Роман Безяк (Фен тема)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Роман Безяк (Фен тема)

Мнениеот D.Georgiev » 01 мар 2014 13:42

Момчето доста трудно навлезе в отбора, доста критики трябваше да изтърпи. Безяк дойде в Разград след много силен сезон в Целиье с 34 мача и 16 гола. В контролите правеше страхотни пробиви (да пробиви с финтове), още тогава се виждаше, че не е просто консуматор, а може сам да си изработва положенията. Помня дори контрола, в която влезе от границата на наказателното, сви навътре, преодоля трима защитници, и стреля в противоположния ъгъл - точно гол стил Мисиджан. Винаги съм го защитавал, защото потенциалът му се виждаше и основният проблем беше на психическа основа. След този сезон за мен това е "Девятката на Лудогорец" и на този етап не виждам, кой ще съумее да му отнеме прозвището. Разбира се, пожелавам си някой все пак да успее!

И още нещо - мисля, че вече "Лудогорец" притежава титулярния нападател на Словения.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Роман Безяк (Фен тема)

Мнениеот Parmalat » 02 мар 2014 00:21

Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев не спира да хвали нападателя Роман Безяк. След силното му представяне в двата мача с Лацио според бизнесмена цената на тарана е скочила още.
- Наско Фурнаджиев се пошегува с мен и каза, че цената на Безяк се е вдигнала още. Ето казвам ви, той вече не струва 5, а 10 млн. евро. До лятото ще видим, може да поскъпне и още. Ако вкарва още голове и наказва сериозни вратари, ще си вдига още цената. Но това не важи само за него, който се представя добре, расте нагоре. Затова са и в нашия отбор. Имаме много талантливи и млади момчета, не играли в Европа, но при нас мечтата им се сбъдва - каза босът.
Именно след мача с ПСВ, когато словенецът вкара 2 гола, Домусчиев обяви, че ще иска 5 млн. евро за нападателя си.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Роман Безяк (Фен тема)

Мнениеот Parmalat » 03 мар 2014 16:26

Интересът към звездата на Лудогорец Роман Безяк расте с всеки следващ ден. Последните информации са, че два отбора от Франция следят от близо ситуацията около словенеца и са готови да пратят оферти през лятото.

Става въпрос за първодивизионните Тулуза и Бордо. Освен това според други информации Безяк е желан и от италианските Лацио и Парма, а в последните дни се появиха слухове, че дори и Манчестър Юнайтед се интересува от неговите услуги.

Нападателят има 17 гола във всички турнири и се представя повече от добре. Той има договор с Лудогорец до 2016 година. Собственикът на разградчани Кирил Домусчиев пък отсече, че няма да се раздели с този играч за по-малко от 10 милиона евро.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Spetz
Мнения: 172
Регистриран на: 28 фев 2014 13:50
Контакти:

Re: Роман Безяк (Фен тема)

Мнениеот Spetz » 11 мар 2014 11:33

според мен Роман Безяк е най-добрият централен нападател в родната Агрупа в момента и го доказва с добрите си игри както в родния шампионат така и в Лига Европа

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Роман Безяк (Фен тема)

Мнениеот Parmalat » 13 мар 2014 17:27

Един от хората, които привличат футболисти в Зенит ще наблюдава на живо срещата между Лудогорец и Валенсия. Гонг научи, че тази сутрин италианецът Матео Томоци е пристигнал в София, а мисията му е свързана с мача от турнира Лига Европа, който ще се играе на стадион „Васил Левски“.

Италианецът бе част от екипа на Лучано Спалети. Преди няколко дни треньорът бе освободен, но сънародникът му продължава да работи в Зенит.

Матео Томоци вероятно ще наблюдава изявите на футболисти и от двата тима. Според запознати от Лудогорец най-сериозен интерес предизвиква голмайсторът Роман Безяк. Словенецът реализира доста попадения в Лига Европа. От него си изпати тимът на Лацио. Безяк наказа два пъти отбора от Рим в срещите между двата отбора от предишната фаза на надпреварата.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: Роман Безяк (Фен тема)

Мнениеот MaX » 21 мар 2014 20:50

Безячко да струва 10 милиона :?: По-голям виц не съм чувал скоро :mrgreen:
То нашия Славчев трябва да струва 100-милиона :shock:

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Роман Безяк (Фен тема)

Мнениеот tsonpen » 21 мар 2014 21:09

MaX написа:Безячко да струва 10 милиона :?: По-голям виц не съм чувал скоро :mrgreen:
То нашия Славчев трябва да струва 100-милиона :shock:


Не се научихте, че едно нещо струва толкова, колкото се платят за него. Вашият, нашият - глупости!
6 гола е постижение в Лига Европа и ако Безяк завърши подобаващо сезона в родната А група, що да не се продаде за повечко пари? Рекламата не е за пренебрегване.
Но да си кажем истината, двата му пропуска в последните два мача са кофти. С тях можеше да е направил 8 попадения и да е минал в друга орбита. Но тъкмо сега ще има за какво да драпа и да се доказва ;)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта