрометър от частта си върху линията и не е вън, така че допускам, че този гол беше редовен... :)


Нито засада има

[rimg]http://i.imgur.com/YoANuMp.jpg[/rimg]

Нито топката е напуснала с целият си обем аут линията

[rimg]http://i.imgur.com/WAeH5u6.jpg[/rimg]

И в двете ситуации правилно отсъждане на страничните съдии.

Между другото снощи, колко англичани започнаха мача в състава на Арсенал?


Благодаря, на този кадър се вижда добре, не знам защо на повторението, което аз гледах, изглежда различно, явно камерата е под друг ъгъл...

На въпроса ти, титуляри бяха двама (ако не броим Рамзи за "англичанин") - Дженкинсън и Гибс. После влезе и Окслейд-Чембърлейн... При всички положения Венгер залага на повече англичани, отколкото Дерменджиев на българи, да не говорим, че тези на Арсенал са на по 20г.... ;)

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот ММ1914 » 03 ное 2016 07:29

Hurbata написа:
ММ1914 написа:
Alex написа:
ММ1914 написа:Пич, Арсенал са отбор, добър, дори много добър, но ти самия би ли ги определил като гранд в Европа? Постижения - КНК и УЕФА, да и един загубен финал за КЕШ/ШЛ - Реймс имат два. Да построиха стадион, налагат млади играчи, но нищо повече. Грандовете са нещо по-различно. Можеш да наречеш черното бяло, но това не променя фактите, някога Арсенал да са били фаворит за спечелване на ШЛ?

Моля те, изброи ми грандовете в Европа сега. Примерно 5-10 най-силни отбора.

Освен всичко друго Арсенал имаха и кофти късмет със жребиите в Европа. Ако не броим Монако (аз съм голям фен на Раниери и според мен той създаде Челси на Моуриньо преди 12-13 години и също създаде един много добър Монако, които после беше на ръба да стигна 1/2-финал в ШЛ) във всички други случай Арсенал отпадаха от отбори като Барса и Байерн. В годината, когато Байерн помете всичко по пътя към титлата в ШЛ, само Арсенал загубиха на голове на чужд терен от тях. Не виждам отбор в Европа, който в момента да излезе срещу Арсенал и да го приеме за добър жребии и да не се страхува от тоя мач.

ММ1914 написа:С кои играчи това? Йозил е световна класа, Чех и той. Липсват още 9-15 човека за равностоен отбор.

Чех / Белерин / Джака / Йозил / Санчес (Уолкът също порасна и започна да играе много смислен футбол). Трябват още 1-2 трансфера на нивото на Йозил) и Арсенал по нищо няма да отстъпва, на нито един отбор в света. Пък и да се надяваме ,че някой ще се развие така че да заслужи място в отбора сред най-добрите (примерно Уайоби?!). И мисля, че една титла и примерно 1/2-финал в ШЛ тая година, ще накарат играчите да преподпишат и тия 1-2 трансфера да станат осъществими (и да си пожелаем най-сетна Гризман)
Тоя сезон силата на Арсенал е именно резервната скамейка. Те дотук все са с по 4-5 липсващи футболиста. Ако всички са здрави на пейката са играчи като: Рамзи/Жиру/Уелбек/Окслейд-Чембърлейн/Мертезакер.

Кофти късмет казваш? И така 20 години? 10-15 гранда едновременно във форма? Ти нормален ли си? В момента са Реал, Барса, Мюнхен /само не питай дали не пиша за 1860/.
Белерин, Джака, Санчес, Уолкът? Колко от тях виждаш да са титуляри в трите отбора които съм написал? Сега и в моментното състояние в което се намират, не в минало или в бъдеще. Уайоби? Някой ден, но не сега. Рамзи, Жиру, Уелбек, Окслей, Мертезакер - тези са пълнеж за грандовете, за вас са звезди. За да те смъкна на земята един въпрос. Кога за последно сте привлекли капитан на някой отбор и то състезавайки се с Барса и Реал? Не надежда, а капитан играч за 70-80 милиона евро? Грандовете купуват такива, иначе можеш да си отричаш до утре, това не променя фактите.


Не знам какви са критериите ти за "грандове", но явно са доста субективни... Отборчето Ливърпул например винаги ще си остане "гранд", дори и да изпадне до трета лига! От друга страна отборчето Тотнъм никога няма да бъде "гранд", ако ще и десет поредни години да се класира за ШЛ... Някои неща са непреходни - те не се създават и не изчезват просто така...

А тая тъпотия за капитана откъде я изцепи? Защо му е на някой отбор да си купува капитан? Да им кара кораба ли?? Това, че Арсенал хронично има нужда от силен характер за капитан, който да ги вдига психически, е така, но истината е, че никой играч в днешно време няма да избере Арсенал пред Парцалона, Реал или Байерн, по простата причина, че всички ги интересуват само парите и много ясно, че ще отидат да търкат пейките на зализания и дребния помияр - там само докато се прозяват и банковите им сметки тиктакат от кеф...

Гранд, в Европа са не-повече от 7-10 отбора /Реал, Милан, Байерн, Ливърпул, Барса, Юнайтед, Юве/ Отбори печелили и доказали се през различни периоди от време и връщали се пак на върха, не такива имали 5-6 силни години и после нищо. Има отбори, които са сред най-големите, но в момента не са във форма, обикновенно от грандовете има 2-3 отбора които едновременно са във форма/имат в момента комбинацията от страхотни играчи и треньор/.
Сега за капитана и за да разбереш че за 15-те си години нищо не си видял във футбола. Арсенал имаха капитан на има Фламини - е замина си, почти за без пари, не като Джерард от Ливърпул, който вече си беше в напреднала футболна възраст, а на много добра за футбол възраст. Направи справка в последните 20 години кои капитани са напускали Арсенал, мисля без Парлър всички. Капитанът ти е душата и сърцето на отбора, когато той си тръгне с трансфер от отбора - е значи не вижда нищо като перспектива. Като изключение е когато се скара с треньор или вече е на 33-35 години, някои просто искат ново предизвикателство. Това май решава кой отбор е от грандовете.
Другата простотия написана от теб. Естествено че ще изберат отбор в който имат шанс да спечелят нещо. Арсенал кога са спечелили нещо за последно в международен мащаб? Ако си европеец искаш ШЛ, не някаква умряла купа в Англия, за спечелването на която ще имаш честта да се ръгаш с Уест Хем, Саутхемптън, Кардиф и подобни отбори.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот CSKA69 » 03 ное 2016 09:07

Pragmatichen написа:Виждал съм слаби отбори, с треньор мотиватор, нахъсан и умен, и отборът прогресира.
Но за първи път виждам отбор с потенциал, силен и сработен, но със слаб треньор, не можещ, страхлив и некадърен флегматик, който като типичен лузър заявява, че е доволен от загубата, при все, че си имаше право на още 2 смени и си ги държа като ПУЯК!
Арсенал се освежаваха, вкарват свежи сили, чичо Гошо държи издъхналия Марселиньо и едвам ходещия Вандерсон и иска с 1 смяна да победи английски свеж отбор.
Най- малкото му липсва хитрост и тарикатлък, че когато имаш 3-4 мин до края като направиш 2 смени и накъсваш ритъма на игра, печелиш време и ето ти го 2:2.
Така загуби мача и в Ливърпул, така изпусна победата и в Базел, така ни биха тук и Реал с 1:2, а Гошо си държи смените, докато Анчелоти пускаше Хамес и останалите да ни атакуват свежи.
Абсолютен страхливец и некадърник!
По същия начин загуби и в от Стяуа в Букурещ, така подари и мача на Звезда, та се наложи да играем продължения.
Знам поне 5-6 случая, в които Лудогорец повежда и поради страха на треньора си и неумението да прави навреме смени, накрая сме със загуба, 0 точки и "играхме добре".
Този пуяк трябва час по-скоро да бъде сменен, защото ще оплеска и мача с Базел, а това е мач, който е напълно възможно да бъде взет, и вземем ли го сме 100% абсолютно гарантирано в ЛЕ.
Не може на отбор от такъв ранг, с бюджет и възможности да стои начело един флегматичен и заспал пенсионер, просто не може!!
И обърнете внимание - РЕВЕМ, ЧЕ НЯМАЛО БЪЛГАРИ В СЪСТАВА, но хайде кажете ми добра дума за Минев, Дяков и Стоянов??
4-ма българи има в този отбор(вкл. и треньора) и те са неговите най-големи дупки, пълен провал!
Минев, Дяков, Стоянов и Дерменджиев не са за Лудогорец.
Не знам Кирил защо го държи този Гошо, но е ГОЛА ВОДА!!!
Сигурен съм, че има парите и възможностите да привлече качествен мотиватор от чужбина и да разкара тоя пъзльо.
Ще ми играеш с Арсенал при 2:2 и мача свършва и той направил една смяна и си държи двете за вкъщи :(
При това има дълга резервна скамейка, качествени играчи, направо е за УБИВАНЕ!!!
Да не говорим, че снощи изгубихме 500 хил евро от загубената точка, в Базел изпуснахме още 1.5 млн евро, заради УМРЕЛИЯ Дерменджиев, който иска да добута мача до края без смени :(
При видимо превъзхождащи го съперници, правещи смени, оказващи натиск и т.н.
Няма такъв тъпак!!!


Браво! За първи път съм изцяло съгласен с твое мнение (по принцип твоите мнения са ми леко странни, казвам го без лоши чувства).. Проблемът тук обаче е, че Дерменджиев носи идентичността на Лудогорец като отбор и проект. Игровият им стил, донесъл им 5 титли на България, 2 участия в Шампионската лига и осминафинал в Лига Европа.. Имаха го и при Ивайло Петев, и при Стойчо Стоев..защото Дерменджиев беше там, като помощник.. В момента, в който се махна, Лудогорец забуксува..Да, Рибейро беше менте, освен това в този момент дойдоха много нови играчи и трябваше време за стиковка, но големият проблем беше идентичността..Лудогорец не игра като Лудогорец в мачовете с Милсами и затова отпадна евроидиотски... След това идва Едуард Ераносян, който е опитен треньор, но който има коренно различна визия за футбола..Помним изказването му за "селския футбол", който играели Разград и как щял да го променя :lol:
Така че затова повтарям от доста време, че решението на Домусчиев при смяна на Дерменджиев ще е почти съдбоносно за бъдещето на този тим :idea:
Изображение

Изображение

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот samo_levski » 03 ное 2016 13:21

Изображение

Не бяхте ли различни и нормални? :lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот iliev72 » 03 ное 2016 14:02

Много ме кефите :) Още повече ме кефи как загубиха тези балъци.Този мач беше поредното доказателство относно тактическата грамотност на българските отбори и защо толкова са трагикомични националите като става дума за тактика.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Alex » 03 ное 2016 14:29

ММ1914 написа:Гранд, в Европа са не-повече от 7-10 отбора /Реал, Милан, Байерн, Ливърпул, Барса, Юнайтед, Юве/ Отбори печелили и доказали се през различни периоди от време и връщали се пак на върха, не такива имали 5-6 силни години и после нищо. Има отбори, които са сред най-големите, но в момента не са във форма, обикновенно от грандовете има 2-3 отбора които едновременно са във форма/имат в момента комбинацията от страхотни играчи и треньор/.
Сега за капитана и за да разбереш че за 15-те си години нищо не си видял във футбола. Арсенал имаха капитан на има Фламини - е замина си, почти за без пари, не като Джерард от Ливърпул, който вече си беше в напреднала футболна възраст, а на много добра за футбол възраст. Направи справка в последните 20 години кои капитани са напускали Арсенал, мисля без Парлър всички. Капитанът ти е душата и сърцето на отбора, когато той си тръгне с трансфер от отбора - е значи не вижда нищо като перспектива. Като изключение е когато се скара с треньор или вече е на 33-35 години, някои просто искат ново предизвикателство. Това май решава кой отбор е от грандовете.
Другата простотия написана от теб. Естествено че ще изберат отбор в който имат шанс да спечелят нещо. Арсенал кога са спечелили нещо за последно в международен мащаб? Ако си европеец искаш ШЛ, не някаква умряла купа в Англия, за спечелването на която ще имаш честта да се ръгаш с Уест Хем, Саутхемптън, Кардиф и подобни отбори.

Еми, при това положение не знам как точно нарече Арсенал отбор малко над средното ниво. От тези седем отбора, които си изброил, два е очевидно, че са по-слаби от Арсенал, в директна елиминация срещу още два мисля, че Арсенал ще излезе победител. Байерн и Реал са фаворите, но не е чак толкова огромна ралзиката в класите, че да не е възможна изненада. Единствено Барса ми изглеждат непреодолими, просто защото играта и слабостите на Арсенал пасват идеално на стила на Барса.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9218
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот mikata » 03 ное 2016 21:23

Голът на Йозил в София вече и като анимационно филмче
http://gong.bg/bg-football/evrouchastni ... che-404577
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта