Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12737
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Мнениеот BRF » 13 авг 2013 13:08

Червени Воини написа:
BRF написа:
CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:София не е място за разходки

Така е!Ще има пострадали,особено след непредизвиканите скандирания в Разград в събота и средните пръсти!


ЩО?
Да не са ни викали "турци сте"??? :lol:

Не :lol: !Обичайните скандирания срещу нас!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12737
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Мнениеот BRF » 13 авг 2013 13:09

bobmarli написа:гледам чорбарчетата са наежили свинската четина.

Иначе Разград от край време си е спортен град. Хората там винаги са обичали спорта и самите те са спортували. Ще напомня, че в града имаше спортно училище,
от което са излезли не един или двама световни шампиони, също така има и олимпийски медалисти.
В града има зали за всички видове спортове, има и колодрум.
Така, че успехите на клуба освен на Домусчиев до известна степен се дължат и на подкрепата на хората живеещи в Разград.
Пожелавам успех на отбора и ще отида да ги подкрепя на стадиона.

То заради такива като теб,после ще страдат други хора!

master-krasi
Мнения: 64
Регистриран на: 27 авг 2009 21:00
Контакти:

Re: Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Мнениеот master-krasi » 13 авг 2013 13:18

Аз пък си мисля,че мога да се радвам на успехите на който и да било БГ тим /без ЦСКА разбира се , Левскар съм/, стига да съм свидетел на естествения възход на този който и да било БГ тим и на поне няколко можещи футболистчета,израснали в съответното Н-ско градче.
Лудогорец по никакъв начин не се вписва в този модел. Появата на отбора от Делиормана доуби нормалния футбол в БГ /дотолкова доколкото го имаше. Някой си Домусчиев , станал за няколко години милиардер/ къде го има това по света?/ ни отне и тази радост. И се намират овчи душици,които викат осанна за новоилюпилия се тим без да си дават сметка че отново са изиграни и учаастват в масовката на поредния олигарх. ТОЛКОЗ ОТ МЕН !

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1668
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Мнениеот 1palq4o1 » 13 авг 2013 13:30

И аз ще ги подкрепя...с декларация до Базел,но ми трябват още 12 души да стигнем бройката от 13! :mrgreen: ! :mrgreen: !
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

1914lsfc
Мнения: 221
Регистриран на: 17 ное 2012 16:37
Контакти:

Re: Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Мнениеот 1914lsfc » 13 авг 2013 13:30

violator написа:Комплексираните шопи да подкрепят Лудогорец - да бе, да! ;)

А мУдЬернИтИ разградчани със стадиноа "бижу" защо не си играят в градчето, а идват при шопИтИ?!
На мача с Базел трябва да има 1000 човека, за да видят разни мутри направили милиони с откраднати от хората пари, че с пари не можеш да си купиш традиции и публика!

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 13 авг 2013 14:00

Koe по -точно ви отнехме ? А ... за титлата се сърди на Везалов :lol: . И кои са можещите футболистчета от Левски ,да не питам за местни ? Ние до 1-2 години ще вкараме някой от школата в първия тим . Ами вие ... ?

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 13 авг 2013 14:13

Ем колкото толкова. Нямаме капацитет за мачове навън . Ако мача беше в Разград и стадиона беше 8-10 к със сигурност щяхме да го напълним ама не би . за 30 000 град 5-6 к е добра бройка за мач. Ама за 2млн София 1000 или 2-3к не е нормално .. :oops:

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Мнениеот кристи3 » 13 авг 2013 14:20

Абсолютно излишни заяжданици :lol: Аз съвсем искрено се радвах на победата на Лудогорец над Партизан, макар че съм цесекар. Като изключим антагонизма между феновете на ЦСКА и Левски (и може би този между феновете на пловдивските Ботев и Локо, там да кажат пловдивчани) мисля, че като фен най-нормалното нещо е да се зарадваш на победите в Европа на друг БГ-отбор. Е, няма да изпаднеш в екстаз, както би станало, ако това беше отбора на сърцето ти, но все пак си е футболна радост.
Колкото до това дали Лудогорец е изкуствен отбор - няма спор, така е. Един олигарх е решил да си начеше крастата (егото), няма лошо. И какво от това? Естествено, такъв отбор ще акумулира в пъти по-малък зрителски интерес, рекламодатели и т.н., но за олигарха това така или иначе е без значение. А иначе феновете (макар и малко) са щастливи, което всъщност е най-важното. Освен това, както се вижда и от ЦСКА, Левски, Ботев, Локо П-д, да не говорим за другите отбори от големите български градове като Плевен и Русе, икономически дори те не са способни да се самоиздържат и без финансовия гръб на някой олигарх са за никъде. Това просто е (не)икономическата реалност на съвременния футбол в България.
Така че, пожелавам успех на Лудогорец и искрено ще се радвам за тях, ако спечелят, а на всички нас пожелавам повече положително отношение към заобикалящото ни. Имаме нужда от това.
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 13 авг 2013 14:29

Ивайло Лудогорец написа:Koe по -точно ви отнехме ? А ... за титлата се сърди на Везалов :lol: . И кои са можещите футболистчета от Левски ,да не питам за местни ? Ние до 1-2 години ще вкараме някой от школата в първия тим . Ами вие ... ?

Ние имаме "само" трима от школата с бронзови медали от световно първенство: Боби Михайлов, Наско Сираков и Ники Илиев... 8-) Когато вкарате футболист от вашата ДЮШ в националния отбор на България, тогава се опитвай да се правиш на остроумен, иначе не ти се удава.... Владо Гаджев също е национал и юноша на "Левски". Юноши на "Левски", които са национали, са Ивелин Попов и Иван Бандаловски. От юношите на "Левски" Антонио Вутов вече редовно намира участие сред титулярите при мъжете. Идва времето за първия състав и на братя Цоневи, на Христо Попадийн ... да не изброявам всичките. От друга страна, много юноши на "Левски" са титуляри в други клубове от "А" ПФГ. И накрая, но не по важност: Не подобава на фен на отбор, изникнал преди 3 години от нищото в един град сред край, прочут с мазните си борби (не и с футбол), благодарение на прищявката на един новоизлюпен български олигарх, отбор с повече чужденци отколкото българи в състава си, да се прави на интересен. ;) Това е... 8-)
П.П. По темата: Не ми дреме за "Лудогорец" и не ми пука, дали на стадион "Васил Левски" срещу "Базел" ще бъдете 1000 или 2000 души, барабар с лелките с пеньоарите... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 13 авг 2013 14:35, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Разградска insomnia* или събуждането на българския фен

Мнениеот MCMXIII » 13 авг 2013 14:32

BRF написа:
bobmarli написа:гледам чорбарчетата са наежили свинската четина.

Иначе Разград от край време си е спортен град. Хората там винаги са обичали спорта и самите те са спортували. Ще напомня, че в града имаше спортно училище,
от което са излезли не един или двама световни шампиони, също така има и олимпийски медалисти.
В града има зали за всички видове спортове, има и колодрум.
Така, че успехите на клуба освен на Домусчиев до известна степен се дължат и на подкрепата на хората живеещи в Разград.
Пожелавам успех на отбора и ще отида да ги подкрепя на стадиона.

То заради такива като теб,после ще страдат други хора!

Какво плашиш хората бре :) Ти първо разбери, от кой отбор си, после плаши от името на някой...
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта