Лудогорец - Пирин ГД

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Лудогорец - Пирин ГД

Мнениеот D.Georgiev » 02 мар 2014 23:56

Аз не мога да си обясня тичането до откат на Пирин при 4:0. Така бягаха все едно щяха да обръщат мача за 10 мин. То не беше преса, не бяха удари, ако не знаех резултата щях да помисля, че падат с един гол.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: Лудогорец - Пирин ГД

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 03 мар 2014 11:03

Трима от техните толкова се бяха изморили,особено 2та им,че викахме да го сменят.Можеше да стане някоя беля.

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Лудогорец - Пирин ГД

Мнениеот snakebite » 03 мар 2014 11:53

За противника на Ернандес - volf...само да вметна:
Ернандес този сезон ( с мача с Пирин) - има 9 мача в А група, от които има ПЕТ гола и 4 асистенции, този същия оплют Ернандес има толкова асистенции и голове колкото - Кишада ( 4 гола и 2 асистенции, от 17 мача) и Иван Стоянов (3 асистенции, от 12 мача) взети заедно за двойно (почти) по малко мачове !
Ернандес този сезон се справя много добре в А група ! И според мен ще бъде чудесна резерва на Марселиньо за другия сезон !
Проблема е му е когато забавя атаките с излишни финтове, иначе има поглед и подава добре, има и хубав шут !
Трябва да поработи в дефанзивен план , защото не умее да пресира добре, и това е пропуск за Европа !!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
nedko
Мнения: 465
Регистриран на: 05 мар 2012 18:22
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: Лудогорец - Пирин ГД

Мнениеот nedko » 03 мар 2014 15:08

Не става въпрос за противници на Ернандес. Ясно е какво иска да каже volf. Мога да се съглася с него за това, че на този етап Ернандес не може да замени Марселиньо в мачовете в Европа и във възлови мачове, като примерно предстоящия с Литекс. Наблюдавам Ернандес от самото му привличане, има отлични качества и поглед върху играта. Вярно е, че е малко по-бавен, а друг недостатък е, че не се наема да носи тежестта на един мач, така както го може Марселиньо. Пример от вчера - влезе Златински, пое цялата отговорност, което в някаква степен освободи психически Ернандес и действително видяхме добри неща, направени от него.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Пирин ГД

Мнениеот tsonpen » 03 мар 2014 15:22

Ернандес на мен ми хареса. Много колегиално подаде на Кишада за третия гол, вместо да опита да стреля. А Кишо е ясен. Той е златната резерва, малка неуправляема бомбичка, която пускаш в труден момент и стискаш палци да сработи. Вярно, че много положения опропастява, но понякога вкарва по невероятен начин. Непредсказуем е, което разбира се не е добре при големите цели на клуба, защото истината да си кажем, с друг на върха на атаката, Лудогорец щеше да вкара още през първото полувреме. Като човек обаче е много свястно момче. Възпитано и отзивчиво. След поредния му непростим пропуск получи подкрепа от сектор В и благодари. После вкара и специално се обърна към нас да благодари още веднъж, че го подкрепихме.
На Витиня и Шоко в такива мачове не им виждам кусури.
Бургзорг за мен беше този, който не беше на нивото на другите.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Green_Eagles
Мнения: 108
Регистриран на: 12 окт 2013 10:55
Контакти:

Re: Лудогорец - Пирин ГД

Мнениеот Green_Eagles » 03 мар 2014 16:13

Зарадваха ме много този мач, въпреки пропуските.... След такава битка и атмосфера в Лига Европа, вчера отбора показа за пореден път неспирното израстване в две направления - ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ И КЛАСА !!!!!!!!!!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Пирин ГД

Мнениеот tsonpen » 03 мар 2014 22:40

bastuna2003 написа:Лудогорец от три години са най-добрия отбор в България. Преди три дни направиха паметен мач в Европа. Играят красиво и комбинативно. И на целия този фон имат 200 човека публика. Та днеска папагалите бяха отишли повече на 150 километра... И на всичко отгоре ще правят нов стадион заради феновете им?! :shock:


Първо имаш грешка в бройката. Имаше 1000 човека по трибуните. Не казваш нищо за непрестанния, студен дъжд.
Другите факти ги знаеш, но явно няма кой да ги асимилира. Мач с Лацио преди 3 дни, а сега срещнаха състав от дъното на А група. Нормално е интересът да е по-малък.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Лудогорец - Пирин ГД

Мнениеот volf » 04 мар 2014 09:54

snakebite написа:За противника на Ернандес - volf...само да вметна:
Ернандес този сезон ( с мача с Пирин) - има 9 мача в А група, от които има ПЕТ гола и 4 асистенции, този същия оплют Ернандес има толкова асистенции и голове колкото - Кишада ( 4 гола и 2 асистенции, от 17 мача) и Иван Стоянов (3 асистенции, от 12 мача) взети заедно за двойно (почти) по малко мачове !
Ернандес този сезон се справя много добре в А група ! И според мен ще бъде чудесна резерва на Марселиньо за другия сезон !
Проблема е му е когато забавя атаките с излишни финтове, иначе има поглед и подава добре, има и хубав шут !
Трябва да поработи в дефанзивен план , защото не умее да пресира добре, и това е пропуск за Европа !!

Добре ги сравняваш тия тримата! Проблемът е че нито един от тях не ми допада като футболна стойност и не мога да ги приема като "база", а другият проблем си го упоменал сам и аз съм го оцветил в зелено - Работата на Ернандес е да НЕ забавя играта и да владее топката ефективно за да отвори пространства в защитната формация на противника и да изведе свой съотборник в голова позиция или да отбележи сам!?
Това обаче са значителни проблеми и наличието им в отбор с претенции, какъвто е Лудогорец, понижават нивото му.
Ако приемем, че можем да се задоволим с тези недостатъци, приемаме и че не можем да се равняваме по най-добрите и започваме да се въртим в омагьосания кръг на проблемите на Българския футбол.
Старанието да правиш най-доброто и по-най добрия начин отличава днешният Лудогорец от Левски и ЦСКА и това ме кара да бъда фен на този отбор! Гледах пресконференцията на Христо Йовов и разбрах защо Левски е толкова посредствен отбор и защо скоро няма да се оправи!:
В този клуб работят хора които не могат да надмогнат представата за посредственоста на своите възможности и затова не могат да мечтаят. Йовов смята че е успешен директор, защото видиш ли Левски отстранили ЦСКА за купата, а по схемата на "другите шефове" Левски се представяли неубедително!
Ами щом за това се бориш, това ще са и успехите ти - откъде да дойдат повече?
Та отклонението беше за това, да стане ясно какво имам в предвид.
Ернандес е добър, но не достатъчно за да бъде плеймейкър на Лдогорец, който искаме да виждаме.
Милесавлевич е звезда в ЦСКА, но присъствието му в Лудогорец не беше оправдано.
На мястото на Ернандес очаквам през лятото да се появи новия Енцо Шифо или Балъков или Зидан или....(изберете си когото искате, толкова много велики 10-сятки има в миналото).
Къде между тях бихте наредили Ернандес?! ... и ако не му намирате място, защо не си пожелаете да му намерим подходящ заместник?
За съжаление има една непреодолима зависимост - Докато в Лудогорец има плеймейкър като Ернандес е невъзможно да има плеймейкър като Шифо, Балъков, Зидан........!
Сами преценете дали желаете Ернандес да остане в Лудогорец или да подсили някой тим от ранга на ЦСКА?
Последна промяна от volf на 04 мар 2014 11:04, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Пирин ГД

Мнениеот tsonpen » 04 мар 2014 10:34

volf написа:Гледах пресконференцията на Христо Йовов и разбрах защо Левски е толкова посредствен отбор и защо скоро няма да се оправи!:
В този клуб работят хора които не могат да надмогнат представата за посредственоста на своите възможности и затова не могат да мечтаят.


Това го намирам за доста ценно и част от отговора защо Лудогорец успява да постигне дори немислими неща, докато много други се повдигат на пръсти, стъпили върху архивни статистики със съмнителна стойност.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта