Ботев Враца - Светкавица - 1:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: Честито, Враца!

Мнениеот kanar4o » 07 авг 2011 14:06

Наистина! Повече такива публики ,градове и отбори. Останаха да се завърнат Пирин ,Спартак Варна , Нефтохимик и Етър.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
bufara
Мнения: 299
Регистриран на: 04 сеп 2009 11:19
Контакти:

Re: Честито, Враца!

Мнениеот bufara » 07 авг 2011 14:33

И какво ти е виновна Монтана не разбирам? С какво смотания ви град е по-напред от Монтана? До 1-2 години ще отпаднете и ще си тънете пак в мизерия. Затова в затънтения ни край сме на това ниво, все някой друг ни е виновен и си прехвърляме вината помежду си. И вземете си оправете шибаните улици във Враца пък после ми говорете за футбол! Изпочупихме си колите като минаваме оттам :lol:

cuzco
Мнения: 66
Регистриран на: 07 юни 2009 14:47
Контакти:

Re: Честито, Враца!

Мнениеот cuzco » 07 авг 2011 14:35

След 21години футбол в долните групи е нормално да има толкова публика,след няколко месеца ще намалее като види че разликата от Б група не е голяма.

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Честито, Враца!

Мнениеот r.h. » 07 авг 2011 14:38

Това за Монтана си е виждане на автора на статията. Не знам какво толкова се засегнахте.
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Честито, Враца!

Мнениеот fabregas_949 » 07 авг 2011 14:38

Ботев Враца е много симпатичен отбор с чудесна публика. Дано се задържат дълго време в А група.
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
the___dog
Мнения: 164
Регистриран на: 14 окт 2008 13:06
Контакти:

Re: Честито, Враца!

Мнениеот the___dog » 07 авг 2011 14:39

Въпреки, че не съм бил роден, когато Ботев Враца е бил в силата си, искам този отбор с традиции да се задържи в А група. Да си построят хубав стадион, да си развият школата и отбора и да дават национални състезатели. В момента да гледам, че има само български момчета, което ме радва. Така се прави отбор български играчи, мощна школа и желание. Доволен съм,че еднодневните мутренски отбори с чужди играчи изчезват, заместени от отбори с традиции и публика.

Успех на съимениците от Враца и до година да гледаме два здрави мача, между пловдивски и врачанския Ботев!!!

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Честито, Враца!

Мнениеот marmi52 » 07 авг 2011 14:43

8-)

Браво на автора ! Много добре написано. Прочетох го с интерес. ;)
Виждам, че всички трезво мислещи хора, които обичат футбола са на мнение, че именно градовете с традиции в този спорт трябва да имат отбори в "А" група. Аз съм на същото мнение.
Незнам дали ще прозвучи еретично, но преди година-две пръв написах, че Враца трябва да се върне в "А" група. Някой от властимащите май ме чу ... :lol:
Най-лошото е, че хората с власт и пари, както в миналото така и сега правят глупост след глупост.
Прав е авторът, че Враца беше ощетен като за област беше обявен по-малкия и по-посредствен град по онова време Михайловград. Същото стана и с Плевен и В. Търново като направиха Ловеч област. С Русе като обявиха Разград за област. В Южна България също не липсваха подобни примери.
Днес Ботев се завърна там, където му е мястото ! Дано се задържи дълго !
Няма ги обаче Ботев Пд., Пирин, Спартак Вн. и Спартак Плевен, Етър, Дунав Русе ...
Вместо тях сме свидетели на изкуствено вкарване и задържане в групата на донори като Видима Раковски, Светкавица, Калиакра и абсурдния нов проект наречен "Лудогорец - Разград" ...
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Честито, Враца!

Мнениеот soad » 07 авг 2011 14:47

cuzco написа:След 21години футбол в долните групи е нормално да има толкова публика,след няколко месеца ще намалее като види че разликата от Б група не е голяма.

Не съм съгласен. Те винаги са събирали подобна цифра.
Успех на Ботев Враца в А група. Дано се спасите и постепенно станете фактор.

redman
Мнения: 751
Регистриран на: 20 сеп 2009 14:50
Контакти:

Re: Честито, Враца!

Мнениеот redman » 07 авг 2011 15:12

Автора наистина малко е попресолил манджата с атаката към Монтана, но той е доста по-възрастен от мен и може би знае нещо, което ние по-младите изпускаме като инфо. Любопитно ми е само, кои точно играчи от Монтана са били гръбнака на Ботев, защото на мен ми се губи такъв /може и да има 2-3-ма, ама чак гръбнак/. Ботев наистина обираше най-доброто от региона, та дори и от Видин, но най-вече заради спортното училище, което даваше възможност на децата да съчетават и учене, и любимата игра. Освен това партията беше разпределила спортовете и Враца развиваше футбол, докато Михайловград - баскетбол. Може би автора има предвид точно това, което и един съфорумец написа по-горе, когато се промени административното деление на страната, и за сметка на по-големите и развити градове, се направиха областни центрове малки и не толкова развити. А на колегата, който писа че улиците на Враца са разбити, това е факт, но къде не са. Мога да му предложа да не ходи до Враца, а ако иска да пътува из страната - Петрохан е наблизо :).
Алекси Suckачев: Моооци, Моооци, Моооци...

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Честито, Враца!

Мнениеот Bartolomej » 07 авг 2011 15:33

Нормално за отбор , който не е играл десетки годни в А група , хората да са ентусиазирани и да има публика . То и Олимпик Тетевен-Галата като играха в А група имаше по 10 000 зрителя , но всичко си е до реултатите на отбора .
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта