Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот kiril.a.d » 06 юни 2017 11:06

hd29 написа:
kiril.a.d написа:
miro_rz написа:
kiril.a.d написа:Честит ви нов евростадион и евромачове в Разград! - и накрая, Домуса като тегли чертата на сметките и...ще бутне стадиона, че да играе пак в София
Бе това, нарцисизма и страшна болест! - кара те дори да правиш сметки, без кръчмар като и Гришката с неговите сметки че ще излъже и УЕФА...
:lol:

Кеф ми направи , че си изби комплекса !

:lol: и на мен ми прави кеф, че си изби комплекса! А защо? - ми защото ми пишеш комплексирано, отказвайки се да мислиш!
Та кажи ми сега, от икономическа, бизнес гледна точка, кое е комплекса? - от малкия стадион в Разград, или от големия национален стадион? И не е ли нарцисизъм, да пробутваш своето, пред по-доброто?...
Айде опитай се да мислиш, но без комплексите си от малък български град!

Апропо, аз не съм отишъл да гледам и 1 мач на Лудогорец в София - нито шампионатен нито от ЕКТ! Но знам че стадион "Васил Левски" доста се пълни, макар и заради гостуващите отбори в ЕКТ ;)
Та зарежи ти да ми патрЕотарстваш, на тема Разград, ами гледай парите, приxодите!!! - ей на тая му работа на Домуса, се казва "xубава работа, а ма българска" ;)

Само ти ли не виждаш,че посещаемостта на евромачовете на Лудогорец в София е спаднала драстично.Какво от това,че стадион Васил Левски е за 40 000 зрители като ходят по 15 хил..То толкова ще се съберат и в Разград.Освен приходи от билети обаче има и разходи по организирането на даден мач и те не са никак малки.Едно е да плащаш наеми и охрана на нац. стадион,друго е в Разград.Та като се тегли чертата твоята"икономическа,бизнес гледна точка" ще излезе доста грешна.

:) не, не виждам, най-вече защото не съм xодил на такива мачове. И все пак, всичко зависи от съперника! - в груповата фаза, сигурно се събират и по повече зрители...
Но, ако Домуса вдигне стадион за 15 000, добре - сега не е ли за 8 000?...Че то това е двойно разширение! - кога ще го приключи? ;)
Но има и второ НО - потенциала на Разград и околности е много по-малък, за посещаемост, да не говорим ако направи едни цени на билетите по 30-40 лв! - знам какви са финансовите възможности на xората в провинцията ;) А в София са поне два пъти над масовата заплата в провинцията!!!
Та аз като казвам нещо си правя добре сметките ;) Друг е въпросът, че "Сит на гладен не вярва" и като така, дори Домуса не знае финансовите възможности на xората в провинцията!!!
Както и да е - на вас, честит евростадион, на Домуса...бе никой не е застраxован от грешки ;) ...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот PFC Litex » 19 юни 2017 11:01

Group 1
Seeded
Salzburg (AUT)
Ludogorets Razgrad (BUL)
APOEL (CYP)
Qarabağ (AZE)
Partizan (SRB)

Unseeded
Žalgiris (LTU)
Winner of first qualifying round tie
Dudelange (LUX)
Budućnost Podgorica (MNE)
Samtredia (GEO)
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 19 юни 2017 12:06

Походът започва ! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот PFC Litex » 19 юни 2017 13:25

Възможно най-силният съперник от непоставените, Жалгирис
Изображение

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 19 юни 2017 16:03

PFC Litex написа:Възможно най-силният съперник от непоставените, Жалгирис

И най-силните трябва да бъдат победени!
Ако ще се плашим от Жалгирис, за къде сме тръгнали?
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот nevinen_autist » 19 юни 2017 20:27

https://topsport.bg/champions-league/zh ... etbol.html

Жалгирис практикува типичния за тези републики твърд футбол. Играчите са тактически грамотни. Играе се предимно в отбрана, а всичко по-интересно в отбрана идва от центрирани топки.


:)

MilenG35
Мнения: 52
Регистриран на: 18 юни 2017 16:10

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот MilenG35 » 19 юни 2017 22:33

nevinen_autist написа:https://topsport.bg/champions-league/zhalgiris-zdravenyatsite-koito-dokazvat-che-ne-vsichko-v-litva-e-basketbol.html

Жалгирис практикува типичния за тези републики твърд футбол. Играчите са тактически грамотни. Играе се предимно в отбрана, а всичко по-интересно в отбрана идва от центрирани топки.


:)


Да ви приличат Жалгирис по стил на един датски отбор, с който премерихте сили преди няколко месеца?

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 27 юни 2017 13:52

Успех на Паломино в новият му отбор . Показахме на едните у другите отново как се прави .
Изображение

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот tatusindo » 29 юни 2017 14:43

miro_rz написа:Успех на Паломино в новият му отбор . Показахме на едните у другите отново как се прави .

За трансферната политика евала :) Че има само двама българи в основната група от 18 човека - това вече не е за възхвала ;)
Дано продадете и Кафу, че взе да намаляват писаниците - и тия 10 млн. дето ги искаше Домуса да не изгорят ...
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Vura » 01 юли 2017 13:26

Абсолютно реална цена на Паломино - 4 млн.евро. Качествен защитник, но новото испанче ще е още по-голяма класа. ;)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта