Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот r.h. » 03 окт 2011 15:38

Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Проспорт.бг научи, че ръководството на Ботев (Враца) и юрист на клуба са изгледали пълен запис от всички охранителни камери на мача Ботев- Лудогорец от осмия кръг, загубен с 0:1 от врачани в 92-рата минута. Всичко запаметено по абсолютно целия периметър за охрана и наблюдение, секунда по секунда било чисто, като сапун "Бебе". Процедурата е направена за собствена сигурност и точност.

След мача последва груба, преминаваща в просташка, декларация на ръководството на Лудогорец, в което домакините бяха обвинени във влияние над съдията чрез силови методи, а публиката, града и гражданството бяха маркирани с епитети, които не всеки ден се използват и в улични препирни.

През вчерашния ден ръководството на Ботев отговори на всички нападки в издържан тон и стил, което внесе известен смут в Разград и рязка промяна в медийните им изяви.

Говори се, че автор на декларацията на Лудогорец е един от директорите на клуба, но все още никой не е излязъл официално да се подпише под думите си, така както направи шефът на врачани Чавдар Атанасов в неделния ден. Сравнителен анализ на стилистиката подсказва шеф при милионерите, упражнявал перото си в журналистиката доста години за местни и централни медии.

Проспорт.бг научи още, че в следващите ден-два обществеността ще бъде информирана за последващо конкретно действие на ръководството на Ботев (Враца), което е решено да защити честта на футболния клуб, феновете на отбора и гражданите на град Враца.

http://www.prosport.bg/news/20707-Zapis ... -bebe.html
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот r.h. » 03 окт 2011 15:39

"Никой не е влизал да плаши съдията, даваме кадри от камерите на съда и медиите", заяви Чавдар Атанасов

Президентът на Ботев Враца отвърна на атаките на Лудогорец. „Ще излезем с официално опровержение на всяко нещо, което са написали. Не знам с каква цел го правят, направо съм изумен от тези твърдения. Интересно ми е техният президент въобще знае ли неговите хора какви глупости пишат и за какво става въпрос? Излагат се пред цялата футболна общественост. Най-вероятно нашият клуб ще заведе и дело срещу Лудогорец. Има камери, на които се вижда всичко. Представяте ли си как някой ще влезе в съдийската стая - реферите ги водят шест полицаи с пълно бойно снаряжение. Такива неща във Враца никога не са се случвали, няма и да се случат. Публиката може и да е малко по-темпераментна, но никога не се е стигало до някакви ексцесии и инциденти. Относно другите обвинения, че футболистите им били малтретирани, че стадионът ни бил като разорана нива на ТКЗС - това е много грозна обида за целия град. Как може да се говори по този начин, като нашият терен е един от най-добрите в България. Стадионът ни е приличен, не е като техния, защото ние нямаме техните милиони и възможности. Освен това през първото полувреме ние бяхме пo-ощетени от съдията. По-обидно е, че се говорят абсолютни неистини. Ние сме общински клуб - никой от нашето ръководство не ходи с охрана за разлика от техния президент. За какви мутри говорят? Има си камери. Ще предоставим записите и на вас, и на съда и на всеки, който пожелае да научи истината. Явно или искат да си направят евтина реклама на наш гръб, или да се презастраховат. Ние ще вземем мерки истината да излезе наяве. Ще отговорим с официално обръщение на всяко едно обвинение поотделно. Те няма как да докажат тези глупости, които са написали, защото не отговарят на истината. Не могат да кажат, че някой е влизал, като не е влизал", заяви Атанасов пред „Тема Спорт".

http://www.focus-sport.net/?action=news ... 8764392497
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот izumrud » 03 окт 2011 15:50

е кой идиот пуска информация от ПРоСпорт? вие луди ли сте? все едно гарван гарвану око да вади??? Браво др Полковник!!! (и на синовете, разбира се!)
но както и да е, в нашата полицейска държава най-често се подменят истинските причини, така че е нормално да е чист записа

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот dodo7271 » 03 окт 2011 15:55

Факт е, че декларацията на Лудогорец беше изпълнена с просташки обиди, лъхаше на пълна селяндурщина и диващина, която много напомня на началото на 90-те години. Всеки, наясно с материята, знае кой стои зад тази декларация и за чест на тима от Разград, трябва да се признае, че това не е Кирил Домусчиев. А един, който доскоро крадеше парите на Гриша Ганчев, а сега на Лудогорец. Едно може да се гарантира на феновете в Разград - по този начин много бързо ще ви намразят в България, благодарение на един олигофрен. Трябва ли ви това?
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
Yoda
Мнения: 1410
Регистриран на: 01 мар 2009 10:36
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот Yoda » 03 окт 2011 15:59

От ръководството на футболния клуб / нямам предвид собствениците/ вече знаят , че приказката свършва и в следващите кръгове отбора ще отиде там където му е мястото - в средата на таблицата . Това обаче трябва по някакъв начин да се оправдае пред собствениците и феновете. ..... световна конспирация, НЛО и т.н. ..... Явно допинга / реален или емоционален/ стига само за 7-8 кръга в първенството !!!! :) :) :)
Левски-цска -17.11.1968 - 7:2 , 23.09.1994 - 7:1 - 51 години синини от бича !

Ca7alano
Мнения: 116
Регистриран на: 20 ное 2010 20:35
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот Ca7alano » 03 окт 2011 16:16

Yoda браво, много си прав! Най-вероятно Лудогорец ще отидат там където им е мястото - в средата на таблицата. Защо ли, защото в нашето първенство всеки отбор си има отредено място предварително. Само, че този път май камъкът за преглъщане е по труден от други години и ще се опитат да насъскат "отборите на които мястото им е в средата на таблицата" един срещу друг. Какво са си помислили Лудогорец, кои са те, че ще заемат мястото на "грандовете", мястото им не е там. Това не е футбол и не е първенство, а класация която всяка година трябва да се поддържа по един и същ начин. Добре, че има съдба за вас "грандове" и тази съдба си го връща на европейската сцена.

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот dodo7271 » 03 окт 2011 16:20

Ca7alano написа:Yoda браво, много си прав! Най-вероятно Лудогорец ще отидат там където им е мястото - в средата на таблицата. Защо ли, защото в нашето първенство всеки отбор си има отредено място предварително. Само, че този път май камъкът за преглъщане е по труден от други години и ще се опитат да насъскат "отборите на които мястото им е в средата на таблицата" един срещу друг. Какво са си помислили Лудогорец, кои са те, че ще заемат мястото на "грандовете", мястото им не е там. Това не е футбол и не е първенство, а класация която всяка година трябва да се поддържа по един и същ начин. Добре, че има съдба за вас "грандове" и тази съдба си го връща на европейската сцена.


Няма проблем Лудогорец да станат шампиони, ако могат и Шампионска лига да вземат през 2012 година, но нека да пишат лъжи, да не създават интриги и да проявяват селяндурщина в колосални размери. Нищо против, но да лъжеш, че имало хора с пистолети и са плашили съдията във Враца е смешно и жалко за Лудогорец.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Ca7alano
Мнения: 116
Регистриран на: 20 ное 2010 20:35
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот Ca7alano » 03 окт 2011 16:28

dodo7271 съгласен съм, не съм гледал мача то май няма и къде. Но не може така да се каже кой лъже и кой не. Има си начин да се докаже, но не мисля, че точно в нашата държава истината каквато и да е тя би била излязла наяве. В едно съм сигурен каквото и да е имало (ако е имало подобно нещо) не се е случило в помощ на Ботев Враца и не е дошло от този отбор, а от това, че "Лудогорец не си знае мястото". И Лудогорец не разбраха, че по този начин докато се дъвчат "малите отбори" да не говорим че пълнят касата на перуката с подаване на жалби и подобни, докато това продължава всичко е в полза на едни и същи отбори. Толкова години не го разбраха, или са слепи, или всички са в кюпа. Аз съм фен на Черно Море. Били сме Тимаджии, мафиоти незнам какви, винаги ни бутали. И какво видяхме за толкова години едно служебно класиране в Европа и едно 3 място което още не знам с какви сметки сме получили. Но поне за сега друг начин явно няма в България.

redman
Мнения: 751
Регистриран на: 20 сеп 2009 14:50
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот redman » 03 окт 2011 16:37

Във Враца /родния ми град/ публиката може и да не е от най-възпитаните, със сигурност има и мутри все още /за съжаление/, но никога не се е случвало, няма и да се случи съдията да бъде атакуван на терена или в съдийската стая. Просто това не е манталитета на хората от града, не ме разбирайте погрешно, не че са супер възпитани, но са силни на думи, а слаби на дела. С други думи от трибуните летят псувни и закани, но съм виждал отбора ритуално заклан, във В група, където подобни инциденти са редовни със съдията и пак никой да не го пипа и дори бутилка вода не полита към хората в черно. Клуба е общински и няма собственик с ведомствени охранители с пистолети на кръста, така че няма от къде да се появят подобни лица. Ума ми не го побира това, което хората от Разград написаха /автора дали е оня от Спортлайн?/. Нещо гледам и Петев взе да бърка фактите, вече не били на полувремето, а след края на мача тия с пистолетите. Единственото обяснение, което донякъде ми изглежда логично, е хора на техния президент да са "посетили" съдиите, а интелигентите от Разград да не са разбрали...
Алекси Suckачев: Моооци, Моооци, Моооци...

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот r.h. » 03 окт 2011 16:45

Това, че публиката на Ботев е по-темпераментна и малко по-войнствено настроена е факт. Но това е футбол. Ако от ръководството на Лудогорец искат навсякъде където гостуват, да им се радват и да им ръкопляскат, нека насочат инвестициите съм към операта, театъра или балета. Гарантирано, ако представят качествена продукция при гостуванията си на врачанска сцена, ще получават само овации. :)
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост