Лудогорец би лидера в Чехия Спарта Прага

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Лудогорец би лидера в Чехия Спарта Прага

Мнениеот bilyaletdinov » 06 фев 2014 21:02

Лудогорец имат изграден отбор, нормално е да постигат такива резултати. Същото важи и за Литекс. Другите отбори накупиха по 5-6 чужденци и сега ще ги обиграват :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Лудогорец би лидера в Чехия Спарта Прага

Мнениеот BadBoy » 06 фев 2014 21:06

red__army написа:Опердашиха Източна Европа....ще имат собствен стадион скоро-читав.Ако догодина влезнат в ШЛ или ЛЕ,възможния минимум... е 2 мил. евро,от тук нататък Домусчиев само ще допълва 50% от бюджета.ШЛ означава че клуба ще се самоиздържа.Скоро не виждам шансове за Левски,ЦСКА и нукой от останарите да се мери с тях.Ботев е частен случай...първо Мъри не е за там,второ има и други като него,трето-Цветан Василев е далеч от клуба,това пречи много за правилното управление.Ще бъде безумно харчене и най-много ЛЕ.Жалко за верните фенове.Моя любим ЦСКА....Томов марш,Стойчо да си помисли дали да остава или да заминава с него....в година на оцеляване той ми говори за "вариативност" на постовете,500 К за нов нападател.... с този ограничен бюджет,а нещата опират не до ЛЕ....а до оцеляване.Трябваше да продадем Менди и Мързелиньо,зощото са калпави и защото ни даваха някакви пари за тях и защото си заминават след 6 месеца,но Стойчо се застрахова...и не го е'е че на тези всички се плащат заплати....а той е "спасителя от ръжта".

Небързайте да правите, каквито и да е било изводи.
Лудогорец го имаха това и с началото на сезона,
постигнаха успехи, но и много поражения имат.
С децата от Ловеч са с равни точки, а Ловеч дали са похарчили и 1/4 от тяхното.
Контролата със Спарта нямам идея, как е била,, тъй като по това време пътувах но гледам, че един пряксвободен удар е направил разликата.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
nikita 333
Мнения: 1014
Регистриран на: 15 фев 2013 17:50
Контакти:

Re: Лудогорец би лидера в Чехия Спарта Прага

Мнениеот nikita 333 » 06 фев 2014 21:30

Captain Stottlemeyer написа:
Green_Eagles написа:С всеки мач стават величествени!
Великолепен клуб, това е клуб-перла в реалността на жалката ни държава, първенство и т.н.................

Нищо ново под слънцето. Нормално е държавата да ни е жалка (след като се управлява от олигарси), а болните в Разградската болница да гладуват и там да не достигат специалисти. По-важното е, че някои си начесват крастата. Иначе от 20 футболисти на "Лудогорец", взели участие в контролата срещу "Спарта", 15 са чужденци, които със сигурност не се разписват срещу средната заплата за България... 8-) Затова не трябва да ни учудват и провалите на националния отбор по футбол, както и примерно това, че някакъв спортист от Кралство Тонга (държавица в Тихия океан с население малко над 100 000 души) дава по-добро време от нашия представител в спускането с шейни в Сочи... 8-)

Абе разбирачо!Ти кога ходи на свиждане на тия болни че ги знаеш или просто ей така да си лаеш само??И какво общо има Лудогорец с тия болни,ако левски бяха победили днес ,по здрави ли щяха да са и нахранени??Аман от комплексари тук,ей!!!
По страшен от спин-а, по-опасен от рак-а си остава простака!!!

Потребителски аватар
dickinson
Мнения: 485
Регистриран на: 30 ное 2012 22:16
Контакти:

Re: Лудогорец би лидера в Чехия Спарта Прага

Мнениеот dickinson » 06 фев 2014 22:27

контролите нямат значение, важни са истинските мачове
да не се захласваме по контролите

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец би лидера в Чехия Спарта Прага

Мнениеот tsonpen » 06 фев 2014 22:36

Ивайло Лудогорец написа:
kikooo1912 написа:Лудогорец няма да загубят мач през пролетта и ще завършат поне на 15 точки пред втория



Никав шанс :lol: :mrgreen:


И аз така мисля. Контролите са едно, официалните срещи - друго. Да не забравяме, че понякога се опира и до късмет, че и до други неща.
Гледам, че почти всеки от останалите отбори в седмицата правят по нещо впечатляващо. Кой селекция, кой с добри контроли. Това би означавало, че Лудогорец ще има тежки съперници у нас, което обаче ще е много полезно. От една страна тези мачове ще подготвят Лудогорец за ЕКТ, от друга - останалите отбори ще играят и помежду си и ще си вземат точки. Дано само не се заформи някакъв заговор срещу първия, защото си мисля, че лидерството на Лудогорец за трета поредна година сигурно доста дразни на първо място Ганчев, на второ допускам, че Цветан Василев има някакви амбиции.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Лудогорец би лидера в Чехия Спарта Прага

Мнениеот boabbb » 07 фев 2014 10:58

Captain Stottlemeyer написа:
Green_Eagles написа:С всеки мач стават величествени!
Великолепен клуб, това е клуб-перла в реалността на жалката ни държава, първенство и т.н.................

Нищо ново под слънцето. Нормално е държавата да ни е жалка (след като се управлява от олигарси), а болните в Разградската болница да гладуват и там да не достигат специалисти. По-важното е, че някои си начесват крастата. Иначе от 20 футболисти на "Лудогорец", взели участие в контролата срещу "Спарта", 15 са чужденци, които със сигурност не се разписват срещу средната заплата за България... 8-) Затова не трябва да ни учудват и провалите на националния отбор по футбол, както и примерно това, че някакъв спортист от Кралство Тонга (държавица в Тихия океан с население малко над 100 000 души) дава по-добро време от нашия представител в спускането с шейни в Сочи... 8-)

Е, да, ама сега като дадат 4 млн. за стадиона, Домусчиев ще направи стадион бижу с минаре, даже :mrgreen: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец би лидера в Чехия Спарта Прага

Мнениеот tsonpen » 07 фев 2014 11:30

boabbb написа:Е, да, ама сега като дадат 4 млн. за стадиона, Домусчиев ще направи стадион бижу с минаре, даже :mrgreen: :lol:

Може да си сигурен, че на никой в Лудогорец не му трябва минаре, но си мисля, че една кланица за различни видове добитък отново ще има :mrgreen:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
molteni
Мнения: 1365
Регистриран на: 08 юни 2011 23:40
Контакти:

Re: Лудогорец би лидера в Чехия Спарта Прага

Мнениеот molteni » 07 фев 2014 15:54

tsonpen написа:
boabbb написа:Е, да, ама сега като дадат 4 млн. за стадиона, Домусчиев ще направи стадион бижу с минаре, даже :mrgreen: :lol:

Може да си сигурен, че на никой в Лудогорец не му трябва минаре, но си мисля, че една кланица за различни видове добитък отново ще има :mrgreen:


:lol:

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Лудогорец би лидера в Чехия Спарта Прага

Мнениеот mozart » 07 фев 2014 21:56

tsonpen написа:
boabbb написа:Е, да, ама сега като дадат 4 млн. за стадиона, Домусчиев ще направи стадион бижу с минаре, даже :mrgreen: :lol:

Може да си сигурен, че на никой в Лудогорец не му трябва минаре, но си мисля, че една кланица за различни видове добитък отново ще има :mrgreen:


Точно това мнение ме развесели страхотно! :) :) :)
Аз съм от Микре Юнайтед



Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта