Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: БФС: 7-мия от втората шестица срещу ... Левски на бараж за ЛЕ,за да бъде по-интересно?

Мнениеот pink_pig8 » 01 юни 2017 21:08

Пълна пародия е тоя формат.Интересно е че като го съгласуваха всички футболни босове са присъствали...а сега се оплакват.Толкова ли не им направиха впечатление тия а абсурдни подробности?И да не забравяме заради кой се организира целия този цирк!

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Vura » 01 юни 2017 21:46

Гледат му се на кирчо а.д. мачове на Лудогорец в София, но ще остане с пръст в ****. :lol:

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: БФС: 7-мия от втората шестица срещу ... Левски на бараж за ЛЕ,за да бъде по-интересно?

Мнениеот fen1914 » 01 юни 2017 22:29

Тъпата схема беше направена за да вкарат обединения селски отбор на Етрополе и Ловеч в "елита".

В този формат попаднаха случайни и смешни отбори, които даказаха несъстоятелността на футболното ни първенство.

Ако ръководството на "Левски" има достойнство, категорично и още утре трябва да обяви, че "Левски" бойкотира този бараж и БФС. В този случай феновете са напълно прави, че "Левски" не трябва да участва в тази помия.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: БФС: 7-мия от втората шестица срещу ... Левски на бараж за ЛЕ,за да бъде по-интересно?

Мнениеот icko65 » 01 юни 2017 22:32

Лимките та перат яко...Седмия от втората шестица!!!!???Хърбииии.Не е ли първия от втората осмица?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: БФС: 7-мия от втората шестица срещу ... Левски на бараж за ЛЕ,за да бъде по-интересно?

Мнениеот g3_ev2 » 01 юни 2017 22:52

Много интересно, умни хора пишат тук, а съдят цялото БФС, и по-специално тези, които участваха в САЩ'94. Толкова ли е сложно да се разбере, че тези хора там са поставени, за да се вършат далавери от други чрез авторитета им на играчи. Тези момчета бяха добри на терена, но никак не е трудно да се разбере, че в крайно обърканата действителност на нашия футбол нямат нито правен, нито административен капацитет да се оправят. Футболът е важна част от порочната политика у нас и важно средство за отвличане на вниманието от нарастващите дивотии в държавата. Защо не се сетите, напр., че маса собственици на отбори са в БФС, прокарват си джамбазките бизнес интереси и поради това първенството стигна до този абсурд, разбира се, не и без помощта на наивната увереност на тези от САЩ'94, че се оправят във всичко. Спомнете си как всички говореха, че на иначе обнадеждаващия отбор на ЦСКА във В/групата мястото му било в А-група?! Е, нали видяхте колко останаха от тези, дето мястото им било в А-група, как събраха механично звезди и какви ги свършиха в А-група, дето им било мястото.
Аз лично не виждам как по друг начин нещата могат да се оправят, освен да се играе все повече футбол и то от все повече българи, а не да търсим "справедливост" в поначало изкривеното ни ежедневие. Ето сега - абсурд, Левски играе бараж с класирания на 7-мо място. Ами решението е да се подчертае абсурда - Левски излиза и ги бие със 7 или 8, така показвайки, че с него не може да се е**ват. Ама не може! Тогава за какви абсурди говорим, случайности. Напр. Локо (ГО) се напълни с всякакви звезди, които, докато бяха нови, изненадваха, направиха победи, а после ги разкриха, че фактически не са отбор и при целия си актив от натрупани точки отпаднаха. Защо реват? Защото са разчитали, че с механичен сбор звезди се оправя работата! Къде е тук футболът?
Футболът практически изчезна в медиите и отстъпи място на едно голямо надприказване и мерене на п**ки, а оставихме бразилци, румънци и от Капо Верде да ни поддържат футболната гордост, за да не ни са съвсем голи приказките. Едно време Боби Чарлтън дойде у нас и каза една мъдра приказка: "За една малка страна най-важен е националният и отбор!". Ама кой да слуша...

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: БФС: 7-мия от втората шестица срещу ... Левски на бараж за ЛЕ,за да бъде по-интересно?

Мнениеот dindan » 01 юни 2017 23:10

icko65 написа:Лимките та перат яко...Седмия от втората шестица!!!!???Хърбииии.Не е ли първия от втората осмица?

Това е осмия от Втора професионална лига който се явява дванадесети от трета лига и има лиценз за Европа и по правило на БФС би трябвало да се класира директно в групите на ЛЕ,а ако отпадне отам може да играе в ШЛ :mrgreen:
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: БФС: 7-мия от втората шестица срещу ... Левски на бараж за ЛЕ,за да бъде по-интересно?

Мнениеот g3_ev2 » 01 юни 2017 23:12

LudogoretsRazgrad написа:Днес четох (май беше в спортал) че БФС решили 7-мия от втората шестица да играе бараж срещу 3-тия от първата шестица за да бъдело по-интересно?? Значи дават шанс на отбор,който дори не можа да влезе във първата шестица за Лига Европа? Защо Локо Пловдив или Черно Море не играят на мястото на Верея,който все пак завършиха ПРЕД тях в класирането. Левски каквито са куци коне напоследък,като нищо Верея може да ги бие,и какво ще очакваме от тях в Европа? Определено на отборите в първия квалификационен кръг ще им е по-интересно :)

Ако питате мен,нека на мястото на някой от Левски/Верея,Ботев Пловдив,Дунав да играят резервите на Лудогорец в Лига Европа :D ще имаме два Български отбора,по-един в групите на ШЛ и един в ЛЕ. ТАКА ЩЕ Е НАЙ-ИНТЕРЕСНО :D

Даже викам и Етър да вкараме в групите на ЛЕ,да бъде още по-интересно

ИЛИ още по-интересно да бъде,на 14 август играха Кариана (Ерден) - Мизия 2005 (Кнежа) от Северозападната Трета лига 2016/17 мач в който Кариана победи с 9-0 И тях да пуснем в Европа,би се очертало доста интересно :lol: :( :) :) :mrgreen:


На това, твоето, без да ми се обиждаш, се казва "Пази Боже, сляпо да прогледа". Във великия Лудогорец, ако ги няма Моци, Кешерю и Марселиньо такъв хаос ще настане, че няма да ги познаеш, ти искаш и резервите да влизат в ЛЕ?! Или Дунав на майтап ви взе 5 т. от 10 възможни, като първите три от вашите 5 ги взехте след гол от извадена от аут топка и изнасилено изгонен играч на Дунав при 3:3. Шегичка, казваш, но бай Гошо, треньорът, се чудеше, че не знае защо, но срещу този (нищожен) отбор играят трудно! По-скромно, приятелю!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: БФС: 7-мия от втората шестица срещу ... Левски на бараж за ЛЕ,за да бъде по-интересно?

Мнениеот k_oleto » 01 юни 2017 23:23

LudogoretsRazgrad написа:Днес четох (май беше в спортал) че БФС решили 7-мия от втората шестица да играе бараж срещу 3-тия от първата шестица за да бъдело по-интересно?? Значи дават шанс на отбор,който дори не можа да влезе във първата шестица за Лига Европа? Защо Локо Пловдив или Черно Море не играят на мястото на Верея,който все пак завършиха ПРЕД тях в класирането. Левски каквито са куци коне напоследък,като нищо Верея може да ги бие,и какво ще очакваме от тях в Европа? Определено на отборите в първия квалификационен кръг ще им е по-интересно :)

Ако питате мен,нека на мястото на някой от Левски/Верея,Ботев Пловдив,Дунав да играят резервите на Лудогорец в Лига Европа :D ще имаме два Български отбора,по-един в групите на ШЛ и един в ЛЕ. ТАКА ЩЕ Е НАЙ-ИНТЕРЕСНО :D

Даже викам и Етър да вкараме в групите на ЛЕ,да бъде още по-интересно

ИЛИ още по-интересно да бъде,на 14 август играха Кариана (Ерден) - Мизия 2005 (Кнежа) от Северозападната Трета лига 2016/17 мач в който Кариана победи с 9-0 И тях да пуснем в Европа,би се очертало доста интересно :lol: :( :) :) :mrgreen:


Аз пък викам и Лудогорец 1948 да вкараме като трети представител - така ще е супер. Разбрах че имат свободни 2-3 милиона - таман за трансфери ще се ползват. Дори имам и едно предложение: Фирмите на Домуса да разпределят правата от ЛЕ и ШЛ - така вече.......гаранция ще е супер

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот kiril.a.d » 02 юни 2017 10:58

miro_rz написа:
kiril.a.d написа:Честит ви нов евростадион и евромачове в Разград! - и накрая, Домуса като тегли чертата на сметките и...ще бутне стадиона, че да играе пак в София ;)
Бе това, нарцисизма и страшна болест! - кара те дори да правиш сметки, без кръчмар ;) като и Гришката с неговите сметки че ще излъже и УЕФА...
:lol:

Кеф ми направи , че си изби комплекса ! :lol:

:lol: и на мен ми прави кеф, че си изби комплекса! А защо? - ми защото ми пишеш комплексирано, отказвайки се да мислиш!
Та кажи ми сега, от икономическа, бизнес гледна точка, кое е комплекса? - от малкия стадион в Разград, или от големия национален стадион? И не е ли нарцисизъм, да пробутваш своето, пред по-доброто?...
Айде опитай се да мислиш, но без комплексите си от малък български град!

Апропо, аз не съм отишъл да гледам и 1 мач на Лудогорец в София - нито шампионатен нито от ЕКТ! Но знам че стадион "Васил Левски" доста се пълни, макар и заради гостуващите отбори в ЕКТ ;)
Та зарежи ти да ми патрЕотарстваш, на тема Разград, ами гледай парите, приxодите!!! - ей на тая му работа на Домуса, се казва "xубава работа, а ма българска" ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот hd29 » 03 юни 2017 16:21

kiril.a.d написа:
miro_rz написа:
kiril.a.d написа:Честит ви нов евростадион и евромачове в Разград! - и накрая, Домуса като тегли чертата на сметките и...ще бутне стадиона, че да играе пак в София ;)
Бе това, нарцисизма и страшна болест! - кара те дори да правиш сметки, без кръчмар ;) като и Гришката с неговите сметки че ще излъже и УЕФА...
:lol:

Кеф ми направи , че си изби комплекса ! :lol:

:lol: и на мен ми прави кеф, че си изби комплекса! А защо? - ми защото ми пишеш комплексирано, отказвайки се да мислиш!
Та кажи ми сега, от икономическа, бизнес гледна точка, кое е комплекса? - от малкия стадион в Разград, или от големия национален стадион? И не е ли нарцисизъм, да пробутваш своето, пред по-доброто?...
Айде опитай се да мислиш, но без комплексите си от малък български град!

Апропо, аз не съм отишъл да гледам и 1 мач на Лудогорец в София - нито шампионатен нито от ЕКТ! Но знам че стадион "Васил Левски" доста се пълни, макар и заради гостуващите отбори в ЕКТ ;)
Та зарежи ти да ми патрЕотарстваш, на тема Разград, ами гледай парите, приxодите!!! - ей на тая му работа на Домуса, се казва "xубава работа, а ма българска" ;)

Само ти ли не виждаш,че посещаемостта на евромачовете на Лудогорец в София е спаднала драстично.Какво от това,че стадион Васил Левски е за 40 000 зрители като ходят по 15 хил..То толкова ще се съберат и в Разград.Освен приходи от билети обаче има и разходи по организирането на даден мач и те не са никак малки.Едно е да плащаш наеми и охрана на нац. стадион,друго е в Разград.Та като се тегли чертата твоята"икономическа,бизнес гледна точка" ще излезе доста грешна.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта