Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот iliev72 » 30 авг 2016 19:52

Защо ли аз имам друг спомен от мача с Ливърпул ;)
Имаше само една групичка от 200-300 човека които ги подкрепяха , а всички други оклюмаха след като Ливърпул поведе с 2:1. А при изравняването само една въздишка на облекчение ;) А бях на първите редове , но не помня в кой сектор !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Troi4o
Мнения: 63
Регистриран на: 18 юни 2015 23:58
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот Troi4o » 30 авг 2016 20:19

Аз пък съм неутрален футболен фен. За жалост местните бабаити затриха футбола в моят град. Вече стана 5та година си ритаме по селата. Инак щеше да стане хубаво местно дерби с Разград. Билетите са със същите цени като преди два сезона. Отивам да подкрепя българският отбор. Не ми дреме срещу кого играят. Дори и да загубят знам, че ще се опитат да се надиграват и няма да са жалки. Не като другите там отбори да ми чакат нещо разбъркване, центриране и на късмет я влезе я не. Успех в групите! ;)

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот KellyB » 30 авг 2016 20:21

IvailoRz написа:Емоциите не могат да се опишат с думи и не могат да се измерят със 100 лв! Няма да забравя никога ,когато изравнихме на Лацио в края . Бях най горе почти до таблото и стадиона се разтресе ! Стори ми се че ще припадна..прегръщаха се с хора ,които не познавах и със сигурност не бяха от Разград .


Прегръщаха се Гелосания с Перукан, а поне половината стадион беше за Лацио! Тъй че не беше кой знае какво изригване...

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот marco_bailey » 30 авг 2016 20:35

Баси нелепите сравнения с Англия, заклевам се! Айде да ги стигнем поне на 25-30% като стандарт и после да ги правим тези неща??? :shock: :shock: :shock:
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот angelco77 » 30 авг 2016 20:41

pirgos написа::mrgreen: Не,ще се насладя на Нефтохимик-Левски :idea: Арсенал за малко повече от тия пари мога да ги гледам в Лондон с някой нормален отбор,не Антибиотик Разград


Щом ти се гледа дришова лига... :mrgreen:
Нормални цени на билети за ШЛ.
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22638
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот NOMER14 » 30 авг 2016 21:11

Определено Лудогорец не уцели с жребия. Падна му се най-лесната група - без европейски шампиони. Това е добре за гонене на 2-3 място. Но посещаемостта ще е, извинявайте, но никаква. Единствено Арсенал буди интерес на феновете на английския футбол. Цените са височки, но все пак това е ШЛ. Само пакетните цени ли са ясни? Каква е единичната цена за Арсенал? Заради изсипващите се много европари в Лудогорец и заради липсата на фенове, можеше цените да са наполовина, за да се привлекат неутрални зрители(зрители, които ще посетят Събитието, а не да почетат Каузата), но пък това може да се пределно ниските цени, определени от расистката Уефа. :roll:

Потребителски аватар
krasimilkov
Мнения: 549
Регистриран на: 30 ное 2008 10:17
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот krasimilkov » 30 авг 2016 21:28

galin56 написа:
tralala_12345 написа:Правилно ли съм разбрал? Ако вземеш трите билета накуп, ползваш отстъпката. А цените в скобите са редовните за всеки мач по отделно?
Иначе като цена е ОК, стига да си фен на някой от тези отбори. Но пък ако си фен на Лудогорец е задължително да си на стадиона. 118 лв зад вратите не е зле, при условие че разликата в гледката с А и В сектор не е огромна.

При мен усещането пък е съвсем различно. Един мач трябва ли да го гледам от зад вратата, по-добре да остана вкъщи и да си го гледам в хола на големия телевизор.
Аз лично ако бях в София щях да отида на Арсенал и ПСЖ задължително поне. 2 х 75 лв за сектор В и готово. С моята заплата е ОК да ги отделя(а и няма да водя и деца с мен - тоест билет само за мен). Вече в България доста хора работят на заплати над 1000лв, особено в София, и като се има предвид колко често идват такива отбори цената не е непоносима.
София не е толкова далеч от Ботевград, но мачовете са много късно, иначе дори бих се навил да пътувам от Ботевград за тях.

Все едно от Бомбай ще пътуваш,30-40 минути.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22638
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот NOMER14 » 30 авг 2016 21:34

Дал съм два пъти по десетина лева да гледам Казийски, Владо Николов и компания срещу Жиба, Висото и компания за Световната лига по волейбол във Варна преди 6 години и то на централно място, до ложата. А тук се предлагат 10-20 пъти по-голяма цена за стадион без козирка. Да не би домакини да са героите от САЩ'94-а, а гости Ромарио, Бебето и Дунга. :roll:

Потребителски аватар
Troi4o
Мнения: 63
Регистриран на: 18 юни 2015 23:58
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот Troi4o » 30 авг 2016 21:42

NOMER14 написа:Дал съм два пъти по десетина лева да гледам Казийски, Владо Николов и компания срещу Жиба, Висото и компания за Световната лига по волейбол във Варна преди 6 години и то на централно място, до ложата. А тук се предлагат 10-20 пъти по-голяма цена за стадион без козирка. Да не би домакини да са героите от САЩ'94-а, а гости Ромарио, Бебето и Дунга. :roll:


Ти нормален ли си да сравняваш футбол и волейбол като пари и комерсализация? Отделно пишеш за някакво събитие преди 6 години. Две седмици няма да купуваш цигари, две седмици ще минеш без чалготека и ред лейбъл от на цар Киро менте реколтата за 70лв и ши събереш 100так за А сектор на Арсенал. Слушай ги по радиото мачовете в краен случай.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот iliev72 » 30 авг 2016 21:56

Не виждам смисъл да се коментират цените ! Такива са за всички държави. Никой не ни е виновен , че за нас това са много пари. Такива са правилата на УЕФА. Такива бяха и преди 2г.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта