Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ЕМИЛ » 24 авг 2017 13:14

Според мен днес ще отстраните Судува Мариямполе

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот pomiqr272 » 24 авг 2017 18:29

Бисер Шматков написа:Чудя се дали ръководителите в Лудогорец са обсъждали идеята да бъде предложен договор на Димитър Бербатов. Мисля, че и двете страни биха спечелили от едно такова развитие - Бербатов ще си съживи кариерата и ще може да играе в евротурнирите, а "орлите" ще си вдигнат акциите сред привържениците на другите български отбори и ще разполагат с футболист, който все още е безспорна класа, е висок на ръст, умее да играе с глава и е в състояние да реши почти всеки мач с някое гениално отиграване.


Как точно се съживява кариера на 36-годишен футболист, който през последните шест години е предимно резерва и през последната година и няколко месеца не може да си намери клуб в Европа, защото знаят каква примадона е?

Потребителски аватар
Бисер Шматков
Мнения: 170
Регистриран на: 08 окт 2012 22:57
Местоположение: непостоянно, но по принцип София
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Бисер Шматков » 24 авг 2017 20:31

Големият проблем на Бербатов наистина е липсата на мотивация, което за мен е разочароващо...сякаш прекалено лесно пада духом, в някои срещи играе твърде лежерно и невинаги е в състояние да поведе съотборниците си в трудни моменти. Все пак си мисля, че ако получи един последен шанс да се изяви в Шампионската Лига (и то с български отбор), ще се постарае да го използва.

Предполагам, че днес Лудогорец няма да имат проблеми срещу литовците, които са сравнително стабилни в защита, но не ме впечатлиха в офанзивен план...от голяма важност е, разбира се, възпитаниците на Херо да не инкасират попадение в началото на срещата, за да не налеят гипса на чужд терен.
България през розови очила!

http://www.youtube.com/watch?v=AuA3T9Mh2OE

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот vg_vasilev » 25 авг 2017 14:24

Група С

Брага, Лудогорец, Хофенхайм, Инстамбул Башакшекир ...

Искаше ми се да се паднат с калитарите от Арсенал, ама не.

А иначе ми се струва, че шанса Лудогорец да излезе от групите клони към нула.
Последна промяна от vg_vasilev на 25 авг 2017 14:35, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1883
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Sstefanov » 25 авг 2017 14:31

vg_vasilev написа:Група С

Брага, Лудогорец ...

Искаше ми се да се паднат с калитарите от Арсенал, ама не.

Ще има секс в тая група.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Mathias_Coureur » 25 авг 2017 14:35

Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ са съперниците на Лудогорец. Много тежка група, почти никакъв шанс за излизане от групите на ЛЕ!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот matador1 » 25 авг 2017 14:37

Групата е супер балансирана. Лудогорец могат да продължат. Даже като нищо ще са първи. Брага са завършили само 1 място пред ония хубосници Маритимо, които ги видяхме с Ботев, а Хофенхайм съвсем не са каквото бяха предния сезон.

ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛЮБОПИТНО:

Кайсара се завръща в България за един мач ;)

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9025
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Soulen » 25 авг 2017 14:45

Групата е с равностойни отбори, общо взето никой не се откроява като фаворит. Всеки може да бие всеки, честно казано си мисля, че Лудогорец и Истанбул имат най-добри шансове, но да видим.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 25 авг 2017 14:45

Mathias_Coureur написа:Брага, Хофенхайм и Истанбул ББ са съперниците на Лудогорец. Много тежка група, почти никакъв шанс за излизане от групите на ЛЕ!

Офф айде почна се .. :| . И преди с ПСВ ,Динамо и Одеса щяхме да сме 4-ти ,но бяхме 1-ви без загуба . Дайте да коментираме на кое място сме след като се изиграят групите. От всички урни имах претенции само да не са Истанбул от 4-та, но някак си го предчувствах. Нищо..поне Кайсара ще си дойде за малко да го видим.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот PFC Litex » 25 авг 2017 14:47

Хофе с тая защитата, която беше готова да поеме +10 гола от Пуул едва ли е толкова голямо страшилище.
ИББ са на-сериозния съперник в групата и ще завършат на първо място.
Брага често стигат елиминационна фаза.

Както вече се сподели, силно балансирана група, в която е трудно да се предскаже, какво ще се случи, нищо, че предвиждам ИББ да завършат първи.

ИББ е турския вариант на Витоша Бострица, отбора на Ердоган
Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта