ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10181
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Мнениеот CSKA 78 » 21 фев 2014 14:25

hijack1 написа:Отвореното цскарче, виж какво си писал преди няколко дена :
Вие наистина май си повярвахте,а?!Няма лошо да се надъхвате,но реалността е такава,че ако завършите наравно(в първия мач) трябва много да почерпите! 8-) ;)


Лудогорец бие в Европа и това е! Не трябвало да се радваме....бихме Лацио с човек по-малко/макар и след това да се изравниха броят на играчите/, а 1-вото полувреме играхме доста по-добре от тях.. Радваме се на настоящето, а то показва, че сме най-добрия отбор в България. Няма такова нещо във футбола като реален и нереален резултат. Резултатът е такъв, какъвто показва таблото в края на мача, така че няма нужда да омаловажаваш това кеото постига Евробоеца.



Е,и?Не съм ли бил прав,ако не беше Стоянов какъв щеше да бъде резултата!??
Не казвам да не се радвате и не ви омаловажавам успеха,само казвам да се радвате с мярка,защото има още много работа за вършене!

За да ме разбереш правилно ще ти дам пример:ЦСКА-Блекбърн.
Там завършихме наравно(1:1) и си мислехме,че в София ще победим,но първото полувреме тук резултатът беше 3:0 за Блекбърн.Второто полувреме изравнихме
резултата(стана страхотен мач,който ще се помни още много дълго време) и малко не ни стигна за да победим,но в крайна сметка бяхме елиминирани.
Има и още доста примери за български отбори(и не само български) в европейски мачове,при това с добър резултат от първия мач,които отбори в последствие биват отстранявани.
Сега ще ми кажеш,че вие не сте ЦСКА и правилно,наистина не сте, само се опитвате да приличате на ЦСКА от времето на Костадинов,Стоичков и Пенев!(както ви сравняват някои журналя).
Хубавото е,че ЦСКА тогава беше съставен от българи,които после направиха националният отбор силен?
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
ГеоргиЖеков
Мнения: 38
Регистриран на: 17 фев 2014 00:22
Контакти:

Re: ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Мнениеот ГеоргиЖеков » 21 фев 2014 14:35

Браво Лудогорец!
Аз попринцип не се интересувам от футбол, но тези Лацио са фашистки престъпници, което е почти като нацистки престъпници, а нацистите са съюзници с комунистическите престъпници от СССР.
Успех на Лудогорец и в реванша.
Бог да пази България от комунисти!
#Антикомунизъм

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 21 фев 2014 14:46

ГеоргиЖеков написа:Браво Лудогорец!
Аз попринцип не се интересувам от футбол, но тези Лацио са фашистки престъпници, което е почти като нацистки престъпници, а нацистите са съюзници с комунистическите престъпници от СССР.
Успех на Лудогорец и в реванша.
Бог да пази България от комунисти!

Хаха е недей пренася гаврата с онова животно в тези теми де... Сериозно говоря.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16764
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 21 фев 2014 14:49

Честито! Много луд и емоционален мач и за щастие позитивен резултат.
Често липсата на самочувствие е спъвала българските отбори, но вчера на родния шампион не му липсваше такова - от самото начало без притеснение излязоха да се надиграват и да се борят за победата. През първото полувреме съвсем реално "Лудогорец" можеха да поведат и с повече. Мен лично не ме е яд за пропуска на Дяков от 11-те метра - за мен тази дузпа беше доста спорна и по-скоро мисля, че не трябваше да се дава, тъй като ръката на Цана беше прибрана до тялото му. Много повече ме хвана яд за гредата на Марселиньо, но в идеален момент Безяк ги наказа с много класно изпълнение. Много голям непредък има при този играч. През миналата пролет ми изглеждаше просто като консуматор, който получава топката в наказателното поле и често вкарва чистите положения. Сега вече си личи, че може сам да си изработва ситуации и да вкарва много красиви и важни голове. (Кой знае, ако не се беше контузил на "Герена" в пролетния мач, вероятно щеше да вкара положенията, които Кишада тогава изпусна, и да не се стига до драмите в последния кръг.)
За втората част обаче имам доста критики. Дори при 11 на 11 и 10 на 10 на моменти "Лудогорец" бяха на ръба да се огънат. Не един и два случая си спомням, в които крайните защитници (Кайсара повече - Минев не толкова) се бяха увлекли напред и просто в зоната им нямаше човек, така че Лацио се оказваха с числено превъзходство дори при постепенна атака. Съответно се стигна дотам, че Стоянов да прави чудеса (поздравления за него - много голям мач изигра), а веднъж и Ешпиньо. Нямаше да бъде нереално, ако Лацио бяха стигнали до частичен или дори пълен обрат - определено си имаха достатъчно положения за това.
Относно дузпата за Лацио, в първия момент ми се стори, че има фаул, но след като видях повторенията, по-скоро Андерсон си повлече крака, така че и тя беше пресилена според мен. Много голяма глупост направи Дяков с втория жълт картон. Като знаеш, че вече имаш един, просто нямаш право да извършваш такова нарушение - някои съдии дори биха дали директен червен за такъв фаул. Капитан е на отбора и би следвало да не повтаря такива изцепки, които са му се случвали и преди. Имах си аз още на почивката известни предчувствия, че ще направи подобна простотия - може би още на полувремето трябваше да бъде заменен, тъй като си личеше, че е на ръба (дузпата със сигурност го е изнервила допълнително). Варявам, че Ешпиньо и Златински ще успеят да изнесат тежестта на мача в София.
В крайна сметка много престижна победа за българския шампион, постигната с доста класа и малко късмет. Това, че Лацио не са в добър период или са били с някои резерви, не умаловажава успеха. (В обратната посока пък може да се каже, че италианците всъщност са в по-добра спортна форма, тъй като "Лудогорец" доскоро не бяха подновили официалните мачове. :idea: ) Гредите, дузпите и червените картони бяха по 1, но за щастие не и головете. 8-) Нямам търпение да дойде другият четвъртък, за да видим дали "Лудогорец" ще свърши и останалата част от работата, а тя определено ще е по-трудната. Ако се стигне до двубой с Валенсия, ще съм много радостен.
П.П. Вчера определено имах чувството, че Безяк ще оплеска атаката, при която стана голът. Като пое топката по левия фланг и навлезе навътре, очаквах да комбинира с Мисиджан наляво. Като видях, че приближава съперников играч, реших, че ще му отнеме топката, и почти бях почнал да псувам словенеца, че я задържа прекалено, а не комбинира. Той обаче преодоля съперника доста технично. След това напредна още и пак за малко щях да почна да негодувам, че не подава, но в следващия миг просто изригнах след онази тупалка. За броени мигове коренна промяна в настроението ми - чак смешно ми става, като си спомня сега. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

kev1n
Мнения: 615
Регистриран на: 15 яну 2012 14:08
Контакти:

Re: ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Мнениеот kev1n » 21 фев 2014 15:57

CSKA 78 - самоубий се ве пич! Видя ли се колко разбираш от футбол ? Видя ли се ? Жалкар! Кво стана с "прогнозите" за разгром ? Какво стана с 213087129873:0 ? Смешко! Са видиш ли сме щели да паднем... пак.. нормално е.. от мача със Слован го разправяш това.. нормално е все някога да познаеш.. няма безгрешни! Но айде да бъдем/ш поне малко реалисти.. вчера ни били натиснали и т.н.. ами ако Дяков беше вкарал, Марси беше стрелял с 5 санта по-доло и мишо с 5о санта по-ляво ? А ако беше 0:4 първото полувреме ? Какво тогава ? Нормално е когато играеш с човек по-малко да си притиснат през това време! Но е похвално когато играеш с човек по-малко 2о минути, като домакин, когато си аутсайдер в срещата, и да не успеят да ти вкарат.. ТОВА Е ИСТИНАТА!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10181
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Мнениеот CSKA 78 » 21 фев 2014 16:55

kev1n написа:CSKA 78 - самоубий се ве пич! Видя ли се колко разбираш от футбол ? Видя ли се ? Жалкар! Кво стана с "прогнозите" за разгром ? Какво стана с 213087129873:0 ? Смешко! Са видиш ли сме щели да паднем... пак.. нормално е.. от мача със Слован го разправяш това.. нормално е все някога да познаеш.. няма безгрешни! Но айде да бъдем/ш поне малко реалисти.. вчера ни били натиснали и т.н.. ами ако Дяков беше вкарал, Марси беше стрелял с 5 санта по-доло и мишо с 5о санта по-ляво ? А ако беше 0:4 първото полувреме ? Какво тогава ? Нормално е когато играеш с човек по-малко да си притиснат през това време! Но е похвално когато играеш с човек по-малко 2о минути, като домакин, когато си аутсайдер в срещата, и да не успеят да ти вкарат.. ТОВА Е ИСТИНАТА!


Еми,като си тръгнал да се самоубиваш-МОЛЯ!Само не се опитвай да прилъгваш и други хора да ти правят компания!! :lol:
Айде да ми покажеш мнението ми където съм написал ,че ще паднете от Лацио с много на нула, ве олигофренум(вече си заслужи титлата)!!
Ако не ми разбираш мненията,прочети ги няколко пъти и ,ако пак не ни разбираш ,тогава отиди си купи малко акъл!
Ако си мислиш,че можехте да поведете с 3;4:0 на Лацио,значи съвем не си добре и трябва да вземеш спешни мерки!
Жалкар,смешко и др. ще казваш на баща си,че е помогнал да се родиш такъв!
Друг път по-добре не ми дръж такъв тон,не се намираме в някоя маала на Разград! ;)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Мнениеот Parmalat » 21 фев 2014 17:06

CSKA 78 написа:
kev1n написа:CSKA 78 - самоубий се ве пич! Видя ли се колко разбираш от футбол ? Видя ли се ? Жалкар! Кво стана с "прогнозите" за разгром ? Какво стана с 213087129873:0 ? Смешко! Са видиш ли сме щели да паднем... пак.. нормално е.. от мача със Слован го разправяш това.. нормално е все някога да познаеш.. няма безгрешни! Но айде да бъдем/ш поне малко реалисти.. вчера ни били натиснали и т.н.. ами ако Дяков беше вкарал, Марси беше стрелял с 5 санта по-доло и мишо с 5о санта по-ляво ? А ако беше 0:4 първото полувреме ? Какво тогава ? Нормално е когато играеш с човек по-малко да си притиснат през това време! Но е похвално когато играеш с човек по-малко 2о минути, като домакин, когато си аутсайдер в срещата, и да не успеят да ти вкарат.. ТОВА Е ИСТИНАТА!


Еми,като си тръгнал да се самоубиваш-МОЛЯ!Само не се опитвай да прилъгваш и други хора да ти правят компания!! :lol:
Айде да ми покажеш мнението ми където съм написал ,че ще паднете от Лацио с много на нула, ве олигофренум(вече си заслужи титлата)!!
Ако не ми разбираш мненията,прочети ги няколко пъти и ,ако пак не ни разбираш ,тогава отиди си купи малко акъл!
Ако си мислиш,че можехте да поведете с 3;4:0 на Лацио,значи съвем не си добре и трябва да вземеш спешни мерки!
Жалкар,смешко и др. ще казваш на баща си,че е помогнал да се родиш такъв!
Друг път по-добре не ми дръж такъв тон,не се намираме в някоя маала на Разград! ;)



Абе тоя хейтър защо не го баннвате?Ясно се вижда че провокира сайта.Иначе ето ти мнението на италинаците които разбират със сигурност футбола много по-добре от теб :arrow:

Италианските медии хвалят българския шампион Лудогорец и съсипват от критики Лацио след гръмката победа на нашия отбор с 1:0 над римските "орли" в първи 1/16-финали на Лига Европа.

Голямо внимание и висока оценка получава българският национален вратар Владислав Стоянов. За изявите си на стадион "Олимпико" Стоянов е оценен с 8 от "Спортмедиасет".

ЕТО НЯКОИ ОТ ЗАГЛАВИЯТА:

"Гадзета дело Спорт": Стоянов реши мача

"Спортмедиасет": Чудовищен Владислав Стоянов

"Тутоспорт": Лацио се срина като домакин срещу Лудогорец

"Кориере дело Спорт": Лудогорец вгорчи вечерта на Лацио в емоционален мач

"Ла Република": Лудогорец взриви Рим

"АНСА": Лацио в нокаут след провал

"РАИ": Грешна стъпка за Лацио
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 21 фев 2014 17:08

Той хейтър? И понеже е хейтър затова бяхме единствените, които казахме, че Лудогорец на 1000% излиза от групите и ако не го направи ще е престъпно. Ама да, хейтър е.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Мнениеот tsonpen » 21 фев 2014 17:12

Честита победа!
Най-много ми хареса, че преди мача много хора (които дори не са фенове на Лудогорец) бяха уверени, че ще победим. Коментарите също бяха спокойни и говореха в множествено число: "Трябва да вкараме гол, дано да запазим победата". В същото време ми се струва, че на отбора му трябва още малко самочувствие. Започнаха твърде предпазливо, на моменти бяха прекалено бавни и внимателни, а през второто полувреме правеха грешки от нервност.
Невероятни Владо, Моци, Безяк, Минев...
Дузпа в наша полза ми се струва, че нямаше. За тях имаше. Съдията този път поне не беше пристрастен, иначе направи грешки, наред с точните, чак педантични отсъждания.
С този червен картон, поне по-лесно ще се нареди съставът за "Ботев". А после идва по-трудното - мачът на Националния стадион. Все още нищо не е сигурно.
[center]Изображение[/center]

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: ЛЕ: Лацио - Лудогорец - 0:1 FT

Мнениеот Parmalat » 21 фев 2014 17:19

Блестящото представяне на Лудогорец в Лига Европа носи все повече позитиви на клуба, а един от тях е постоянно растящата цена на нападателя Роман Безяк.

Вчера срещу Лацио словенецът заби поредния си гол в турнира и отново привлече вниманието върху себе си.

В края на 2013 година босът на Лудогорец Кирил Домусчиев постави цена на Безяк от 5 милиона евро. През лятото обаче европейските клубове, които следят голмайстора, ще трябва да наддават с много по-големи суми, за да го привлекат.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта