ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Мнениеот soundmax » 14 сеп 2016 08:32

drvasko98 написа:Това беше най-силният мач на Лудогорец въобще, откакто Домусчиев е там. Всичко останало са приказки на хора, които си нямат хал хабер от футбол. Разбира се имам предвид нивото на противника и нивото на турнира. Иначе срещу Монтана може и по-добре да са играли някой път.

Ти пък си най-големия специалист и разбирач във форума, и целия свят :mrgreen:
Това, че сме писали някой хора, че заради треньора се е стигнало до равенството по никакъв начин не умаловажава постигнатото от Лудогорец, просто ни е яд, че имаха реалния шанс да победят Базел. Резултата наистина е страхотен, все пак както се спомена за първи път Български отбор взима точки тука. Пожелавам ви още по-големи успехи.
Последна промяна от soundmax на 14 сеп 2016 09:16, променено общо 1 път.
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Мнениеот ELFen » 14 сеп 2016 09:06

Долно уйно написа:Когато съобщиха, че са махнали Сухачев от БТВ тук имаше всеобща радост, сега нека да им хак с коментара на кълвача Кацаров.

Жалка история, верно...доста често изключвах звука !
висша математика:314 :idea:

drvasko98
Мнения: 6945
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Мнениеот drvasko98 » 14 сеп 2016 09:24

soundmax написа:
drvasko98 написа:Това беше най-силният мач на Лудогорец въобще, откакто Домусчиев е там. Всичко останало са приказки на хора, които си нямат хал хабер от футбол. Разбира се имам предвид нивото на противника и нивото на турнира. Иначе срещу Монтана може и по-добре да са играли някой път.

Ти пък си най-големия специалист и разбирач във форума, и целия свят :mrgreen:
Това, че сме писали някой хора, че заради треньора се е стигнало до равенството по никакъв начин не умаловажава постигнатото от Лудогорец, просто ни е яд, че имаха реалния шанс да победят Базел. Резултата наистина е страхотен, все пак както се спомена за първи път Български отбор взима точки тука. Пожелавам ви още по-големи успехи.


Значи всяко връщане на отбор назад е заради треньора, не е заради умора, не е заради желанието на противника да натисне и да изравни резултата. А знаем ли ако не се бяха върнали дали пък нямаше да им вкарат 2-3 гола на бързи атаки, не знаем нали? На няколко пъти се видя, че с бързи вертикални пасове домакините могат да създават потенциални опасности, точно преди гола на Лудогорец имаше блестящ такъв пас на Делгадо към исландеца, който ако беше малко по-техничен играч щеше да е 1-0, а не 0-1. Какво толкова още трябва да направи този треньор, за да заслужи малко уважение. Сигурно щото не ръкомаха като маймуна край тъча. Страхливо подхождал! Ами по-малките отбори винаги подхождат "страхливо" като гостуват на по-силен и фаворизиран противник. Да, заради треньорът се стигна до равенството наистина, прав си. Той накара Стоянов да сбърка. Ако нямаха треньор щяха да бият с 3-4 гола.

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Мнениеот nghcvth » 14 сеп 2016 09:32

Критиките към Дерменджиев наистина са неуместни при положение, че точно при него Лудогорец постига най- големите си успехи в Европа. Като го махнаха паднаха от Милсами, дали е случайност?

Специално вчера излязоха с голямо самочувствие, което е много важно, играеха спокойно и пресметливо, въпреки някои малко хаотични моменти в защита. Много тъпо се получи с изравнителния гол, поредна грешка на Стоянов и май е време да поседи малко на пейката. Жалко, защото като нищо Лудогорец си взимаха мача.

Не знам дали "зелените" ще завършат трети или по- нагоре, но съм убеден, че ще вземат още точки и то не само от Базел. Вчера специално се представиха над очакванията ми.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Мнениеот soundmax » 14 сеп 2016 09:57

nghcvth написа:Критиките към Дерменджиев наистина са неуместни при положение, че точно при него Лудогорец постига най- големите си успехи в Европа. Като го махнаха паднаха от Милсами, дали е случайност?

Специално вчера излязоха с голямо самочувствие, което е много важно, играеха спокойно и пресметливо, въпреки някои малко хаотични моменти в защита. Много тъпо се получи с изравнителния гол, поредна грешка на Стоянов и май е време да поседи малко на пейката. Жалко, защото като нищо Лудогорец си взимаха мача.

Не знам дали "зелените" ще завършат трети или по- нагоре, но съм убеден, че ще вземат още точки и то не само от Базел. Вчера специално се представиха над очакванията ми.

Ааа значи Стоянов е виновен ясно ! Значи като приемеш играта в собствената половина и позволяваш постоянно да се сипят центрирания, пак вратаря виновен, че не ги обрал всичките - линч за вратаря тогава :mrgreen:
Дерменджиев великан, и сополанковци да вземе, пак ШЛ ще ги вкара -така е, вече ви повярвах :mrgreen:
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Мнениеот matador » 14 сеп 2016 11:05

Браво добър мач направи Лудогорец бяха близо до победата но грешката на Стоянов ги лиши от тази важна победа.Базел не очаквах да са толкова зле Лудогорец има много голям шанс за 3-то място успех ;) Но селските номера много ме дразнят защо е нужно развалят всичко хубаво с тези неща :roll:

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Мнениеот trokadero_ » 14 сеп 2016 11:20

Достойна игра за пореден път . Тук в България Базел ще падне.

OT18
Мнения: 1030
Регистриран на: 30 ное 2013 10:43
Контакти:

Re: ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Мнениеот OT18 » 14 сеп 2016 11:38

Брей. Браво на Лудогорец. Не съм гледал мача, сега си пуснах репортаж. Явно този Кафу си е попадение в селекцията и, ако не го продадат зимата ще сбъркат.
За гола на Базел вината,колкото на Стоянов,толкова и на защитника зад него. Лоша комуникация.Защитника спокойно щеше да си изчисти в корнер или тъч,но явно няма смелост да кресне на "старото дебеличко куче" да му остави топката. :mrgreen:
Успех на разградчани в другите мачове.

[offtopic]Само не знам как се чувстват феновете на ЦСКА като гледат какво направи човек изгонен от тях с един провинциален клуб,а техния истински клуб фалира и сега се чудят как да припознават Литекс. :o[/offtopic]

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Мнениеот dream team » 14 сеп 2016 11:44

Като цяло грешката на Владо не е голяма. По-скоро имаше лоша комуникация със защитата, който трябваше да му подскаже, че наблизо няма нападател. Имаше и голяма доза лош късмет избитата топка да попадне на крака на футболист на Базел.

Голът на Кафу бе поредният му шедьовър. Направо счупи кръста на защитника и онзи накрая лазеше по тревата. Не виждам как ще задържат Кафу още дълго в отбора, особено ако се представи на ниво и срещу ПСЖ и Арсенал. Базел не се спряха да го фаулират.

Критиките за второто полувреме са неоснователни. Лудогорец затвори играта и не остави никакви пространства на Базел, които не знаеха как да противодействат. Всички играчи на лудите бяха построени в едни 20-25 метра. Честно казано не съм виждал друг път бългаски отбор да упражнява така добре защитна тактика. Липсваха единствено добре организираните контри, които можеха да матират Базел. Израстването на Дерменджиев като треньор е очевидно и само слепец може да го нарича слаб и страхлив най-успешният БГ треньор в последно време.

Като цяло, Лудогорец можеха да спечелят мача, но и точка не е малко на чужд терен. Базел са много добър отбор и ще създадат сериозни ядове на ПСЖ и Арсенал.

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: ШЛ | Базел - Лудогорец | 1:1 FT

Мнениеот dream team » 14 сеп 2016 11:55

В потвърждение на думите ми за Кафу, официална статистика показва, че срещу него са извършени 7 нарушения. Няма друг играч и от двата отбора, който да е фаулиран повече (Мисиджан е близо с 6 извършени срещу него).


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта