Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот pomiqr272 » 16 дек 2017 15:05

Вандерсон, Анисе и Мисиджан незабавно трябва да бъдат продадени. Отдавна минаха тавана си в България и няма смисъл да ги мъчат. Личи им, че им е тегаво да поритват тук.

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 16 дек 2017 15:53

Sisi 1914 написа:
krumeto написа:
Sisi 1914 написа:Чувате се само като отбележите гол.
Все 1 стеотишли даси пиете кафенцето, а не да гледате любимците си.
:o

Да, пия си кафето и си ги гледам. :o
Когато си с любимеца провикваш ли се? Аз, не! :roll: :)

Ходяна мачове, за да подкрепям любимцитеси с песни, а не все 1 съм си в нас и ги гледам по тв.
:P

Всеки "башка" луд.
Отговорих ти, как съм най-добре.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Sisi 1914 » 16 дек 2017 19:38

pomiqr272 написа:Вандерсон, Анисе и Мисиджан незабавно трябва да бъдат продадени. Отдавна минаха тавана си в България и няма смисъл да ги мъчат. Личи им, че им е тегаво да поритват тук.

Вместо Мисиджан си махнете Натанаел, че май нервичките му не му издържат в Бг.
:lol:
Левски завинаги в моето сърце![

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 16 дек 2017 19:45

Sisi 1914 написа:
pomiqr272 написа:Вандерсон, Анисе и Мисиджан незабавно трябва да бъдат продадени. Отдавна минаха тавана си в България и няма смисъл да ги мъчат. Личи им, че им е тегаво да поритват тук.

Вместо Мисиджан си махнете Натанаел, че май нервичките му не му издържат в Бг.
:lol:

Може и да си права! ;)
Виновни са нервите му. ;)
Трябваше да се остави Деспода да го "млати" и Кабаков щеше да свидетелства след мача. (Ако Натанаел реши да съди Деспода). Кабаков наблюдаваше като зрител на боксов мач.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Sisi 1914 » 16 дек 2017 20:06

krumeto написа:
Sisi 1914 написа:
pomiqr272 написа:Вандерсон, Анисе и Мисиджан незабавно трябва да бъдат продадени. Отдавна минаха тавана си в България и няма смисъл да ги мъчат. Личи им, че им е тегаво да поритват тук.

Вместо Мисиджан си махнете Натанаел, че май нервичките му не му издържат в Бг.
:lol:

Може и да си права! ;)
Виновни са нервите му. ;)
Трябваше да се остави Деспода да го "млати" и Кабаков щеше да свидетелства след мача. (Ако Натанаел реши да съди Деспода). Кабаков наблюдаваше като зрител на боксов мач.

Говоря, че и в други мачове си изпросва глупави картони!
:twisted:
Левски завинаги в моето сърце![

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 16 дек 2017 20:33

Sisi 1914 написа:
krumeto написа:
Sisi 1914 написа:
pomiqr272 написа:Вандерсон, Анисе и Мисиджан незабавно трябва да бъдат продадени. Отдавна минаха тавана си в България и няма смисъл да ги мъчат. Личи им, че им е тегаво да поритват тук.

Вместо Мисиджан си махнете Натанаел, че май нервичките му не му издържат в Бг.
:lol:

Може и да си права! ;)
Виновни са нервите му. ;)
Трябваше да се остави Деспода да го "млати" и Кабаков щеше да свидетелства след мача. (Ако Натанаел реши да съди Деспода). Кабаков наблюдаваше като зрител на боксов мач.

Говоря, че и в други мачове си изпросва глупави картони!
:twisted:

Поне малко по-хитро, без среден пръст, като вашия Таранка!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 17 дек 2017 02:18

sizif написа:
krumeto написа:
sizif написа:
krumeto написа:
sizif написа:
krumeto написа:
Не вярвам да има нещо, което да е по-срамно от това, да те хванат с дрога или взривни устройства!



"Тоя дъртия с тъпана" се казва - Хероин. А оная "дебелана с тиквен фенер" се казва Метадона.


Изгонете ги тия и ще сте истински "ултраси" :mrgreen:

Защо да ги изгоним? Кои сме ние, какви сме? Нали всички сме равни! Нали Господ ни създаде еднакви - само на ръст и тегло да сме различни. Ето, до това води дрогата.
Не искаме да сме "ултраси". Всички в този град, в тая област сме САМО фенове на отбора.
Ако решиш някой ден да дойдеш в Разград на мач, ще влезем заедно при лудогорските фенове, аз ще съобщя на висок глас, че си върл ултрас на ЦСКА. Запази спокойствие, никой няма да те докосне. Не защото съм голям(1,65м. съм), а защото в Лудогорието лошите хора са мноооого малко.


Редовно идвам на мач в Разград.Даже единия път можеше да ви приберем знамената които бяха опънати в сръбската скара но понеже съм добър човек ги оставих :)

Като ги приберете, ще сложим други.
Да де, вие ще се фукате, че сте ни завладели.
Аууууу, какво чудо! :mrgreen:


Много филми гледаш.
Ако ти вземат знамето приключваш... Всички фенове го знаят това.Вашите ви ги прави Киро което е още по срамно.

Ахахаххаа, това си е някаква "ултрас" гледна точка. Като вземете някое знаме ще се снимате как го държите, евентуално тъпчете и горите и? С такова нещо можеш само да докажеш, че те вълнуват повече глупости отколкото самия мач.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот BFS » 17 дек 2017 08:44

Ако Лудогорец искат отново да бият ЦСКА-София, просто трябва да играят мръсно като тях. Онзи ден отново бяха шокирани от такъв тип игра и изпуснаха нервите си. Футболистиге трябва да разберат, че няма нищо общо между противник като Брага и противник като София, т. к. вторите играят мръсен футбол характерен за латиноамерикански отбор от трета дивизия, готов да използва всични средства за да бие първият в класирането. Това са онези отборчета за които никой не е чувал, освен от шокиращите видеа в youtube. В ситуацията с Натанаел и Десподов, просто Натанаел трябваше да падне, когато десподов го хвана за гърлото, а не да му отвръща, през първото полуврдме в ситуацията с детето пак трябваше да поискат обяснение от съдията, защо - София бавят вкарването на топката в игра в 20-тата минута, през второто полувреме полският футболист от Лудогорец също можеше да падне когато беше изблъскан от футболист на - софия при спряла игра. Тря ва да се научат да играя раят според силните страни на противника, която за - софия е симулирането и циркаджилъка. Тогава и грешните отсъждания на Кабаков няма да им помогнат, т. к. многото ситуации ще са в полза на Лудогорец и липсата на справедливи ще обърнат нещата. Дори Витоша бистрица ще искат съдия от чужбина когато играят с - СОФИЯ

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот pomiqr272 » 17 дек 2017 11:20

Sisi 1914 написа:
pomiqr272 написа:Вандерсон, Анисе и Мисиджан незабавно трябва да бъдат продадени. Отдавна минаха тавана си в България и няма смисъл да ги мъчат. Личи им, че им е тегаво да поритват тук.

Вместо Мисиджан си махнете Натанаел, че май нервичките му не му издържат в Бг.
:lol:


Какво общо имам с Лудогорец?

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Sisi 1914 » 17 дек 2017 12:53

pomiqr272 написа:
Sisi 1914 написа:
pomiqr272 написа:Вандерсон, Анисе и Мисиджан незабавно трябва да бъдат продадени. Отдавна минаха тавана си в България и няма смисъл да ги мъчат. Личи им, че им е тегаво да поритват тук.

Вместо Мисиджан си махнете Натанаел, че май нервичките му не му издържат в Бг.
:lol:


Какво общо имам с Лудогорец?

За наша радост нямаме общо.
Само те цитирах и си казах, кой би трябвало да напусне.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта