Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

hayabusaaa
Мнения: 25
Регистриран на: 04 яну 2013 00:56
Контакти:

Re: Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Мнениеот hayabusaaa » 15 мар 2013 21:17

Много ме е яд, че няма да мога да дойда на мача. Надявам се съдиите да са безпристрастни, но много се съмнявам, че ще е така. Прогнозата ми е 1(2):0 за БОТЕВ. :)

cunimepox
Мнения: 133
Регистриран на: 15 мар 2013 10:12

Re: Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Мнениеот cunimepox » 15 мар 2013 21:33

дербито на Б група ще е наравно :lol:
[offtopic]цигани, не бъдете като селяните!хвърляйте боклука в кофите!вие поне знаете един чужд език, за разлика от тях.бъдете европеидни![/offtopic]


fiesta
Мнения: 306
Регистриран на: 31 май 2012 21:52
Контакти:

Re: Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Мнениеот fiesta » 15 мар 2013 22:04

Дано Ботев победи мафиотския Локо, за да разберат най-накрая Гигов, Рендето и Хрущяла, че трябва да печелят с футболни средства, а не с мизерии!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Мнениеот Pride » 15 мар 2013 23:42

choko77 написа:Този мач ще е под много голямо напрежение!Гигов идва с организация и съдии във Враца,само да спечели мача.От Локомотив са искали много сериозна охрана от полицията в града,искали са специални срещи с полицията!Това не знам защо става,все едно че ще идват 5000 души публика от София?Май ги е страх от нещо...


Така е с големите отбори в А група свиквай ;) надявам се и догодина пак да се срещнем.
Очаквам победа алтернатива няма и какви съдии, като ни режат постоянно целия сезон?
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Мнениеот we are the champions » 16 мар 2013 14:08

Lyubaka01 Големия Локомотивец защо не си в Враца бе
Мачкай Ботев Мачкай

Потребителски аватар
botev1921
Мнения: 588
Регистриран на: 05 авг 2010 23:42
Контакти:

Re: Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Мнениеот botev1921 » 16 мар 2013 17:57

Много слаб Локомотив. От всички отбори, които са идвали във Враца този сезон Локото са най-смешния и жалък. Нямаха положение цял мач, подпряха ги много на два пъти, а лекенцето Бранко пое пътя на срама, но то животът си връща на боклуците! Жалко, че не бихме, но ако това е играта на Локомотив, съм спокоен че ще са след нас накрая!

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Мнениеот choko77 » 16 мар 2013 18:09

И мен ме е яд,че не можахме да бием най-слабия отбор от А-група идвал досега във Враца.Че съдията не даде дузпа,че вдигна несъществуваща засда добре,но ако ние си бяхме вкарали положенията,нямаше да чакаме съдията да ни помага.С тази игра през 1-вото полувреме и част от второто имам някакви надежди,но без голове няма да стане.Тази игра е на голове и за това е обичана.

Потребителски аватар
botev1921
Мнения: 588
Регистриран на: 05 авг 2010 23:42
Контакти:

Re: Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Мнениеот botev1921 » 16 мар 2013 19:23

Ако трябва да съм честен, не бях виждал Ботев да доминира така когото и да било от победата над Каварна миналия сезон. Локото играха точно както първото полувреме с ЦСКА и като им гледам програмата не ги виждам да бият някой освен евентуално Пирин и Черно море у дома. Жалко, че подобни отборчета биват бутани само защото президент им е мафиот, но както намаляват групата и тия ще заминат към Б група скоро - също и ние при това безпаричие. Дали ще е сега или догодина, всичко върви да си направят първенството лесно за уреждане.


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта