Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pavlov10
Мнения: 203
Регистриран на: 25 окт 2009 09:46
Контакти:

Re: Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Мнениеот pavlov10 » 19 авг 2013 19:43

Трудно ми е да ги разбера тези хора,инвестиращи в малки отбори.Като Гришата когато раздава кебабчета в Ловеч за да ги прикотка на стадиона.Ми хвани един отбор от Пловдив и гледай за кво става на въпрос ... Не с 1000 врътки едва едва да закараш 2-3000 в такъв мач.
...и далече да отидем,и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден...

Dembele39
Мнения: 72
Регистриран на: 15 май 2011 00:11
Контакти:

Re: Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Мнениеот Dembele39 » 19 авг 2013 20:10

Така..

Аз съм фен на Левски, лесно се разбира от ника ми.

Не разбирам защо толкова много хора твърдо отказват да посетят мача. Аз като българин съм бил на Локомотив София - Рен и Черно Море - Щутгарт преди години и се радвах на головете на българските отбори. Не съм скандирал за тях, но е нормално да ги подкрепям и да ми е тръпка, когато играят срещу чужди отбори..

Наистина сега разбирам колко тъпа нация сме всъщност и защо сме на това дередже. =)

Веселинов
Мнения: 331
Регистриран на: 31 юли 2013 11:37

Re: Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Мнениеот Веселинов » 19 авг 2013 20:27

Голямо щастие за България е най-после да има национална кауза - участието на Лудогорец в мач за класиране в групите на Шампионската лига по футбол. Как ли сме живяли толкова години без такава национална кауза? Как заспивахме изобщо нощем? Добре, че беше Домусчиев и Лудогорец, та да ни се отворят очите. Сега ще трябва и подкрепа за тази национална кауза, защото повечето българи все още не са разбрали за съществуването и. Те ще бъдат насърчавани с патриотични призиви, с безплатни билети, осигурен транспорт, навярно по парче пица плюс бутилка вода и накрая директно с пари на ръка. Голямата цел на Домусчиеви е да се съберат приличен брой "запалянковци" на стадиона по времето на мача, защото ако има например под ПЕТ ХИЛЯДИ души, то ще е истинска гротеска! Как тогава ще продължи да съществува националната кауза? Може би Домусчиеви ще изместят футболните си инвестиции извън България, ако се стигне до такова унижение да не се уважи националната кауза Лудогорец. Или ще се оплаче на Венци Стефанов, а защо да не потърси помощ от децата в Перник? :roll: Така и не разбирам, защо по дяволите новобогаташите олигарси веднага скачат на "национално ниво". Нима не е редно да започнат с градска кауза, с регионална кауза и едва след десетина години да бръщолевят за национални каузи. Сигурен съм, че в Разград има повече левскари и цесекари, отколкото "лудогорци". Левски и ЦСКА са си извоювали правото да са национални грандове, като са постигали отлични спортни резултати в продължение на десетилетия. Няма кътче в България, където да нямат привърженици, а Лудогорец едва наскоро започна да бъде фактор в българския футбол. Лудогорец не може да е национална кауза, защото е просто един бизнес проект. Те са си кауза на Домусчиеви и на хората ангажирани с футболния им проект.
Домусчиев е футболният Волен Сидеров, героя на днешния ден, който воден от огромната си комплексарщина умира от удоволствие да е в центъра на събитията. Готов е да плаща много, да плаща на всеки, да плаща без значение как и колко, само и само да удволетвори егото и да нахрани комплексите си. Сега му се е паднало, де! Миналата година по това време бе по-тих и от пикаеща мишка, а ето го сега по-важен, по-силен и по-креслив от всички. Добре, че в живота, бизнеса, спорта и дори във футбола КОЛЕЛОТО се върти и в крайна сметка всичко си идва на мястото, а всеки накрая си получава заслуженото. Какво имам предвид ли? По-възрастните веднага ще се сетят за Ганди, Шогуните, Брокерите, Валю - дузпата, Илия - борчето (Ушко!) и мн.др. :lol:
Последна промяна от Веселинов на 19 авг 2013 20:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14378
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Мнениеот damyanov1963 » 19 авг 2013 20:29

Кой ли е платил на тези фенове?
http://vbox7.com/play:8de06dae
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Empty
Мнения: 1145
Регистриран на: 05 мар 2009 01:50
Контакти:

Re: Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Мнениеот Empty » 19 авг 2013 20:33

Все едно ви карат да убивате човек :) Хората ви дават да гледате мач без пари, ако искате отивайте.Лично аз бих отишъл, ако съм от София.Какво го правите на въпрос вече няколко дни?

Веселинов
Мнения: 331
Регистриран на: 31 юли 2013 11:37

Re: Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Мнениеот Веселинов » 19 авг 2013 20:34

damyanov1963 написа:Кой ли е платил на тези фенове?
http://vbox7.com/play:8de06dae


Е, това не е нищо кой знае какво :oops: , я само почакай да видиш каква ще е подкрепата и хореографията за "националната кауза Лудогорец"... :lol:

Веселинов
Мнения: 331
Регистриран на: 31 юли 2013 11:37

Re: Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Мнениеот Веселинов » 19 авг 2013 20:39

Empty написа:Все едно ви карат да убивате човек :) Хората ви дават да гледате мач без пари, ако искате отивайте.Лично аз бих отишъл, ако съм от София.Какво го правите на въпрос вече няколко дни?


Е, то така е и на избори, нали? Карат те да гласуваш и ти дават 50 лв. :lol: Или пред партийна централа? Или на някоя "ТВ на живо"? :lol:
Такъв "непретенциозен тип" сигурно няма нищо против да заведе и негър да си поиграе с любимата му у тях. :lol:

Потребителски аватар
dickinson
Мнения: 485
Регистриран на: 30 ное 2012 22:16
Контакти:

Re: Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Мнениеот dickinson » 19 авг 2013 20:42

Веселинов написа: Сигурен съм, че в Разград има повече левскари и цесекари, отколкото "лудогорци". Левски и ЦСКА са си извоювали правото да са национални грандове, като са постигали отлични спортни резултати в продължение на десетилетия. Няма кътче в България, където да нямат привърженици, а Лудогорец едва наскоро започна да бъде фактор в българския футбол. Лудогорец не може да е национална кауза, защото е просто един бизнес проект. :lol:


99% процента от привържениците на Левски и ЦСКА в Лудогорието подкрепят отбора на Лудогорец, това е истината, всичко е на заден план. Сега е нашето време и нека да се наслаждаваме, знаем че няма да е вечно

Относно публиката, който искада гледа ШЛ да дойде да гледа,насила не става. Жалко че само 1 стадион става

Веселинов
Мнения: 331
Регистриран на: 31 юли 2013 11:37

Re: Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Мнениеот Веселинов » 19 авг 2013 20:48

dickinson написа: 99% процента от привържениците на Левски и ЦСКА в Лудогорието подкрепят отбора на Лудогорец...


... :lol: сигурно лично си ги преброил 99% от всички 100% привърженици на Левски и ЦСКА...

Потребителски аватар
suburban
Мнения: 252
Регистриран на: 24 мар 2009 21:19
Skype: skype,skype,skype
Местоположение: Варна

Re: Редно ли е да се плаща за подкрепа?

Мнениеот suburban » 19 авг 2013 20:49

Това с плащането на пари на фирми(тайно) за да осигурят публика на стадиона за мача Лудогорец и Базел е най-тъпата и долнопробна лъжа и провокация. Мислите ли че , човека който е платил наема, който се иска за един стадион ще дава допълнително пари за да си осигури публика - НЕ! Ако иска да си осигури публика той просто няма да определи цена за билетите - входа ще е FREE!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта