ШЛ. 1-ви кръг, 11.07.2023. Балкани - Лудогорец 2:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: ШЛ. 1-ви кръг, 11.07.2023. Балкани - Лудогорец 2:0

Мнениеот Capitano_Puyol » 12 юли 2023 00:08

Съмнява ме да върнат Дерменджиев толкова бързо. Да видим все пак срещу новака Крумовград как ще изглеждат нещата, макар че там също вероятно ще се пазят сили за реванша, т.е. е възможна загуба на точки, нещо което сме гледали много пъти през годините в летните мачове на Лудогорец за първенство. От друга страна дори и отпадане, значи продължаване в ЕКТ. Ясно е че групи на Шампионска лига са химера за който и да е български отбор в момента. :roll:
Барса и Лудогорец, але, алеее...

4x4
Мнения: 1468
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: ШЛ. 1-ви кръг, 11.07.2023. Балкани - Лудогорец 2:0

Мнениеот 4x4 » 12 юли 2023 00:43

То и за Националите май стана Химера придвижване в по-горна урна. Да вземем да питаме управниците от БФСто: защо така и накъде и отива българския футбол и скоро очертава ли се светлинка в тунела?
Да седнат там, да си налеят по едно малко, да си пуснат Преслава и да измислят някъкво решение. До кога ще падаме от малтийци, косовари и други футболни джуджета?
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

peliforewer
Мнения: 9670
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ШЛ. 1-ви кръг, 11.07.2023. Балкани - Лудогорец

Мнениеот peliforewer » 12 юли 2023 07:56

JACKO написа:
peliforewer написа:
Capitano_Puyol написа:
шивача написа:Това ви е последното участие в ШЛ и дано имате успех в него.
1-2

Вие оранжевите уроди скоро няма да имате участие в ШЛ, така че не гледай в паничката на другите. Изпуснахте си шанса миналия сезон, и сега титла няма да видите докато сте живи. Отделно след някоя друга гидина пак ще ви разформироват и ще припознаете друг клуб, както стана с Литекс. :lol: За мача 3-1 за евробоеца Лудогорец. 8-)

Ще се гътнеш от злоба капитан ли си, комплексар ли си.Къде си тръгнал срещу ЦСКА, само като плювнем и ще Ви удавим.Пуснали тема за мач от ШЛ с 5 коментара, поне съставите да беше се сетил някой да покаже, селяния отвсякъде.

Абе човече, имай поне малко уважение! Темите тук ги пускам за такива като теб, и всички останали!
Имаме си официален форум, и там си коментираме.

Аз имам уважение към всички, но някои мислят, че колкото повече обиди пишат толкова са по-убедителни.Поздравления за темата, но тя едва ли е за такива като мен, тя е за такива като вас които обичате Лудогорец.Нас ни вълнуват други теми.Не приемай лично упрека ми за съставите, не си длъжен ти да ги публикуваш има и други фенове на Лудогорец.Тъй като съм влязъл в темата да си кажа мнението за мача.Много слаб мач за Лудогорец, явно бяха подценили Балкани.Или Петев не беше проучил играта на Балкани или неговите футболисти не му изпълниха указанията, но колко пъти футболистите на Лудогорец нямаха отговор на двойните подавания на косоварите в центъра на игрището.Оставям без коментар владението на топката до към 70-ата минута 61% на 39% в полза на Балкани.Въпреки всичко двубоят остава отворен и в Разград ще стане ясно състоянието на Лудогорец.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9670
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ШЛ. 1-ви кръг, 11.07.2023. Балкани - Лудогорец 2:0

Мнениеот peliforewer » 12 юли 2023 08:48

Само да спомена, че там където феновете на Лудогорец си коментират отбора в този форум последният коментар е от ноември 2022г.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4119
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: ШЛ. 1-ви кръг, 11.07.2023. Балкани - Лудогорец 2:0

Мнениеот JACKO » 12 юли 2023 09:54

peliforewer написа:Само да спомена, че там където феновете на Лудогорец си коментират отбора в този форум последният коментар е от ноември 2022г.

В грешка си, ето ти линк :arrow: https://forum.ludogorec.com/index.php?s ... d286095f57

Поздравления за обстойния и културен коментар! Лично мен да храча по другите отбори няма да ме видиш, дори напротив, понякога изпитвам патриотична гордост, след победа на български отбор в Европа!
В обратна посока към Лудогорец има постоянна злоба, разбираемо е, типично по български, не обичаме хегемони и успели! "Я не сакам на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле"!

Относно мача, отначало мислех че е подценяване, но те не знаеха защо са на терена! Сетиха се да поритат след 70 минути лутане, но късно е либе за китка, Балкани (респект за сърцатата игра) паркираха автобуса! Има вероятност и след празненствата в Разград, още да не са изтрезнели!
Как да е, има и втори мач но..., има едно но, на ум!
Вчера синът ми имаше рожден ден, не можах да се напия, бях шеф готвач, но по нощите го направих от яд!
В този форум рядко пиша!
Хубав ден, и всичко добро!
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

peliforewer
Мнения: 9670
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ШЛ. 1-ви кръг, 11.07.2023. Балкани - Лудогорец 2:0

Мнениеот peliforewer » 12 юли 2023 10:05

JACKO написа:
peliforewer написа:Само да спомена, че там където феновете на Лудогорец си коментират отбора в този форум последният коментар е от ноември 2022г.

В грешка си, ето ти линк :arrow: https://forum.ludogorec.com/index.php?s ... d286095f57

Поздравления за обстойния и културен коментар! Лично мен да храча по другите отбори няма да ме видиш, дори напротив, понякога изпитвам патриотична гордост, след победа на български отбор в Европа!
В обратна посока към Лудогорец има постоянна злоба, разбираемо е, типично по български, не обичаме хегемони и успели! "Я не сакам на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле"!

Относно мача, отначало мислех че е подценяване, но те не знаеха защо са на терена! Сетиха се да поритат след 70 минути лутане, но късно е либе за китка, Балкани (респект за сърцатата игра) паркираха автобуса! Има вероятност и след празненствата в Разград, още да не са изтрезнели!
Как да е, има и втори мач но..., има едно но, на ум!
Вчера синът ми имаше рожден ден, не можах да се напия, бях шеф готвач, но по нощите го направих от яд!
В този форум рядко пиша!
Хубав ден, и всичко добро!

Да ти е живо и здраво момчето, а 2-0 е много коварен резултат, особено след като премахнаха правилото за голове на чужд терен, 50 на 50.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта