Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

СИНЬО_БЕЛО
Мнения: 15
Регистриран на: 16 май 2012 21:59

Re: Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Мнениеот СИНЬО_БЕЛО » 16 май 2012 22:13

нито един провинциален тим досега не е правил дубъл-в цялата история на Българския футбол...всяко нещо си има край обаче-Лудогорец има шанс да влезе в историята! М/у другото, Литекс също можеше да направи дубъл в първия си сезон през 1998-ма, но тогава скандала с картотеката на Кишишев ги изхвърли служебно от финала за купата, за който те вече се бяха класирали след победа с/у ЦСКА с 3:1 насред "Армията"

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Мнениеот BadBoy » 16 май 2012 22:13

Red Warrior написа:
Teo написа:Ще видим кой няма шанс, а тоя бадема на Армията място няма :!:

Бадема си е класа все пак. Ако Радуканов има някаква грешка, това е че го пусна да замине от ЦСКА. Интересното е, че най-добрите футболисти на Лудогорец са бивши футболисти на ЦСКА - Бадема, Стоянов и Александров. Затова казвам, че все още не съм видял приноса на Лудогорец към българския футбол като изваждане на нови футболисти.

При положение, че школата им работи от 1-2 години, ти какво искаш, с магическа пръчка ли да ги извадят?
Така говорехте и за Ловеч, но ето, че Академията им вече вади повече футболисти отколкото вашата и то не само хартия, но и добри играчи с голямо бъдеще.

Лежането на стари лаври носи само отрицателни последствия и докато не го разберете скоро няма да се оправите.
Пука му на някой, че сте ЦСКА, Левски и в това число вече и Ловеч.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

pankin
Мнения: 420
Регистриран на: 21 дек 2009 16:25
Skype: slavi_____
Контакти:

Re: Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Мнениеот pankin » 16 май 2012 22:15

sweetchinmusic написа:Вие червените вече се помислихте за най-чистата локва в цяла България.


Фенове на отбори от втората половина на таблицата нямат думата в тая тема :) :)

СИНЬО_БЕЛО
Мнения: 15
Регистриран на: 16 май 2012 21:59

Re: Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Мнениеот СИНЬО_БЕЛО » 16 май 2012 22:17

Е, в крайна сметка, то па само с късмет не става.Локо(ПД) незаслужено отстраниха Левски с доста случаен гол в последната секунда, при нереално дълго продължение ,като голът падна след несъществуващ коренер. Литекс също бяха по-добър отбор от Локото, имаха към 5-6 голови положения но ги пропуснаха, а Локо вкараха пак случаен гол след вратарска грешка. Ами то веднъж стомна, втори път стомна- накрая се чупи.Честито на Лудогорец, пожелавам им дубъл!

Потребителски аватар
Asterix
Мнения: 544
Регистриран на: 04 ное 2010 18:13
Контакти:

Re: Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Мнениеот Asterix » 16 май 2012 22:17

POPCORN написа:Мен пък ми хареса как играха Локо.Само не трявбаше да се затварят толкова и там с танко дяков и даксон се реши мача.Танка ако беше в игра, надали Гъргоров щеше да пипне топка!Яд ме е за вас, защото колкото и да ви мразя сте отбор с фенове, с традиции и с история, докато тия палячовци в зелено няма какво да ги коментираме.Почивен ден в Разград.Те в разград са си отделна държава.Айде Домусчиев ще плати и пътуването.Да не говорим колко смешни бяха през цялото време.Пехха песни от репертоара на Левски и ЦСКА!Какъв отбор са тия?Измислен с пари!Много се надуват и се мислят за голяма работа, ама вярвам ,че ЦСКА както не веднъж го е правил, ще ги преземи.


Съгласен съм с теб за всичко. Жалко за тези почти 9 000 души пропътували Пловдив-Бургас + хората от чужбина :geek:

Иначе споко , няма да се напънат с вас и ще ги биете и ставате шампиони ;)

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Мнениеот Teo » 16 май 2012 22:17

Трябва да се замисли много добре с Бадема+Марселиньо, ако тия двамата станат изолирани, мача за тях е свършил още първото полувреме.

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Мнениеот Синьо сърце » 16 май 2012 22:18

Asterix написа:Съгласен съм , че играхме слабо . И се чудя , и се мая как аджеба при 1:0 за нас нашите не атакуват и да ги довършат , ами се върнаха да пазят резултата :shock:

Ред крайно време е смяна на ръководни органи в БФС , неказжам че този мач са ни ощетили , но прекалено много гафове направиха ...

Не съм казал и не смятам, че играхте слабо. Просто те бяха разклатени първите 20минути и след гола трябваше да търсите втори веднага! Но пък и те много добре държат топката, халфовете им са бързи и повратливи и лесно създават ситуации...Освен това неутрализираха Карвальо на 100%. След 30 мин нямате ситуация, а това говори за класа. Приеми, че са по-добрите и толкова! Преди 2 седмици на Лаута в 20 мин, като водехме с 2-0 казвах на тез около мен, че не ме радва тая работа, не ми харесват нашите...Знаеш какво стана, така е, като се играе футбол-розови жълти и пембяни дуднеха за тоз мач, че ни го давате, е добре ни го дадохте! :)
Наистина съжалявам, бях за вас и исках да вземете тази купа, но няма начин...Те я заслужиха!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
barabata.cska
Мнения: 324
Регистриран на: 27 авг 2009 23:33
Skype: barabata.cska
Местоположение: Vraca
Контакти:

Re: Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Мнениеот barabata.cska » 16 май 2012 22:19

POPCORN написа:Мен пък ми хареса как играха Локо.Само не трявбаше да се затварят толкова и там с танко дяков и даксон се реши мача.Танка ако беше в игра, надали Гъргоров щеше да пипне топка!Яд ме е за вас, защото колкото и да ви мразя сте отбор с фенове, с традиции и с история, докато тия палячовци в зелено няма какво да ги коментираме.Почивен ден в Разград.Те в разград са си отделна държава.Айде Домусчиев ще плати и пътуването.Да не говорим колко смешни бяха през цялото време.Пехха песни от репертоара на Левски и ЦСКА!Какъв отбор са тия?Измислен с пари!Много се надуват и се мислят за голяма работа, ама вярвам ,че ЦСКА както не веднъж го е правил, ще ги преземи.

+1000

Потребителски аватар
Adramelech
Мнения: 1145
Регистриран на: 14 дек 2009 21:59
Контакти:

Re: Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Мнениеот Adramelech » 16 май 2012 22:21

Само не стана ясно, защо някои хора смятат, че Лудогорец ще легне на ЦСКА (или, че ЦСКА ще вземе да бие в последния кръг) и в такъв случай, за чий му беше на Домусчиев да раздава бонуси наляво и надясно, само и само някой да вземе точки от ЦСКА?
[center][rimg]http://store.img-share.eu/Grunge-Bulgarian-Flag-by-TheDrake92_jpgbIM0ClR.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Домусчиев: Ако играем нашата игра, ЦСКА просто няма шанс

Мнениеот Teo » 16 май 2012 22:22

Asterix написа:
POPCORN написа:Мен пък ми хареса как играха Локо.Само не трявбаше да се затварят толкова и там с танко дяков и даксон се реши мача.Танка ако беше в игра, надали Гъргоров щеше да пипне топка!Яд ме е за вас, защото колкото и да ви мразя сте отбор с фенове, с традиции и с история, докато тия палячовци в зелено няма какво да ги коментираме.Почивен ден в Разград.Те в разград са си отделна държава.Айде Домусчиев ще плати и пътуването.Да не говорим колко смешни бяха през цялото време.Пехха песни от репертоара на Левски и ЦСКА!Какъв отбор са тия?Измислен с пари!Много се надуват и се мислят за голяма работа, ама вярвам ,че ЦСКА както не веднъж го е правил, ще ги преземи.


Съгласен съм с теб за всичко. Жалко за тези почти 9 000 души пропътували Пловдив-Бургас + хората от чужбина :geek:

Иначе споко , няма да се напънат с вас и ще ги биете и ставате шампиони ;)


Това го говорех в техния форум и ми триеха коментарите един след друг, това е изкуствено създаден отбор с пари, който му се чу името преди 1 години горе-долу. И изведнъж станаха велики, с песни от Левски и ЦСКА... а хората който чакат този миг от толкова много години, 10 000 хиляди пловдивчани не можаха да се зарадват, заради отбор който с пари пише история, не мерси, но аз го мразих този отбор, повече от Левски.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта