Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Вълчан » 09 авг 2017 17:56

Убеден съм че скаутите на Лудогорец ще намерят поредният добър играч навън.

dannisss
Мнения: 58
Регистриран на: 11 юли 2017 15:39
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот dannisss » 09 авг 2017 20:56

ПОТВЪРДЕНА НОВИНА НА NOVSPORT.COM: Херо поема Лудогорец!

Очаква се утре Херо да даде специална пресконференция в Павлодар, за да обяви, че напуска местния Иртиш. Бургазлията се е видял с ръководството на казахстанския клуб и ще прекрати договора си. Очаква се до края на седмицата той да поеме Лудогорец и дори да води отбора в плейофите на Лига Европа с литовския Судува.

да ни е честито.

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Вълчан » 09 авг 2017 21:11

Човекът извел ви до такива мачове и кръгове във Шампионска лига ще го гоните.....И то само заради това че съдбата им обърна гръб във мача със тези смотаните даже не се и сещам кои бяха.Херо не е лош треньор но е смотан като човек.Абсолютен интригант и алчен гъз.Не може за такъв човек да казвате честито.Ще го търсите Дерменджиев да ви оправя пак ама първо ще се осере положението че тогава....

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 09 авг 2017 21:38

Дано не е вярно. Херо не ми изглежда като треньор за Лудогорец. Аз каквото съм гледал от Херо - много добре може да мотивира средностатистически футболисти и отбори в България да надскачат възможностоте си..толкова.

Потребителски аватар
Perroquet
Мнения: 263
Регистриран на: 25 юли 2012 15:15
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Perroquet » 09 авг 2017 22:25

Купи , суперкупи , искаме само с вас финали ! :mrgreen: Абонати... :lol:

pobeditela
Мнения: 81
Регистриран на: 24 авг 2009 20:17
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот pobeditela » 09 авг 2017 22:35

Не ми се струва подходящ момент за смяна на треньора. Нека първо да изчакат какво ще стане в Лига Европа. Аз мисля, че с Дерменджиев Лудогорец ще мачка там. С нов треньор идва нова схема на игра и е доста рисковано точно сега да го правят. Очаквам да стане същото като с Ероносян.

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 09 авг 2017 23:17

Perroquet написа:Купи , суперкупи , искаме само с вас финали ! :mrgreen: Абонати... :lol:

От двайсет мача имате точно две победи. За купата заслужено ни бихте,но за тази тенекия без особен смисъл ,която в цял свят е едно шоу ,което бележи началото на новия сезон,а само при нас се играе по средата на сезона извадихте много голям късмет. Питай някой в Англия дали брои къмюнити шийлд за трофей..там постъпленията от мача отиват за благотворителност. Та така..честито все пак.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Балкански Орел » 10 авг 2017 00:32

Купата не била важна.КУПАТА си е купа и това да я имаш във витрината е много престижно, защото когато човек влиза в музея на даден клуб той вижда купите и медалите, а не полуфиналите или групите за някакви турнирчета.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 10 авг 2017 08:30

Балкански Орел написа:Купата не била важна.КУПАТА си е купа и това да я имаш във витрината е много престижно, защото когато човек влиза в музея на даден клуб той вижда купите и медалите, а не полуфиналите или групите за някакви турнирчета.

Купата е важна и е престижен трофей. Суперкупата не чак толкова..

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот metodito » 10 авг 2017 11:19

Вълчан написа:Човекът извел ви до такива мачове и кръгове във Шампионска лига ще го гоните.....И то само заради това че съдбата им обърна гръб във мача със тези смотаните даже не се и сещам кои бяха.Херо не е лош треньор но е смотан като човек.Абсолютен интригант и алчен гъз.Не може за такъв човек да казвате честито.Ще го търсите Дерменджиев да ви оправя пак ама първо ще се осере положението че тогава....


Ми аз щях да напиша абсолютно същото - и за чичо Гошо, и за Херо. Значи до миналата година имахме "Лудогорец и всички други", но вече нещата в ППЛ си идват на мястото и групата става "всички други". Залагам на това Херо да ви вкара в ЛЕ, но в първенството да спукате гумите още преди Нова година. Дано не е вярно това за Херо. Жалко за чичо Гошо. Но пък като фен на "Левски", няма как да не потривам ръце за едно назначаване на Херо - супер надценен треньор и както каза колегата - калпав, като човек.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта