Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Вълчан
Мнения: 4299
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Вълчан » 16 дек 2019 20:52

Противникът е доста силен.Очаквам поне единият мач да завърши със голяма разлика за тях.Аз пък съм на мнение,че не трябваше точно те да се паднат.Искаше ми се по равностоен та да има шанс за още един кръг.Да се надяваме поне този път публиката на Разград да се отпусне и разбере , че не се намира на опера и чопленето на семки да не е приоритет.

krumeto
Мнения: 3734
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 16 дек 2019 20:59

Вълчан написа:Противникът е доста силен.Очаквам поне единият мач да завърши със голяма разлика за тях.Аз пък съм на мнение,че не трябваше точно те да се паднат.Искаше ми се по равностоен та да има шанс за още един кръг.Да се надяваме поне този път публиката на Разград да се отпусне и разбере , че не се намира на опера и чопленето на семки да не е приоритет.

Не, този път семки няма да има.
На входа на Лудогорец Арена ще подаряват по пакетче "бяло"! За да крещят и се бият като тия, ония или третите
;) :oops: :?
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15172
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 16 дек 2019 21:48

Ще има ден-година храни. Хотели, кръчмя ще се фул!
Изображение

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1854
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот olympic teteven » 16 дек 2019 22:00

Преди 3-4 години ЦСКА победи Интер, та не виждам какво му е чак толкова страшното на жребия. :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот matador1 » 16 дек 2019 22:28

krumeto написа:
matador1 написа:Ок, гответе се за догодина.

До тук не е малко. Изпълнихме си плана максимум. И касата на клуба се поусмихна!
Ако имаше още един или два такива отбора, коеф. на България щеше да се пооправи.
Ще ги гледаме световните футболни величия!


Наймалкото ще падне пара от права и билети. Ако ги хиксирате в Разград сте топ. И не ми се вижда невъзможно.

Ozzimozzi
Мнения: 7168
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Ozzimozzi » 16 дек 2019 23:01

Тази година Интер показват много стабилна игра и не случайно са в челото на класирането в Италия. Изхода от двата мача изцяло зависи от това, колко сериозно ще подходят Интер. Видяхме един слаб Еспаньол, какво направи с Лудогорец.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот chinaski » 16 дек 2019 23:04

olympic teteven написа:Преди 3-4 години ЦСКА победи Интер, та не виждам какво му е чак толкова страшното на жребия. :twisted: :twisted: :twisted:


Без да омаловажавам успеха на ЦСКА, онова беше приятелска среща, а нашите тогава гонеха Манчини и нарочно губеха, следващата приятелска беше 1-6 срещу Тотнъм в Осло и го разкараха.

krumeto
Мнения: 3734
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 16 дек 2019 23:06

olympic teteven написа:Преди 3-4 години ЦСКА победи Интер, та не виждам какво му е чак толкова страшното на жребия. :twisted: :twisted: :twisted:

Победили са ги само в приятелски мачове (контроли)!
Победили са ги през 1969 година. Отбора на ЦСКА тогава е бил като национален - събрани по нареждане от партията - МАЙКА.
Победили са и през 2016 година в приятелски мач. Знаем ги тези "мачове"!
През 2015 за ЛЕ ЦСКА са декласирани от ФК Зимбру след 0 - 0 и 1 - 1. И после отишли и победили ИНТЕР!!! :)
Смешно!
Последна промяна от krumeto на 17 дек 2019 07:52, променено общо 2 пъти.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

krumeto
Мнения: 3734
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 16 дек 2019 23:11

Шанса да победим Интер е 5 %.
И какъв е този шанс? Голям късмет - 5%. Игра, техника, и какво ли не още 95% за Интер!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15172
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 16 дек 2019 23:50

кИсмет 5% и с третия отбор да ни излязат не виждам как ще ги бием!
Ще се разходят както го направиха Милан!
Московския хубаво се снима с Москвича и сега да няма някоя снимак с некой Фиат Регата! :mrgreen:
Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта