Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 30 авг 2017 12:32

ivan56 написа:Значи, някой много почнаха да хвърчат в облаците, Херо си знае възможностите, и трябва да е луд да хвърля прах в очите.
Естествено че коментарите след жребия ще са умерени, не играеш с литовци, и други смешки, а играеш с вторият в Турция( където се хвърлят луди пари за футбол), с четвъртият в Германия(където първите две места са с абонамент) и петият в Португалия.
Двама от най добрите футболисти са продадени, и може и други да бъдат продадени, и не е взето нищо на тяхно място.
Но Херо е показвал, че и с по малък потенциал, може да прави отбор, а тук където финанси има, ще направи отбор, просто му трябва време.Не става за три мача.


+1
Напълно съм съгласен със казаното. Предполагам, че собствениците на Лудогорец ще дадат време на Херо, дори да е трети в групата.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот nghcvth » 30 авг 2017 16:07

Херо с първи трансфер в Лудогорец

Един от най-добрите чуждестранни защитници в първенството на Украйна и доскорошен капитан на Заря (Луганск) - Рафаел Форстър, подписа договор с Лудогорец. Освен на украйнския тим централният бранител е носил екипа и на елитния бразилски Гояс. Форстър вече е в България, като мина успешно медицинските изследвания. Той ще бъде представен официално пред медиите от старши треньора Димитър Димитров в четвъртък (31 август) в 14,00 ч. на стадион "Лудогорец Арена" в Разград.

"Трансферът в Лудогорец е предизвикателство за мен. Надявам се да помогна на отбора в борбата му за титлата на България и в групите на Лига Европа", бе първият коментар на бразилският централен защитник.

Форстър има опит в европейските клубни турнири, след като бе неизменен титуляр в Заря Луганск при участието на тима в групите на Лига Европа през миналия сезон. Очакванията на спортно-техническия щаб на Лудогорец са той да вдигне класата в отбранителната линия на отбора.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 30 авг 2017 20:57

Добър трансфер , още 2/3 и ще съм доволен !
Изображение

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот шивача » 30 авг 2017 22:15

Моето мнение е, че Херо не е за вас. Добър треньор е, но е лимитиран. За него са малките отбори, при вас нивото е друго, а и стилът на игра, който практикува няма да се хареса нито на вас, нито на бразилчетата в отбора, респективно и на шефовете. Надали ще завърши първенството начело на вас!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Бисер Шматков
Мнения: 170
Регистриран на: 08 окт 2012 22:57
Местоположение: непостоянно, но по принцип София
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Бисер Шматков » 30 авг 2017 22:51

Този бразилски защитник е с доста добра визитка...интересно е дали го гласят за заместник на сънародника му Натанаел (в topsport.bg пишеше, че нисичкият бранител се очаква да е следващият футболист, който ще напусне Лудогорец).

Рафаел Форстър прилича на Стойчо Стоилов :P

Изображение

Може би ще има леко затопляне на отношенията по оста Лудогорец - ЦСКА. :)
България през розови очила!

http://www.youtube.com/watch?v=AuA3T9Mh2OE

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот nghcvth » 31 авг 2017 10:44

Натанаел бил подписал нов договор, а за този новия се пише, че е централен защитник.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ivan56 » 31 авг 2017 11:23

шивача написа:Моето мнение е, че Херо не е за вас. Добър треньор е, но е лимитиран. За него са малките отбори, при вас нивото е друго, а и стилът на игра, който практикува няма да се хареса нито на вас, нито на бразилчетата в отбора, респективно и на шефовете. Надали ще завърши първенството начело на вас!


Шивач, ти поне го разбираш това животинче футбола, кога Херо е практикувал различен стил от атакуващият?
Първите му години като треньор в мазута, отбора им играеше точно така и в Ловеч и в Левски, па дори и при нас в Черноморец, с тия смешки които ги имахме преди да изпаднем, използваше атакуващ стил. Друг е въпроса, че знае кога и с кой може да се надиграва, това че отзад обича да се подсигурява, не го прави треньор от типа на Мъри.
Налага зонова защита, скъсяване на линиите и много движение в средата на терена.
Малко съм пристрастен :) ама не смятам, че е по-лош от чичо Гошо, обаче той просто си изтърва съблекалнята, и за мен това му изяде главата. Не може да си голям треньор и некви, бразилчета да ти правят мутри при смяна и да ти редят отбора, все пак не са Меси и Роналдо.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот шивача » 31 авг 2017 12:58

ivan56 написа:
шивача написа:Моето мнение е, че Херо не е за вас. Добър треньор е, но е лимитиран. За него са малките отбори, при вас нивото е друго, а и стилът на игра, който практикува няма да се хареса нито на вас, нито на бразилчетата в отбора, респективно и на шефовете. Надали ще завърши първенството начело на вас!


Шивач, ти поне го разбираш това животинче футбола, кога Херо е практикувал различен стил от атакуващият?
Първите му години като треньор в мазута, отбора им играеше точно така и в Ловеч и в Левски, па дори и при нас в Черноморец, с тия смешки които ги имахме преди да изпаднем, използваше атакуващ стил. Друг е въпроса, че знае кога и с кой може да се надиграва, това че отзад обича да се подсигурява, не го прави треньор от типа на Мъри.
Налага зонова защита, скъсяване на линиите и много движение в средата на терена.
Малко съм пристрастен :) ама не смятам, че е по-лош от чичо Гошо, обаче той просто си изтърва съблекалнята, и за мен това му изяде главата. Не може да си голям треньор и некви, бразилчета да ти правят мутри при смяна и да ти редят отбора, все пак не са Меси и Роналдо.

Първо, не ги деля стиловете на атакуващ и защитен. Мина времето на Хеленио Херера с Интер и на АЯКС с Микелс.Днес всичко е компле.
Второ, никъде не съм казал, че Херо практикува различен стил от атакуващия.
Трето, като изключа феномена "Нефтохимик", никога не съм харесвал неговата система , респективно и игра на отбора, който води.
Това си мое виждане за фтбола и не е задължително някой да е съгласен с мен. Ти си го харесвай, но аз сто пъти повече предпочитам Мъри пред Херо. Резултати им сами говорят в моя полза. При Херо ми се губи фантазията от играта, няма го онзи чар, онази освободеност. И за да ме разбереш напълно ще ти кажа, че не харесвам и Мауриньо като треньор, но го признавам като един от най-добрите.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот pink_pig8 » 31 авг 2017 13:05

шивача написа:
ivan56 написа:
шивача написа:Моето мнение е, че Херо не е за вас. Добър треньор е, но е лимитиран. За него са малките отбори, при вас нивото е друго, а и стилът на игра, който практикува няма да се хареса нито на вас, нито на бразилчетата в отбора, респективно и на шефовете. Надали ще завърши първенството начело на вас!


Шивач, ти поне го разбираш това животинче футбола, кога Херо е практикувал различен стил от атакуващият?
Първите му години като треньор в мазута, отбора им играеше точно така и в Ловеч и в Левски, па дори и при нас в Черноморец, с тия смешки които ги имахме преди да изпаднем, използваше атакуващ стил. Друг е въпроса, че знае кога и с кой може да се надиграва, това че отзад обича да се подсигурява, не го прави треньор от типа на Мъри.
Налага зонова защита, скъсяване на линиите и много движение в средата на терена.
Малко съм пристрастен :) ама не смятам, че е по-лош от чичо Гошо, обаче той просто си изтърва съблекалнята, и за мен това му изяде главата. Не може да си голям треньор и некви, бразилчета да ти правят мутри при смяна и да ти редят отбора, все пак не са Меси и Роналдо.

Първо, не ги деля стиловете на атакуващ и защитен. Мина времето на Хеленио Херера с Интер и на АЯКС с Микелс.Днес всичко е компле.
Второ, никъде не съм казал, че Херо практикува различен стил от атакуващия.
Трето, като изключа феномена "Нефтохимик", никога не съм харесвал неговата система , респективно и игра на отбора, който води.
Това си мое виждане за фтбола и не е задължително някой да е съгласен с мен. Ти си го харесвай, но аз сто пъти повече предпочитам Мъри пред Херо. Резултати им сами говорят в моя полза. При Херо ми се губи фантазията от играта, няма го онзи чар, онази освободеност. И за да ме разбереш напълно ще ти кажа, че не харесвам и Мауриньо като треньор, но го признавам като един от най-добрите.

По-добре грознички победи от колкото красиви загуби!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ivan56 » 31 авг 2017 13:54

шивача написа:
ivan56 написа:
шивача написа:Моето мнение е, че Херо не е за вас. Добър треньор е, но е лимитиран. За него са малките отбори, при вас нивото е друго, а и стилът на игра, който практикува няма да се хареса нито на вас, нито на бразилчетата в отбора, респективно и на шефовете. Надали ще завърши първенството начело на вас!


Шивач, ти поне го разбираш това животинче футбола, кога Херо е практикувал различен стил от атакуващият?
Първите му години като треньор в мазута, отбора им играеше точно така и в Ловеч и в Левски, па дори и при нас в Черноморец, с тия смешки които ги имахме преди да изпаднем, използваше атакуващ стил. Друг е въпроса, че знае кога и с кой може да се надиграва, това че отзад обича да се подсигурява, не го прави треньор от типа на Мъри.
Налага зонова защита, скъсяване на линиите и много движение в средата на терена.
Малко съм пристрастен :) ама не смятам, че е по-лош от чичо Гошо, обаче той просто си изтърва съблекалнята, и за мен това му изяде главата. Не може да си голям треньор и некви, бразилчета да ти правят мутри при смяна и да ти редят отбора, все пак не са Меси и Роналдо.

Първо, не ги деля стиловете на атакуващ и защитен. Мина времето на Хеленио Херера с Интер и на АЯКС с Микелс.Днес всичко е компле.
Второ, никъде не съм казал, че Херо практикува различен стил от атакуващия.
Трето, като изключа феномена "Нефтохимик", никога не съм харесвал неговата система , респективно и игра на отбора, който води.
Това си мое виждане за фтбола и не е задължително някой да е съгласен с мен. Ти си го харесвай, но аз сто пъти повече предпочитам Мъри пред Херо. Резултати им сами говорят в моя полза. При Херо ми се губи фантазията от играта, няма го онзи чар, онази освободеност. И за да ме разбереш напълно ще ти кажа, че не харесвам и Мауриньо като треньор, но го признавам като един от най-добрите.


Не съм те разбрал правилно, мислех, че и ти пееш в хора на привържениците, че Херо практикувал защитен футбол.
Ако до сега всички латиноси си играеха кой къде си иска, това при него няма да го има, а и той си го каза, всеки трябва да си знае мястото, това е неговото виждане на футбола. До къде ще я докара в Лудогорец, ще видим.
И аз харесвам примерно стила на африканските нац. отбори(гледам им турнирите в Африка), много техника, фантазия, обаче дисциплина никаква. Като в махалата, и като се стигне до световни първенства ги правят мармалад.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта