Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kikooo1912
Мнения: 310
Регистриран на: 11 май 2013 11:06
Контакти:

Re: Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Мнениеот kikooo1912 » 09 яну 2014 18:46

Колко злобни малки душици има в тоя форум, не е истина! Вместо да се радват на успехите на един Български отбор, каквито и да са те, те търсят "под вола теле" за да ги омаловажат. Нещастници търсете положителните неща в живота иначе ще го пропилеете без да му се порадвате!

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4109
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Мнениеот JACKO » 09 яну 2014 18:54

kikooo1912 написа:Колко злобни малки душици има в тоя форум, не е истина! Вместо да се радват на успехите на един Български отбор, каквито и да са те, те търсят "под вола теле" за да ги омаловажат. Нещастници търсете положителните неща в живота иначе ще го пропилеете без да му се порадвате!

[offtopic]Ей Човек , фен съм ти .[/offtopic]
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Мнениеот tsonpen » 09 яну 2014 20:16

stoyankd написа:[offtopic]Съмнявам се един шофьор(дори и с най-висока категория, дори и да се казва Цонко Пенев) да знае какво е притча.[/offtopic]


Ха-ха-ха, шофьор :mrgreen: Баба ти е шофьор! Що се излагаш, глупако?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Мнениеот tsonpen » 09 яну 2014 20:19

7gola написа:ако класацията е за далавери и нагласени мачове и купени съдий трябва да са на първо място , те май не знаят кой е лудогорец ?


Един съдиЙ, един хавлиЙ - че те циганите знаят по-добре български.
А ако класацията е за грамотност, ти къде си?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Мнениеот stoyankd » 09 яну 2014 23:34

tsonpen написа:
stoyankd написа:[offtopic]Съмнявам се един шофьор(дори и с най-висока категория, дори и да се казва Цонко Пенев) да знае какво е притча.[/offtopic]


Ха-ха-ха, шофьор :mrgreen: Баба ти е шофьор! Що се излагаш, глупако?

За баба ми(да е жива и здрава, скоро навърши 92г.), не знам да е имала правоспособност. За теб бих добавил- безработен шофьор, макар много хора да пишат, че ти плащат да тропаш глупости по клавиатурата. С 8 клас това е, безработен шофьор и глупак тропач. [offtopic]И цял живот на село.[/offtopic]

Viv.Brooke
Мнения: 1180
Регистриран на: 24 ное 2011 00:03
Контакти:

Re: Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Мнениеот Viv.Brooke » 09 яну 2014 23:52

Браво за постижението! Отново надградихме... Ех, Разград, Разград! Ех, Българийо :)
[center]01001100011101010110
01000110111101100111
01101111011100100110
01010111010001110011

Изображение[/center]

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Мнениеот D.Georgiev » 10 яну 2014 00:40

stoyankd написа:
tsonpen написа:
stoyankd написа:[offtopic]Съмнявам се един шофьор(дори и с най-висока категория, дори и да се казва Цонко Пенев) да знае какво е притча.[/offtopic]


Ха-ха-ха, шофьор :mrgreen: Баба ти е шофьор! Що се излагаш, глупако?

За баба ми(да е жива и здрава, скоро навърши 92г.), не знам да е имала правоспособност. За теб бих добавил- безработен шофьор, макар много хора да пишат, че ти плащат да тропаш глупости по клавиатурата. С 8 клас това е, безработен шофьор и глупак тропач. [offtopic]И цял живот на село.[/offtopic]


tsonpen го познавам лично, мога само да ти кажа, че си много, много далеч от истината и че най-вероятно живеете в едно и също "село" ...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Мнениеот volf » 10 яну 2014 01:57

stoyankd написа:
tsonpen написа:
stoyankd написа:Един човек бил много богат, имал много приятели, много познати към които бил много щедър.
Случило се обаче така че загубил парите си, фирмите му фалирали, приятелите и познатите изчезнали, жена му го напуснала, децата спрели да му говорят. Целият му живот се сринал. Опитал да намери работа тук и там, но без успех. Накрая, стигнал до дъното на отчаянието, решил да се обеси. С последните си пари влязъл в един магазина да купи въже. В магазина продавачът го попитал:
- За какво ти е това въже?
- Животът ми се преобърна, загубих всичко! Няма вече за какво да живея! Ще се обеся.
Продавачът му дал му въжето, а с него и една бележка и му поръчал:
- Щом се прибереш у вас, прочети бележката преди да се обесиш.
Тръгнал си човекът, прибрал се, приготвил примкат и се сетил за бележката. Извадил я от джоба си и прочел „Няма да е все така“…
Помислил малко човекът и някаква надежда се зародила у него. Махнал въжето от врата си.
Минало време, малко по малко човекът започнал пак да се замогва, възстановил бизнеса си и парите си. Решил да даде угощение в чест на това че отново живее добре. Поканил целия град, дошъл и магазинерът. Стоял кротко на една маса и само наблюдавал.
Отишъл при него домакинът и му казал:
- Благодаря ти, добри човече! Ти ми спаси живота с онази бележка. Сега отново съм богат, имам приятели и животът ми има смисъл. Кажи какво да направя за да ти се отблагодаря?
Магазинерът го погледнал, поклатил глава и казал:
- Нищо не искам, освен едно - запомни добре, няма да е все така!


Вижда се, че си мъдрец и половина ;)
Едно въпросче: Когато ни отстрани Динамо Загреб, каза ли ни: Няма да е все така, ще дойде ден вие да ги отстраните?

Това не съм го измислил аз умнико, това притча.[offtopic]Съмнявам се един шофьор(дори и с най-висока категория, дори и да се казва Цонко Пенев) да знае какво е притча.[/offtopic]

Колега stoyankd с тази "притча" ти вдигна твърде много нивото на този форум.
Вдигна го толкова високо, че ние несретните селски драскачи, както сам си усетил, не доловихме нуждата от такова великолепно слово.
"Притча"-та звучи доста поучително и заради това искрено се надяваме да и намеритш по-подходящо място, може би във вашия форум, където ще бъдеш разбран от всевишните.
Да, не си е заслужавало писането, защото ние очаквахме да прочетем твоето мнение, по настоящата тема, но тъй, като ти използуваш такова (притча), писано незнайно кога, от незнайно кого във връзка с успехите на Лудогорец, ще се задоволим изцяло и единствено с него.
Благодарим ти за участието, но не си за тук където се приемаме с безбройните си недостатъци.
Успех всред мъдрите граждани.
П.с. И не се тревожи за нивото на този, когото наричаш Цонко Пенев. В днешният мобилен свят вероятноста да е шофьор, макар и с не висока категория, е огромна. Неговите мнения са съобразени, както със смисала на темата, така и с нивото на потребителите в форума.
Единствените наколко думи твое производство обаче, сериозно ме карат да се притеснявам за твоето ниво и начинът по които изпълняваш задълженията на професията си?
Дано да не си шофьор, дано......., дано!!! (По безопасно е........)

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Мнениеот stoyankd » 10 яну 2014 10:32

volf написа: Колега stoyankd с тази "притча" ти вдигна твърде много нивото на този форум.
Вдигна го толкова високо, че ние несретните селски драскачи, както сам си усетил, не доловихме нуждата от такова великолепно слово.
"Притча"-та звучи доста поучително и заради това искрено се надяваме да и намеритш по-подходящо място, може би във вашия форум, където ще бъдеш разбран от всевишните.
Да, не си е заслужавало писането, защото ние очаквахме да прочетем твоето мнение, по настоящата тема, но тъй, като ти използуваш такова (притча), писано незнайно кога, от незнайно кого във връзка с успехите на Лудогорец, ще се задоволим изцяло и единствено с него.
Благодарим ти за участието, но не си за тук където се приемаме с безбройните си недостатъци.
Успех всред мъдрите граждани.
П.с. И не се тревожи за нивото на този, когото наричаш Цонко Пенев. В днешният мобилен свят вероятноста да е шофьор, макар и с не висока категория, е огромна. Неговите мнения са съобразени, както със смисала на темата, така и с нивото на потребителите в форума.
Единствените наколко думи твое производство обаче, сериозно ме карат да се притеснявам за твоето ниво и начинът по които изпълняваш задълженията на професията си?
Дано да не си шофьор, дано......., дано!!! (По безопасно е........)

Не знаех, че този форум е само за отбрани потребители. Само те могат да споделят мнения и коментари. Ако не си от богопомазаните, научаваш нещо за близките ти роднини. Така се случи и с моята баба. Няма проблем, нито имам желание, нито време да вися по цял ден тук. На основния автор в този форум, който ти така неудачно защитаваш, искам до припомня единственото ми мнение за мача с Динамо м.г.http://forum.gong.bg/ludogorets/viewtopic.php?f=83&t=111353&p=3648889&hilit=%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86+%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%BE#p3648889.
Не мога да разбра, какво толкова дразнещо има в тази притча, която е копирана без никаква намеса от моя страна. Колега Volf, не съм аз виновен, че имаш безбройни недостатъци и не можеш да разбереш нещо, което би разбрало и петгодишно дете.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Лудогорец на 40-то място в света за 2013 година

Мнениеот volf » 10 яну 2014 14:26

stoyankd написа:
volf написа: Колега stoyankd с тази "притча" ти вдигна твърде много нивото на този форум.
Вдигна го толкова високо, че ние несретните селски драскачи, както чсам си усетил, не доловихме нуждата от такова великолепно слово.
"Притча"-та звучи доста поучително и заради това искрено се надяваме да и намеритш по-подходящо място, може би във вашия форум, където ще бъдеш разбран от всевишните.
Да, не си е заслужавало писането, защото ние очаквахме да прочетем твоето мнение, по настоящата тема, но тъй, като ти използуваш такова (притча), писано незнайно кога, от незнайно кого във връзка с успехите на Лудогорец, ще се задоволим изцяло и единствено с него.
Благодарим ти за участието, но не си за тук където се приемаме с безбройните си недостатъци.
Успех всред мъдрите граждани.
П.с. И не се тревожи за нивото на този, когото наричаш Цонко Пенев. В днешният мобилен свят вероятноста да е шофьор, макар и с не висока категория, е огромна. Неговите мнения са съобразени, както със смисала на темата, така и с нивото на потребителите в форума.
Единствените наколко думи твое производство обаче, сериозно ме карат да се притеснявам за твоето ниво и начинът по които изпълняваш задълженията на професията си?
Дано да не си шофьор, дано......., дано!!! (По безопасно е........)

Не знаех, че този форум е само за отбрани потребители. Само те могат да споделят мнения и коментари. Ако не си от богопомазаните, научаваш нещо за близките ти роднини. Така се случи и с моята баба. Няма проблем, нито имам желание, нито време да вися по цял ден тук. На основния автор в този форум, който ти така неудачно защитаваш, искам до припомня единственото ми мнение за мача с Динамо м.г.http://forum.gong.bg/ludogorets/viewtopic.php?f=83&t=111353&p=3648889&hilit=%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86+%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%BE#p3648889.
Не мога да разбра, какво толкова дразнещо има в тази притча, която е копирана без никаква намеса от моя страна. Колега Volf, не съм аз виновен, че имаш безбройни недостатъци и не можеш да разбереш нещо, което би разбрало и петгодишно дете.

Моите безброй недостатъци се дължат на факта, че съм смъртен.
Как обаче Вие (ти) Гражданите да изживеете моето нествършенство...?!
Знае се че поне 99,9% от гражданското общество на тази планета живее в София, но така и не се научих, как да Ви разпознавам за да мога да Ви се възхищавам!
Може би носите табела със стрлка напред/нагоре или пък разказвате притчи, които шофьори и различни не разбират, а........?!
Впечатлен съм най вече от твоето гражданско превъзходство да раздаваш професии и да задаваш параметри на интелекта на хората, които ги практикуват!
Накрая, преди да ни напуснеш завинаги, обясни ми, ако в притчата е имало смисъл и той има връзка с темата, си искал да кажеш, че " Лудогорец няма винаги да бъде на 40 място в световните футболни класации" ли и не можеше ли да го напишеш в едно съставено от теб изречение?... или пък такава посредственост не е приета всред гражданите?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта