Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 авг 2017 11:26

Тази година Лудогорец няма да е първи и на 100 % отпада за ЛЕ . Жалко как сами си осираме футбола. За това вече няма гледам Бг отбори.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3600
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот danko_sot » 10 авг 2017 13:40

Не съм фен на Лудогорец, но като българин ги подкрепях в евротурнирите и бях супер ядосан, когато отпаднаха по такъв нелеп начин от евреите. Искам да изразя тук личното си мнение за смяната на Георги Дерменджиев на поста старши треньор в клуба.
Първо няма как да не прави впечатление, че още по средата на двубоя тази смяна на треньора беше обявена и то не от кой да е, а от коментатора на двубоя. Това за какво ви говори??? На мене за един извратен морал, една подмолност, за действия характерни за една категория хора, които без колебание бих нарекъл с една дума: БОКЛУЦИ! Нека припомня какви бяха думите на Домусчиев след отпадането от Апоел, а именно, че е доволен от футболистите, от играта и начина, по който са се раздавали на терена, т.е. един вид- каква ти смяна на треньора, доволен съм от него и играчите. След това дойде победата над Витоша в мач, който не съм гледал, но все пак си е победа като гост с два гола разлика. И след всичко това излиза, че той вече е водил преговори с Херо и само е чакал издънка от мача за суперкупата или дори още по-лошо: независимо от резултата с Ботев треньорската смяна е била решена вече. И защо??? Питам това ли заслужава най-успешният треньор в краткото съществуване на този клуб Лудогорец като елитен тим??? Човекът, който изгради от основите буквално този тим и го вкара два пъти в най-силната лига в света. Човекът, който води тима при историческите равенства в ШЛ с ПСЖ и Ливърпул, човекът, който победи Базел, отстрани Стяуа и Цървена звезда. Донесе куп пари на тима и в частност собственика му Кирил Домусчиев чрез участията си в евротурнирите и продажбата на играчи като Кафу, Паломино и Кайсара, за чийто трансфери и развитие като играчи пак несъмнено той има основна роля. Та затова дори ми е малко тъжно за този човек и не разбирам с какво е заслужил такова долно и гадно отношение. Гледах му и интервютата вчера, при първото интервю веднага след мача нищо не каза директно за оставка. Сякаш впоследствие и от медиите и от други хора научи в движение как стоят нещата и реши сам да си хвърли оставката, за да запази достойнството си. Тъжно е... ;) Разбирам, че това е бизнес до голяма степен, защото футболът отдавна се е превърнал точно в това, а в бизнесът няма място за чувства и сантименти, но все пак, човек трябва да има и малко достойнство. А Домусчиев очевидно е кастриран от такова! Жалко за Лудогорец, защото аз лично смятам, че Дерменджиев е най-добрият специалист в България в момента. И точно Херо да го смени..... ;) На Димитров му давам максимум една година, в която Лудогорец ще имат много проблеми не само в Европа, но и в България.
Това е моето мнение що се отнася до Лудогорец. Грешна смяна на треньора и то по такъв долен и неморален начин, спрямо човек, който е дал адски много на този клуб. На всичкото отгоре смяна със специалист, който в никакъв случай не бих казал, че е по-добър от Дерменджиев. Но Домусчиев освен всичко в последно време се показва и колко е стиснат. Колко милиона спечели тимът от участията в ШЛ и изходящи трансфери. Но засега на трансферния пазар са почти нула. Двама вратари взеха и един поляк. А искат резултати и по-добра игра и ъпгрейдване на отбора! Как да стане без нова и свежа кръв. И като не харесваш толкова треньора, дай пари и вземи Луческу примерно. Тогава няма да има и толкова мнения против смяната на Дерменджиев и ще бъде по-оправдана. Но взимаш доказан в Европа треньор. Ама нека се мъчи сега.... Лудогорец и Домусчиев....
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот nevinen_autist » 10 авг 2017 15:17

Считам, че обичаният от мен Лудогорец не биваше, категорично не биваше да приема оставката на треньора , който със своята умела тактика изведе Лудогорец до достойни представяния в групите на ШЛ. Ясно е че по утвърден обичай или традиция, в началото на всяко издание на надпреварите Лудогорец се представя по-колебливо. В мача Лудогорец - Апоел Беер Шева, спечелен от Лудогорец, си пролича, че Лудогорец вече навлиза в кондиция и в добра форма. Това, което Апоел от Израел е направил, прилича малко на това на Лудогорец - изведнъж спечели титлата в родната си надпревара и направи силно представяне в Европа. Апоел изпревари в групите на ЛЕ Интер и Саутхямптън. Единствени Селтик и Бешикташ се оказаха в състояние да победят Апоел Беер Шева по начина, по който Лудогорец го направи на реванша. Като Селтик бяха подпомогнати от своя ванайсти играч - реферите, а Бешикташ достигна четвъртфинал в ЛЕ. Силният мач на Лудогорец срещу коравия Апоел, изигран в България, показа, че Лудогорец със своя треньор може да достигне поне до още един осминафинал в Лига Европа. Разбирам, че не е достатъчно силен мотиватор. Поне да бяха привлекли Мъри за треньор - той също е измежду най-добрите треньори от България, с няколко класи по-качествен от Херо.
Преди треньорската рокада изглеждаше очевидно, че Лудогорец ще отнесе Судува с няколко гола разлика.Сега, обаче, замирисва на ново омилсамване. Добре, че нямам обоняние. Или, ако Лудогорец надвие скромната по възможности Судува, в групата ще има силни опоненти, макар че е от втората урна.
А когато новият вратар на Лудогорец се сработи със защитниците, както е и много висок, отбор под средностатистичното за Европа ниво няма да може и гол да вкара на Лудогорец!

Ех, дано Лудогорец отново поднесат готин сюрприз и достигнат четвъртфиналите в Лига Европа, въпреки новия си треньор! . 8-) :)

Вълчан
Мнения: 4274
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Вълчан » 10 авг 2017 15:30

Животът продължава мачовете също.Херо има готов отбор на първо време със които ще финишира 1ви без проблем.Със такъв калпав противник няма как да не влязат и във групите.Там самите футболисти ще изнесат тежеста без много да го питат Херо и ще направят 2-3 победи за да излязат на елиминации.Догодина обаче ако си подмладят отора ще е трудно да се започне отначало.

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 10 авг 2017 17:06

Прави ми впечатление ,че преди говореха че Лудогорец има всичко ,но не и треньор,сега пък имали треньор и го махнали ..последно ? Моето мнение е ,че Дерменджиев много го разбира футбола , но не може да внася респект във футболистите и дори медиите ,защото е спокоен и скромен,и не прави гръмки изказвания и да се кара..Имаше някои неща които не ми харесваха ,особено в големите мачове. Грешна тактика и много забавени смени или липса на такива,които загубиха някои мачове и точки в ШЛ. За Херо ..това което аз съм гледал е ,че може да накара сравнително лимитирани футболисти да надскочат собствените си възможности..да видим дали може да направи същото с по-класни футболисти..аз съм скептичен.

Вълчан
Мнения: 4274
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Вълчан » 10 авг 2017 20:17

Не може един отбор да постигне такива резултати без треньор.Епизодично може би..но такова постоянство и добри игри срещу Европеиски колоси не стават само щото Кафу и компания решили да играят примерно 3-4-3 тактика.... :) Нека бате ви Гошо си намери отбор някъде из горещите страни където плащат супер и не държат толкова на супер игри.....Ако е вярно това за заплатата му и новата на Херо просто не е за приказване колко са го подценявали явно братята...

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 10 авг 2017 20:37

nghcvth написа:
Betchualeng Arnaikem написа:...

Е, има го това, че Домусчиев се полакоми за повече пари, но кой можеше да предположи, че Кафу от един наистина впечатляващ играч (дори не само за нашите стандарти) преди 12 месеца ще се превърне внезапно в призрак на терена? Идеята ми е, че ако го беше задържал още време щеше да се стигне дотам никой да не го иска. А 7млн. евро са огромна сума за български отбор. Иначе има логика в написаното от теб.

Според мен Кафу се превърна в "призрак" точно защото не беше продаден. Човека искаше да играе в друго, по-голямо първенство, имаше реалната възможност това да стане, пък и си го заслужи с играта си.
И изведнъж.. ГРЕДА, защото собственика лакомее и не го пуска. Е къде му е стимула тогава? Тоя номер минава само при играчи, които не държат да вървят нагоре и нагоре.

Точно затова казвам: загубено време.

Между другото по подобен начин действаше Бербатов, когато искаше да иде в Юнайтед.. и постигна своето.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15043
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 10 авг 2017 20:59

Едва ли някой може да каже лоша дума за Дерменджиев . Аз лично му пожелавам да си намери нов отбор и да работи защото не му е още време да се оттегля . Бих бил доволен ако отиде в някой руски отбор .
Чичо Гошо благодарим ти за спечелените трофей и емоционалните мачове в Европа , ти си един от нас !
Изображение

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот entwickler » 11 авг 2017 09:50

С единия колега си казвахме след повторното идване на Дерменджиев "Чичо Гошо си знае работата" и го доказа. От друга страна смените още от времето на Петев отстрани изглеждат късни и имаме доста мачове изгубени/изравнени сякаш само заради неправилни и ненавременни смени.
Успех му желая, но не съм оптимист за Лц в краткосрочен план, с който и да е нов треньор.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Разван Луческу-треньор на Лудогорец?

Мнениеот amoros » 11 авг 2017 12:33

След като армейците се опариха с никому неизвестния син на Ангел Йорданеску,ръководството на зелените от Разград залагана на доста по известно име също с легендарен в треньорската професия баща -Мирча Луческу. Друго име спрягано в румънската преса е на испанеца Айтор Карнака направил доста сериозно име на острова.Домусчиев явно ще последва примера на Русев и ще води преговори с няколко треньора. В тая насока за отбор с финансови възможности кой ли бил най-добрият вариант .Херо прави от нищо нещо а ако те подкрепят солидно финансово не се знае какво ще стане .Разван е румънец човек с нашият манталитет и при наличието на Моци и Кешеру по лесно ще навлезе в нашият "балкански" ритъм.Винаги съм бил привърженик на родното но ако Херо по една или друга причина откаже Луческу би бил добър избор.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта