Пирин ГД - Ботев Враца |А група 17 кърг|

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Пирин ГД - Ботев Враца |А група 17 кърг|

Мнениеот pehopeho » 10 мар 2013 17:18

ЕМИЛ написа:2-1

Аnd the winner is ... Емил!!![offtopic]Печелиш "Усмивка пред телевизора"![/offtopic]
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Пирин ГД - Ботев Враца |А група 17 кърг|

Мнениеот plamen_ch » 11 мар 2013 10:00

ЕМИЛ написа:2-1

Браво, позна точният резултат!

Потребителски аватар
R.I.P.
Мнения: 86
Регистриран на: 10 дек 2012 23:49
Skype: prilepa_vampir
Контакти:

Re: Пирин ГД - Ботев Враца |А група 17 кърг|

Мнениеот R.I.P. » 12 мар 2013 12:24

terrorist написа:
botev1921 написа:Момчето дето беше ходило на всички мачове миналия сезон вече пропусна няколко този заради жена - че и домакински пропусна даже :)

Едно време хората са разправяли- не е добре футбола да ти пречи на връзкъта с жена ти, но жената почнели да ти пречи на футбола, сменяш жената. :)


Eто го момчето.
Истината е, че този сезон изпуснах две домакинства и 1 гостуване.
На срещата Ботев Враца - Пирин ГД не бях, защото бях на море с въпросното момиче.
На срещата Ботев Враца - Литекс също не бях, защото бях на работа и тогава предложих 70 лв на един колега, за да ме смени, но той не се съгласи. За справка ще ви кажа, че заплатата му е 270 лв.
Гостуването, което пропуснах беше последното - Пирин ГД - Ботев Вр. Тръгнахме един бус с 10 фена, но в Благоевград не ни пуснаха, заради протестите и така не можахме да се доберем до стадиона в Гоце Делчев.
Тук може би трябва да отворя една скоба и да кажа, че живея в София. Във Враца ходя само за мачовете на Ботев и много рядко по други причини. Дефакто и домакинствата на Ботев Вр за мен се падат един вид гостувания.
Всъщност това постижение (посещаване на всички мачове за целия сезон в А гр) ще остане недостигнато и този сезон.
През сезон 2010 - 2011, когато бяхме в Б гр и влезнахме в А едно друго момче (тогава беше 7-ме клас) посети всичките мачове. Тогава аз изпуснах един.
БОТЕВ ВРАЦА ДO ГРОБ! ВЕРНИ ДО СМЪРТ!

milarodino
Мнения: 34
Регистриран на: 07 дек 2012 08:46
Контакти:

Re: Пирин ГД - Ботев Враца |А група 17 кърг|

Мнениеот milarodino » 13 мар 2013 16:41

http://tv.rimex-ltd.com/wp/?cat=36

Ето за какво съдийство става дума на мача на Ботев в Гоце Делчев /Студио спорт от 12-ти март/. Тони Здравков, Илия Вълов, Андрей Атаносв и феновете на отбора, са достатъчно честни и отговорни мъже за да си измислят конспирация. Не само съдийският наблюдател разбира от футбол! Описани ли са от съдията обидите на расова основа към играча на Ботев, преди да посегне да удари този на Пирин? След като на трибуните са чули, съдията - главния или страничния - също трябва да са чули....

БФС и съдийската комисия до кога ще я карат така!?! И на тях ли трябва улицата да им показва правия път!?

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Пирин ГД - Ботев Враца |А група 17 кърг|

Мнениеот TEDIMAR99 » 13 мар 2013 20:06

milarodino написа:http://tv.rimex-ltd.com/wp/?cat=36

Ето за какво съдийство става дума на мача на Ботев в Гоце Делчев /Студио спорт от 12-ти март/. Тони Здравков, Илия Вълов, Андрей Атаносв и феновете на отбора, са достатъчно честни и отговорни мъже за да си измислят конспирация. Не само съдийският наблюдател разбира от футбол! Описани ли са от съдията обидите на расова основа към играча на Ботев, преди да посегне да удари този на Пирин? След като на трибуните са чули, съдията - главния или страничния - също трябва да са чули....

БФС и съдийската комисия до кога ще я карат така!?! И на тях ли трябва улицата да им показва правия път!?

Порязани сме яко.Свикнали сме ,ама не се търпи вече! :evil:
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

milarodino
Мнения: 34
Регистриран на: 07 дек 2012 08:46
Контакти:

Re: Пирин ГД - Ботев Враца |А група 17 кърг|

Мнениеот milarodino » 14 мар 2013 09:14

Писах в темата на Томислав Русев, дано се закачи за това, в някое от следващите радиопредавания. Най-вече след вчерашната аматьорщина на съдийте в мачовете за купата. Този Ахмет Ахмет не знам защо го търпят още? Оставам с впечатлението, че е поръчков съдия за мачовете на Левски. Всички помним какво направи при гостуването ни на "Герена" през есента. Вчера в мача с Литекс много явно подпираше сините. Кому и защо е нужно това!? До кога? :idea:


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта