Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 01 сеп 2017 10:16

Аз съм оптимист за Херо . Нека да не се залъгваме ще трябва доста време да се смени схемата , играта и манталитета на футболистите . На които не им се играе да си ходят , трябва ред и дисциплина . След шест години трябва промяна в стила и свежа кръв и е настъпило това време . Дори да не станем шампиони трябва да се гради отбор за следващите 4/5 сезона , няма как все да сме на първото място !
Изображение

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот sin4ec » 01 сеп 2017 21:31

miro_rz написа:Аз съм оптимист за Херо . Нека да не се залъгваме ще трябва доста време да се смени схемата , играта и манталитета на футболистите . На които не им се играе да си ходят , трябва ред и дисциплина . След шест години трябва промяна в стила и свежа кръв и е настъпило това време . Дори да не станем шампиони трябва да се гради отбор за следващите 4/5 сезона , няма как все да сме на първото място !

Титлата вече не ви е нужна. Херо е рисков ход, казвал съм го тук. Радвам се, че отказа на Левски и се стигна до Роси. Всяко зло за добро, както е казал народът.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот pink_pig8 » 02 сеп 2017 10:28

sin4ec написа:
miro_rz написа:Аз съм оптимист за Херо . Нека да не се залъгваме ще трябва доста време да се смени схемата , играта и манталитета на футболистите . На които не им се играе да си ходят , трябва ред и дисциплина . След шест години трябва промяна в стила и свежа кръв и е настъпило това време . Дори да не станем шампиони трябва да се гради отбор за следващите 4/5 сезона , няма как все да сме на първото място !

Титлата вече не ви е нужна. Херо е рисков ход, казвал съм го тук. Радвам се, че отказа на Левски и се стигна до Роси. Всяко зло за добро, както е казал народът.

Кой точно ти каза че не ни е нужна титлата ???Ще говорим на пролет хахах смешно е как след 3 мача си повярвахте толкова и тоя Роси го изкарахте Гуардиола хахха

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ImmortaL_1000 » 03 сеп 2017 12:31

Не лудогорец вече ще запада яко с тоя треньор . Видяхте как играе със Судува даже не можахме ги бием втория мач те толкова слаби. Пък херо играеше защитно и само си разцакваха .Това ако беше със Дерменджиев щяхме ги бие на 100 % с 2-3 гола разлика. Сигурен съм във ЛЕ няма направят нищо с тоя треньор . Ще е загуба след загуба .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

fixxxsers
Мнения: 98
Регистриран на: 04 май 2012 16:07
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот fixxxsers » 03 сеп 2017 14:55

Мълниеносно се разпространи новината, че Л-ц е платил 1.2 млн. евро за Форстър! Е, как да наречеш журналистите "превели" тази новина и другите, които я препечатаха и разпространиха?
Оригиналния текст: "По крайней мере, цена Форстера за период его выступления в "Заре" повысилась от двухсот тысяч до 1,2 миллиона евро." Т.е. украинците биха искали да му вземат тези цена, на която е оценен, но това е друг въпрос.
Да, вероятно се е повишила цената му, но при положение, че след няколко месеца става свободен агент ...кой ще плати такава цена?
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 04 сеп 2017 22:20

Моци титуляр срещу Черна Гора ! 8-)
Изображение

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот champoin » 09 сеп 2017 21:54

Непобедими ще сме, ако Златан Ибрахимович реши да се поразнообрази у нас! Еи такъв ни трябва!

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Вълчан » 13 сеп 2017 20:42

Първата от последващите тъпи грешки на Херо.....да оставиш Мисиджан извън групата.Лека полека започва типично по Български на настроива една групичка от футболисти против себе си.Все пак те са постигнали много със този отбор.А тои какво...Така със рогите не става.Ще се разбере след месец два.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 16 сеп 2017 22:51

Бившият футболист на Лудогорец Фабио Ешпиньо отболяза вторият и оказал се
победен гол за Боависта срещу Бенфика !
Изображение

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 16 сеп 2017 23:49

Eшпиньо не беше лош футболист. Влиза в графата добри попълнения . Днес гледах Уотфорд -Ман Сити, а за Уотфорд игра Кристиян Кабаселе,който в Лудогорец е в графа лоши трансфери..но пък щом го е докарал до висшата лига ,значи е добър футболист.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта