8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот mad forest » 30 сеп 2011 21:04

Тъй като пускам темата след мача - краен резултат 0-1! ;)
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот Unforgiven_M » 30 сеп 2011 21:07

Мисля, че никой не взе на сериозно този мач... И за малко да се загубят точки, срещу не толкова силен противник, което щеше да обезсмисли донякъде предните добри резултати... Все пак понякога и късмета помага... Лудогорец беше по-добрият отбор, но има късмета да отбележи в последният момент... :)

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот Teo » 30 сеп 2011 22:06

Ще ви спукаме балона на Армията, Лудогорец шампион, само когато баща ми стане Левскар :twisted:

Потребителски аватар
liverpool96
Мнения: 4498
Регистриран на: 12 ное 2010 15:37
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот liverpool96 » 30 сеп 2011 22:40

Нормално. След такава луда селекция и толкова хвърлени милиони е съвсем резонно да има нещо отсреща. Но това да влезеш в "А" група и веднага да излезеш първи в класирането, само ние си го можем. :lol:

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот Rivaldo10 » 30 сеп 2011 23:09

liverpool96 написа:Нормално. След такава луда селекция и толкова хвърлени милиони е съвсем резонно да има нещо отсреща. Но това да влезеш в "А" група и веднага да излезеш първи в класирането, само ние си го можем. :lol:

И Кайзерслаутерн. ;)
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]


valderama
Мнения: 20
Регистриран на: 16 сеп 2011 14:19
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот valderama » 30 сеп 2011 23:30

[quote="Teo"]Ще ви спукаме балона на Армията, Лудогорец шамп
ион, само когато баща ми стане Левскар :twist

Пич,то така на думи е лесно но то така ако ставаше със думи без покритие вие щяхте да биете и Стяуа.Мисли преди да говориш,знам че това не ви е най-силната страна но все пак... :

BETCHUALENG
Мнения: 314
Регистриран на: 09 авг 2010 21:03
Skype: BETCHUALENG
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот BETCHUALENG » 30 сеп 2011 23:45

Гледах само второто полувреме, и мога да кажа, че не само не си дадоха зор Лудогорец, но и играха крайно безидейно, както може да се каже, че заради повечето си положения заслужиха победа, така може да се каже и че заради мотането си по терена залужаваха да оставят 1 точка на Ботев.

Хм прави ми впечатление, че ДВА пъти виждам Лудогорец да играе по тоя начин, и е все срещу новаците, с които игра и миналата година. Първия такъв мач, взет едва едва въпреки разликата в пари и класа е със Светкавица..
Все отбори, които са доволни и на точка и играят в защита. Явно Лудогорец трябва да свикне да играе просто и срещу такива опоненти, следващите може да са малко по-зъбати на контрите и... ясно какво следва.
Така мисля, че срещу такива отбори се мъчат, тъй като в други мачове, с по-класни отбори и друг метод на игра взимаха своето, и то КАК понякога... (Левски, Видима, Славия..).
[center]Изображение[/center]

ronin3
Мнения: 54
Регистриран на: 18 яну 2009 22:31
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот ronin3 » 01 окт 2011 00:43

Труден мач срещу страшливи мишки. Явно все още сме полугранд и отбори от ранга на Ботев и Светкавица ще излизат срещу нас с надеждата поне точка да отмъкнат. Когато станем гранд ще играят малко по-открито, знаейки че от подобен мач могат само да спечелят и ще падат с 6:0 .



Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта