Тема за Кирил Домусчиев

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот mozart » 17 май 2015 22:42

d.milanov написа:Проблема е, че ти си дал стотина лева, за да гледаш мача, а някой друг - нищо, само за да се напълни стадиона.


Да, това ме ядоса и мен. Като мислиш, че няма да се справиш с тези цени, не викаш певачката и си напред със 100 000лва, да не говорим, че на концерта доколкото чух, почти никой не е останал. Ако цената беше стандартната за мач от А група щеше да е препълнено. Хората си обичат отбора и който и каквото да приказва ще самозалъгва само себе си.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот actrus » 18 май 2015 00:14

d.milanov написа:Проблема е, че ти си дал стотина лева, за да гледаш мача, а някой друг - нищо, само за да се напълни стадиона.

За мен специално-да ,дадох 100 лв семеиството ми да бъде на мача, и не съжалявам.Печеля достатъчно за да си го позволя.Имам роднини ,които работят в "Биовет" и ме молят мен да им купя билети.Повече от 30 години следя Лудогорец.В последните 20 години не съм присъствал на всички мачове поради различни причини.Заради следване, работа и впоследствие миграция не живея в България. Това не ми пречи да запаля колата и 2800км да ги взема на един дъх за да гледам Лудогорец.Та да си дойда на думата.Плащам от 20 до 50 евро за да гледам мач в Европа.100 лв платих за да гледам Лудогорец срещу Локо Сф и не съжалявам. Не съм гледал концерта след това.Но преди да вляза на стадиона ми направи впечатление колко много деца до 15 години имаше.Даже имаше една групичка младежи(около 15) с надписи на гърба ФК" Шумен".Предполагам , че те са влезли с нулеви билети, което го одобрявам.Но да влезе някой гратис както се изказа колегата да ме извинява.Ние с билети влязохме трудно ,па още повече гратисчии.Като знам що за сигурност и камери има на стадиона, той ми говори за бройка от порядъка на 1000-1500 човека нелегални.Като се има и в предвид ,че редовно посещаващите стадиона се познават.Все пак малък град сме.И за това се кефя и защитавам отбора си, че нашият малък град измести новините от София и им е кофти на журналята да пътуват до нашата "Дива Индия"(нашия регион).Разградски регион икономически е много слаб.На фона какви пари вземат в София,Пловдив,Варна и Бургас няма място за сравнение.Иначе големите играчи се тръшкат кой е по-по-най-велик.Еми да са живи и здрави ,да са си велики-пък ние ще играем в ШЛ

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот hijack1 » 18 май 2015 08:46

Както ти си видял доста деца под 15 години, така и аз видях доста хора над 20 с нулеви билети.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот Долно уйно » 18 май 2015 16:18

Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот Serafim » 28 май 2015 17:38

Без да се засягате, ама разликата между фен, който ще гледа отбора, само щото се шуми около него (визирам предимно женската аудитория, дето се снима за Фб и пише:"айдеее Лудогорец ") и такъв, който няма да спре да подкрепя отбора си, без значение дали ще се бори за титлата, дали ще е в А група въобще, се видя много ясно, след изцепката на Домусчиев.

Батков, Титан, Лупи, Гигов всички са били на хранилката, а за феновете на Локо Пд и Ботев и отношението им към предишните собственици какво да кажем?
Въпреки , че и тия отбори ще замрат, ако въпросните господа спрат да дават пари под една или друга форма, феновете винаги са изразявали позицията си.

Това в Лудогорец никога няма да го видим.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот Кашчей » 28 май 2015 18:20

Serafim написа:Без да се засягате, ама разликата между фен, който ще гледа отбора, само щото се шуми около него (визирам предимно женската аудитория, дето се снима за Фб и пише:"айдеее Лудогорец ") и такъв, който няма да спре да подкрепя отбора си, без значение дали ще се бори за титлата, дали ще е в А група въобще, се видя много ясно, след изцепката на Домусчиев.

Батков, Титан, Лупи, Гигов всички са били на хранилката, а за феновете на Локо Пд и Ботев и отношението им към предишните собственици какво да кажем?
Въпреки , че и тия отбори ще замрат, ако въпросните господа спрат да дават пари под една или друга форма, феновете винаги са изразявали позицията си.

Това в Лудогорец никога няма да го видим.


Какво трябва да видиш в Лудогорец, което никога няма да видиш?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Viv.Brooke
Мнения: 1180
Регистриран на: 24 ное 2011 00:03
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот Viv.Brooke » 28 май 2015 18:49

Да се плюе по собственика, защото е нагрубил журналист ;) Иии, че нас отбора ни интересува само когато е лидер, а не ни е интересувал когато сме били във В група...

Човекът се извини, признат грях - половин грях... и така!
[center]01001100011101010110
01000110111101100111
01101111011100100110
01010111010001110011

Изображение[/center]

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот Serafim » 28 май 2015 19:39

Кашчей написа:
Serafim написа:Без да се засягате, ама разликата между фен, който ще гледа отбора, само щото се шуми около него (визирам предимно женската аудитория, дето се снима за Фб и пише:"айдеее Лудогорец ") и такъв, който няма да спре да подкрепя отбора си, без значение дали ще се бори за титлата, дали ще е в А група въобще, се видя много ясно, след изцепката на Домусчиев.

Батков, Титан, Лупи, Гигов всички са били на хранилката, а за феновете на Локо Пд и Ботев и отношението им към предишните собственици какво да кажем?
Въпреки , че и тия отбори ще замрат, ако въпросните господа спрат да дават пари под една или друга форма, феновете винаги са изразявали позицията си.

Това в Лудогорец никога няма да го видим.


Какво трябва да видиш в Лудогорец, което никога няма да видиш?


Като цяло никога няма да има вземане-даване между фенове и управа. Нито за добро, нито за лошо.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Да го видим Домусчиев

Мнениеот obi4am_pirin » 18 юли 2015 22:50

Да го видя сега Домуса дали е толкова голям и да пореже тренерчето както се изгаври с Дермеджиев,Стоев и Петев.Или с българчетата е друго.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот hijack1 » 18 юли 2015 22:59

Случаите нямат нищо общо. Той ако реши да го уволни ще го уволни, няма значение какъв е по националност. Просто въпроса е, че този взима по-голяма заплата и сега му е почнал договора, т.е. и неустойката му ще е голяма. Пък и няма гаранция, че в реванша с Милсами играчите няма да се вдигнат и да продължат напред в турнира.

И стига налагахте мантрите, че се е изгаврил с Петев и Дерменджиев. И двамта са ограничени специалисти, при които Лудогорец играеше зле в последните им мачове. За Стойчо вече може да се каже, че е допуснал грешка, но и там не може да се каже с пълна сила.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта