Тема за Кирил Домусчиев

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот hijack1 » 16 май 2015 16:40

мили написа:
mozart написа:Не беше пълен ня 100%. Вероятно 80-85% от новия завишен капацитет. Местата за домакинската публика станаха с 2000 повече, а вчера според мен имаше около 6000 до 6500. Новата трибуна си беше пълна, целият В също, централната на половина, и двата сектора до централната на по 80%.
Жалко за цените, ако бяха по нормални нямаше да има места, а сега платиха и за Цеца, а стадионът се е изпразнил за концерта.

На кого да вярвам? на теб ли?
Домусчиев казва, че са продали правостоящи билети? Като има свободни места, няма да продават правостоящи.
Пак питам, на кого да вярвам???


Домусчиев може да казва много неща, но вчера наговори един куп глупости. В повечето разградски училища са се раздавали безплатни билети последните дни, защото интереса към мача е бил нисък. Представи си ако ги нямаше хората с безплатните билети каква гледка щеше да бъде стадиона. Точно затова и избухна Домусчиев, защото се прецака с тези цени на билети, които сложи първоначално и впоследствие се наложи да прави компромиси. Както е казал колегата mozart, стадиона си беше доволно пълен, на 70-75%, но при положение, че половината от присъстващите не са си платили билетите е трагична цялата история.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот mozart » 16 май 2015 16:52

hijack1 написа:
мили написа:
mozart написа:Не беше пълен ня 100%. Вероятно 80-85% от новия завишен капацитет. Местата за домакинската публика станаха с 2000 повече, а вчера според мен имаше около 6000 до 6500. Новата трибуна си беше пълна, целият В също, централната на половина, и двата сектора до централната на по 80%.
Жалко за цените, ако бяха по нормални нямаше да има места, а сега платиха и за Цеца, а стадионът се е изпразнил за концерта.

На кого да вярвам? на теб ли?
Домусчиев казва, че са продали правостоящи билети? Като има свободни места, няма да продават правостоящи.
Пак питам, на кого да вярвам???


Домусчиев може да казва много неща, но вчера наговори един куп глупости. В повечето разградски училища са се раздавали безплатни билети последните дни, защото интереса към мача е бил нисък. Представи си ако ги нямаше хората с безплатните билети каква гледка щеше да бъде стадиона. Точно затова и избухна Домусчиев, защото се прецака с тези цени на билети, които сложи първоначално и впоследствие се наложи да прави компромиси. Както е казал колегата mozart, стадиона си беше доволно пълен, на 70-75%, но при положение, че половината от присъстващите не са си платили билетите е трагична цялата история.


Явно сме гледали с едни и същи очи и преценката ни е еднаква, но аз никъде не съм казал, че половината са били с безплатни билети. Чу се вчера, че са раздавани безплатни билети, но колко са кой може да каже? От самото начало беше ясно, че цените са изнасилени, а фактът че те карат да платиш и за концерт е идиотски. Това отказа много хора, включително и мен. Ако наистина безплатните билети са били толкова, колкот казваш, то обидата за платилите е още по-голяма. За мен означава, че са ги направили на балъци, а вероятно и те ще се почувстват така. Грешката е на лице, дано се коригират за последния мач при награждаването.
Мили, дано скоро се осъзнаеш, че да ръкопляскаш само не е от полза за никого. И аз се радвам, че Домусчиев се захвана именно с нашия отбор и направи много, но вече е на печалба, така че нека приемем, че това е успешен негов бизнес. Едно време всички ръкопляскаха на Тодор Живков и резултатът е видим и днес, толкова години по-късно. Когато има проблем трябва да се говори за него и да се обсъди, а след това ако има ум да се направят корекции и да се изчистят грешките. И аз мисля, че точно осъзнатата грешка предизвика бурната реакция на Домусчиев и зизлагацията му.
Аз съм от Микре Юнайтед

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот hijack1 » 16 май 2015 17:26

Няма как да кажа колко хора са влезли на мача безплатно, но от моите впечатления ужасно много познати ми се "похвалиха" че не са дали пари за билети и предполагам поне 1/3 от хората по трибуните са влезли безплатно. За по-голяма цифра няма да се наемам да казвам със сигурност, защото нещата биха станали цинични.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот mozart » 16 май 2015 17:43

hijack1 написа:Няма как да кажа колко хора са влезли на мача безплатно, но от моите впечатления ужасно много познати ми се "похвалиха" че не са дали пари за билети и предполагам поне 1/3 от хората по трибуните са влезли безплатно. За по-голяма цифра няма да се наемам да казвам със сигурност, защото нещата биха станали цинични.


Колкото и да са е жалко!
Аз съм от Микре Юнайтед

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот мили » 16 май 2015 18:57

hijack1 написа:Няма как да кажа колко хора са влезли на мача безплатно, но от моите впечатления ужасно много познати ми се "похвалиха" че не са дали пари за билети и предполагам поне 1/3 от хората по трибуните са влезли безплатно. За по-голяма цифра няма да се наемам да казвам със сигурност, защото нещата биха станали цинични.

Нещо сте сърдити и приказвате недоказани неща, дали не са и недоказани обвинения (лъжи).
Моля ви да спрете, защото за такива обвинения има и съд.
Не се тревожете, няма да ви съдя аз, но може и да се намери някой.

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот hijack1 » 16 май 2015 19:06

Кое е невярното? И какъв съд бълнуваш? Аз бях на стадиона и информацията е от първа ръка. Тебе не те знам къде си била.

Няма лошо да защитаваш отбора, но в нормални граници. През последната 1 година нашият благодетел се пусна по спиралата на самозабравянето и лошото е, че падането от високо за него ще бъде лошо в даден момент.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот mozart » 16 май 2015 19:15

мили написа:
hijack1 написа:Няма как да кажа колко хора са влезли на мача безплатно, но от моите впечатления ужасно много познати ми се "похвалиха" че не са дали пари за билети и предполагам поне 1/3 от хората по трибуните са влезли безплатно. За по-голяма цифра няма да се наемам да казвам със сигурност, защото нещата биха станали цинични.

Нещо сте сърдити и приказвате недоказани неща, дали не са и недоказани обвинения (лъжи).
Моля ви да спрете, защото за такива обвинения има и съд.
Не се тревожете, няма да ви съдя аз, но може и да се намери някой.


На какво сме сърдити?
Не те разбирам наистина. Стана много тъпо с този концерт, колкото и да не си го признаваш. Пак казвам хора платили за всички мачове в началото на сезона, се наложи да плащат допълнително заради сръбска певачка, без даже да ги попитат дали желаят да присъстват. От друга страна едни са платили и са станали балъци, защото други до тях са влезнали без пари и не защото са били тарикати и са успели да влязат, а защото са им подарили безплатен билет. Това със съда също е върхът. Явно е, че заблудени хора има много.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Олигофрени ли са журналисти, които задават неудобни въпр

Мнениеот ELFen » 16 май 2015 22:33

stoyankd написа:Сега започва преброяване на троловете. Иначе, много интересно, как гониш от общински стадион , построен с държавни пари журналист? След като образуваха дело срещу Сидеров за подобно поведение, какво ще е предприемат прокуратурата и най-вече гилдията на журналистите?

Не знам за съд, но има логика в горе написаното...като цяло, журналистите си го просят... въпроса си е бил излишен отвсякъде, особено към човек с мозък, който вероятно се е досетил /още преди писача/,че сигурно е пренебрегнал феновете и е късно за реакции! Всеки греши, дано се извличат правилните поуки !
висша математика:314 :idea:

kev1n
Мнения: 615
Регистриран на: 15 яну 2012 14:08
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот kev1n » 17 май 2015 10:21

официалното инфо е за 6450 човека присъсвтващи на мача.. :) При капацитет от отколо 7к, и при положение че това е мач с Локо Сф, и билетите са между 25 и 5о лв.. какво говорим ?! :)

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот memnto » 17 май 2015 11:10

Кои билети са по 50 лв бе пич? :lol: :lol: Абе вие вЕрно май спите на течение. :lol: :lol:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта