Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
killacali
Мнения: 108
Регистриран на: 03 окт 2008 19:55
Контакти:

Re: Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Мнениеот killacali » 17 мар 2013 22:09

аз немога да разбера защо се подигравате на момчетата нито те купуват съдиите нито нищо дойдоха подкрепиха си отбора и си тръгнаха мирно и кротко нито са се заяждали нито нищо... хайде малко уважение да има между нас все пак всички гледаме един ЦИРК...

kpkirilov
Мнения: 68
Регистриран на: 24 дек 2012 19:14
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ботев Враца - Локо София |18 кръг А група|

Мнениеот kpkirilov » 18 мар 2013 17:16

Мен пък Ломомитов София въобще не ме вълнуват, като привърженик на Ботев Враца.
Но, мога да заявя, че след 3 кръг от зоната на изпадащите Пирин ГД, Монтана и Берое с класи на другите(даже Берое ми се понравиха много. Миньор, Етър и Черно Море не ги коментирам за сега). Така, че се надявам, ръководството на Ботев Враца да взе мерки в най-скоро време.
Трябва мининум 4 играчи, с които тима да придобие поне малко класа(офанзивни халфове и централен нападател). Паузата е добре дошла, ако не се използва, нищо добро не ни чака.
А относно мача, слаб мач. Моето мнение, че не можем да виним съдията, след като не можем да вкараме гол на толкова по-слабият Локомотив София. Просто на Ботев Враца липсва класа, това е.Почти половина от титулярите които играха срещу Локомотив София не са за А група, като се почне от Р.Ангелов, Коконов и т.н. та се свърши с Андрей Атанасов. За тези, които клуба не им плаща заплати, нека "попълват" бройката(въпреки, че по добре да бяха включили някой юноша).
Няма нищо против тези хора, но моето мнение, че просто няма място на стадион Христо Ботев, независимо че някой от тях са врачани. Повече, дори няма да ги споменавам, защото визирането им предизвиква насмешка благодарение на техните изяви, да не говорим за претенции.
Факт е, че от три мача срещу директните опоненти при това с две домакинства, имаме само две точки(при това с Берое една с късмет).


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта