Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kikooo1912
Мнения: 310
Регистриран на: 11 май 2013 11:06
Контакти:

Re: Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Мнениеот kikooo1912 » 21 фев 2014 23:13

Да прав си с тази победа като гост стават 5, а общо победите в Европа тази година са 9 до момента, дано да станат повече :)

CapO
Мнения: 366
Регистриран на: 07 ное 2008 21:39
Контакти:

Re: Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Мнениеот CapO » 21 фев 2014 23:14

kikooo1912 написа:Браво на Лудогорец! Освен, че заработиха добър коефицент за себе си и за България, счупиха и доста рекорди тази година: най-много победи в Европа за един сезон -9, най-много победи като гост - 4, първият български отбор, който се класира на първо място в групата си. Със сигурност това им представяне ще остане в историята на нашия футбол, но най-хубавото при тях е футболът, който играят и самочувствието което демонстрират срещу отбори спрягани за фаворити срещу тях. Удоволствие е да ги гледам! Пожелавам им успех през пролетта и следващите години и се надявам Ботев да подобри рекордите им в най-скоро време :)


+++

Много ме радва Гората и мен. Дано дебелаците, които управляват футбола ни да гледат и да си водят бележки. Пожелавам го на Ботев, искам и силни Левски и ЦСКА.

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Мнениеот Parmalat » 22 фев 2014 00:36

Истинско чудо е да направиш такъв отбор само с 5 милиона евро бюджет на година и да играе толкова силно и красиво.Аз не помня наш отбор така да е играл.Гледал съм и стари мачове,но такова нещо от български отбор не съм виждал.Ботев,Левски и ЦСКА са със същите бюджети,но явно нещо им куца.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Мнениеот hijack1 » 22 фев 2014 10:21

Бюджета определено е над 5 милиона евро. ЦСКА обявиха официално, че плащат 230хил. лв на месец за заплати.При положение, че българите в Лудогорец са по-малко и следователно чужденците са повече => трябва да взимат повече пари. Което пък гарнирано с трансферите на Мисиджан, Терзиев и Луму някак си не ми се вярва, че само 10 милиона лева е бюджета на отбора.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Мнениеот BRF » 22 фев 2014 10:42

hijack1 написа:Бюджета определено е над 5 милиона евро. ЦСКА обявиха официално, че плащат 230хил. лв на месец за заплати.При положение, че българите в Лудогорец са по-малко и следователно чужденците са повече => трябва да взимат повече пари. Което пък гарнирано с трансферите на Мисиджан, Терзиев и Луму някак си не ми се вярва, че само 10 милиона лева е бюджета на отбора.

Подкрепям!

kev1n
Мнения: 615
Регистриран на: 15 яну 2012 14:08
Контакти:

Re: Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Мнениеот kev1n » 22 фев 2014 11:29

Ние сме тарикати, и тоя бюджет ни е САМО за заплати и трансфери.. ;) Всичко останало като школа, стадион, консумативи, транспорт, лагери и т.н. се поема от спонсори :) Но така е.. като имаш бос който разбира от бизнес.. :)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Мнениеот BRF » 22 фев 2014 11:48

kev1n написа:Ние сме тарикати, и тоя бюджет ни е САМО за заплати и трансфери.. ;) Всичко останало като школа, стадион, консумативи, транспорт, лагери и т.н. се поема от спонсори :) Но така е.. като имаш бос който разбира от бизнес.. :)

Бюджет :? !

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2079
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Мнениеот k20dan4o » 22 фев 2014 12:15

Parmalat, мисля че в сметките които си направил си пропуснал шампиона на Чехия - Спарта Прага или Виктория Пилзен, които са с доста високи коефициенти.

kev1n
Мнения: 615
Регистриран на: 15 яну 2012 14:08
Контакти:

Re: Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Мнениеот kev1n » 22 фев 2014 12:36

Те може да са друг поток или да имат директно място в групите :)

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Коефициентът на Лудогорец за Шампионска Лига или Лига Европа

Мнениеот stefani » 22 фев 2014 14:00

От линка се вижда, че сте 108 -ми, а не 8-ми ? :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта